Roczek forum :)

Sprawy związane z administracją oraz działaniem forum.

Powrót do Sprawy forum

Roczek forum :)

Postprzez bAchoR 07 gru 2009, 8:06

Mija prawie rok odkąd dostałem 7 warnów od B! i postanowiłem, że zakładam z Noblem nowe forum. Myślałem, że tylko pare osób przejdzie na stronę normalności, ale jak się okazało, idea nowego forum sprawdziła się. Teraz forum zarządzają ludzie łysi i grający z abletona, ale za to normalni, z którymi wszystko można skonsultować ;) Jedynym problem był i jest brak tematów. Na FMT byliśmy młodzi i nam się chciało. Teraz wszyscy mają wyjebane. :D I mnie się to udziela. Rączki w górze 3małęm przez 1/3 swojego życia i może czas już spasować :(

Wy chuje kurwa :) ,Dziękuje za piewszy roczek naszej muzycznej społeczności :)

bAchoR
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Roczek forum :)

Postprzez artur 07 gru 2009, 10:33

no całkiem przyjemny ten rok. W każdym razie, fajnie Panowie, że się tym zajmujecie.
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: Roczek forum :)

Postprzez dj3500 07 gru 2009, 10:36

Sam podobno chcesz zgolić się na łyso, a z Abletona też grasz :D

Ja przy tej okazji wspomnę o dwóch rzeczach. Primo, nie sądziłem że sprawdzi się tak dobrze idea Forum Muzyki Elektronicznej - w sensie, że nazwa może i będzie, ale i tak zdecydowanie dominować będzie trance. Tymczasem jak się okazuje, są mocne ośrodki zarówno trance'u, jak i progresów, minimalu, techno, a także rzeczy chilloutowo-ambientowych. Pojawiły się też przejawy (choć jedynie w postaci pojedynczych tematów) zainteresowania dubstepem i d'n'b.

Po drugie, niestety, sporo ludzi nigdy nie dowiedziało się o FME. To, że w dwa dni po założeniu forum na FMT już nikt nie pisał, nie wynika z tego, że przeszli właściwie wszyscy, a że właściwie wszyscy najaktywniejsi. Natomiast wielu było takich, którzy pewnie chcieliby pisać, ale mieli serdecznie dość atmosfery/B!/itd. i dało sobie spokój już wcześniej. Wydaje mi się, że do większości z nich fakt istnienia nowego forum nigdy nie dotarł. A sam B! dość skutecznie to uniemożliwiał, mimo odniesionej porażki bawiąc się ciągle w Gargamela i wioskę smerfów. (Mnie zbanował za wysłanie komuś PMki o treści "hej, mógłbyś do mnie napisać na gg? numer taki a taki.") Może nawet teraz dałoby się jakoś dotrzeć do tych ludzi? Tylko nie wiem jak, skończyły mi się już pomysły - nie można nawet spamować FMT, bo już znikło z sieci.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Roczek forum :)

Postprzez sector 07 gru 2009, 12:20

Ja dodam tylko, ze tak naprawde nie jest to jeszcze rok forum. Nasza okragla rocznica wypada na -> Pt gru 12, 2008 5:20 pm, czyli za 5 dni. Nie mniej jednak jest juz blisko roku :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Roczek forum :)

Postprzez bAchoR 07 gru 2009, 13:40

dj3500 napisał(a):Sam podobno chcesz zgolić się na łyso, a z Abletona też grasz :D

TO już jest fakt dokonany. 0,1 mm ojebany. Wyglądam jak przestępca xDDDDD
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Roczek forum :)

Postprzez Monisia 07 gru 2009, 13:48

bAchoR napisał(a):TO już jest fakt dokonany. 0,1 mm ojebany. Wyglądam jak przestępca xDDDDD

oO Oo no chyba kpisz ? :P tym razem do mnie zadzwoń a nie pisz smsy inaczej Cię przekonam :P :D ha

choć jedynie w postaci pojedynczych tematów) zainteresowania dubstepem i d'n'b.

no właśnie szkoda, że nas tak mało, ale może kiedyś grono się powiększy ;)


co do roku forum, kojarzy mi się, że na fmt byłam od 2oo6 i aż trafiłam tu. Owszem są sytuację, że mam was w dupie ;] ale chyba się do was zbyt mocno przywiązałam... są dni, że was nienawidzę jesteście chujami ale to nie zmienia faktu, że was bardzo lubię ;P !! Dla mnie najzabawniejsze jest to, że nie widziałam was na oczy a tak dobrze mi się z wami gada i spędza nędzny czas ;) oby tak dalej :*
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Roczek forum :)

Postprzez bAchoR 07 gru 2009, 14:07

oO Oo no chyba kpisz ? tym razem do mnie zadzwoń a nie pisz smsy inaczej Cię przekonam ha


Przynajmniej już mam święty spokój - dziewczyny się za mną nie oglądają :lol: :mrgreen:
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Roczek forum :)

Postprzez michal 07 gru 2009, 15:09

bAchoR napisał(a):Wy chuje kurwa :)


pełna kultura :C

:D:D pozdrawiam

ps. ja nie zdążyłem dostać żadnego warna od B! ;]
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Roczek forum :)

Postprzez Kubo 07 gru 2009, 15:17

Rafał wysylaj focie na PM jak sie zetniesz to moze dyszke dostaniesz :D Moze jakis meeting ustawimy ? :>
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Roczek forum :)

Postprzez bAchoR 07 gru 2009, 15:31

Za 2 tygodnie Warszawa ? :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Roczek forum :)

Postprzez Monisia 07 gru 2009, 15:36

chyba 12/13 ;p to sie zgodze :P bede wtedy w wawie :P
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Roczek forum :)

Postprzez Kubo 07 gru 2009, 15:44

Wszystko jest do obgadania :)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Roczek forum :)

Postprzez Monisia 07 gru 2009, 15:48

jak co to informować mnie na bieżąco 726 641 585 ;-)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Roczek forum :)

Postprzez bAchoR 07 gru 2009, 15:53

Napisz Monisia kiedy możesz to się dopasujemy :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Roczek forum :)

Postprzez Monisia 07 gru 2009, 15:58

ooo proszę więc tak ja będę od piątku czyli od 11.12.009 i o 10 jestem na zachodnim i zostaje do 14 czyli poniedziałku... piątek całkowicie wieczór wolny z Pruszkowa nie mam problemu dostać się do centrum krótka piłka 20 minut skm w sobotę po 21 kończę zajęcia ale jakby co to mogę się urwać ;p ;)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Roczek forum :)

Postprzez Matvel 07 gru 2009, 16:04

Może na/ewentualnie przed Voorn'em w sobotę bo i ja wtedy będę w Wawie?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Roczek forum :)

Postprzez hanan 07 gru 2009, 16:17

Heh, u mnie start fmE zbiegl sie z, mozna powiedziec, likwidacja netu (przeszedlem na orange - 1GB limitu) i srednia iloscia czasu, wiec bylem malo aktywnym uczestnikiem evibes.pl. Teraz dzieki glosowaniu na TOTY nadrabiam roczne zaleglosci (tnx dla wszystkich, ktorzy zglosili propozycje). Podziekowania ponowne dla Kubo za smsa z informacja o fmE, choc pewnie, predzej czy pozniej, dowiedzial bym sie na ircu co jest grane. Szczerze powiem, ze nie mialem jakichs zatargow z B!, ale czytajac wasze przeboje pewnie po prostu mialem farta :)

Ogolnie dzieki, ze komus chce sie chciec ograrniac i prowadzic cos takiego jak forum (np robota sectora przy TOTY, szacun).

Na przyszly rok nie zmartwilo by mnie:
- duzo przeownz epek, setow, eventow itd.
- mozliwosci przegladania archiwum fmT (coz, ominelo mnie wiele w muzyce Trance)
- wpadania userow forum na irca

ps. Zostalem ostatnia osoba na forum z real morda w avatarze :]
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Roczek forum :)

Postprzez sector 07 gru 2009, 18:51

hanan napisał(a):robota sectora przy TOTY, szacun

Dzieki Hanan. Fajnie, ze doceniles to :) Caluje raczki i rispekt!

hanan napisał(a):- mozliwosci przegladania archiwum fmT (coz, ominelo mnie wiele w muzyce Trance)

Prowadzilismy rozmowy na ten temat z B! przy pomocy mediatora Siska, ale nic z tego nie wyszlo i pewnie juz nie wyjdzie. Niby forum ma byc gdzies na necie, ale czy bedzie i kiedy to nie mamy zielonego pojecia. Faktycznie szkoda, bo szkoda tego czasu co tam zostawilismy i tych przelanych mysli na przyslowiowy papier :)

Rafal, Monika, Kuba - zalozcie sobie jakis temat o spotkaniu w Wawie i nie robcie tutaj dymu!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Roczek forum :)

Postprzez djin 07 gru 2009, 21:10

to fmt już nie istnieje ?!?!?111 :ohno:

Matko Boska! A archiwum ? Gdzie moje 3k postów ? Gdzie moje recenzje... artykuły... krwawica !!
B! co ty żeś kurwa najlepszego zrobił :depression:
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Re: Roczek forum :)

Postprzez phantom 07 gru 2009, 21:15

michal napisał(a):ps. ja nie zdążyłem dostać żadnego warna od B! ;]

Za to ja zdążyłem dostać przez Ciebie, i to nie warna, a bana od razu :D.

Myślę, że tematycznie FME wcale się tak dużo nie zmieniło względem FMT. Już przecież kiedy ponad trzy lata temu rejestrowałem sie na tamtym forum, często zastanawiałem się, co robią kolesie od techno czy głębokiego house'u w albumach trancowych. Teraz właściwie sam takie tematy zakładam, rzadziej wypowiadając się w sprawach związanych z nowym trance'em, bo ten interesuje mnie po prostu coraz mniej - wiele wydawnictw można przewidzieć i rozgryźć już po jednym odsłuchu, a niektóre nawet i bez :s. Nadal jednak wyjątkowo kręci mnie znajdywanie perełek z zamierzchłych czasów i cieszę się, że na forum jest przynajmniej kilka osób, z którymi mogę wymienić opinię na temat tych numerów.

Zmieniają się nasze gusta, a to w końcu one kształtują to forum. I nawet jeśli chęć do pisania postów spada razem z wiekiem, a spontan z przełomu 08/09 i przepełniony czat już znikły, to w ciągu tego roku udało nam się nawiązać wiele dyskusji, czasem kłótliwych, ale jak są emocje i szydera, to i śmiechu więcej :).

Żeby tylko w przyszłości i na stronie głównej FME nie pojawił się znicz.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Następna strona

Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości