Co dodać/zmienić?

Sprawy związane z administracją oraz działaniem forum.

Powrót do Sprawy forum

Re: Życzenia [świąteczne, urodziny, imieniny, pierwsza komunia, itp.]

Postprzez dj3500 30 lis 2009, 19:41

hanan napisał(a):ps. administratorzy, dlaczego nie dziala
Kod: Zaznacz cały
[spoiler][/spoiler]
?

chyba ten kod nie jest przystosowany do wklejania w niego obrazków. a po Ci obrazek w spoilerze? :>
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Życzenia [świąteczne, urodziny, imieniny, pierwsza komunia, itp.]

Postprzez hanan 30 lis 2009, 20:18

na innym forum, na ktorym siedzie dziala to tak:
http://fajnyboard.planetquake.pl/viewto ... 75#p198575 (post vena)
czy http://fajnyboard.planetquake.pl/viewto ... 31#p204031 (ostatni na stronie post bryla)
mozna schowac w spojlerze nie tylko tekst, ale i obrazek. Np. gdy jest duzy, lub gdy jest odpowiedzia na jakas zagadke, albo np. dla zaskoczenia czy fajniejszego efektu. Na evibes widze, ze tez jakos dzial ten spojler, bo jak odswieze strone to mam taki czarny pasek, na ktory jak kline to sie pojawia obrazek. Choc imho taki czarny pasek jest gorszym rozwiazaniem niz przycisk "spojler" jak na forum o q2, a do tego (przynajmniej u mnie) na evibes jest w poscie taka duza dziura, ktora dopiero po kliknieciu na czarny pasek wypelnia sie obrazkiem. Nie jest to zbyt dobre rozwiazanie, gdy chcemy ukryc duzy obrazek.
Ps. Opcja z ukrywaniem duzych obrazkow za lupka jak to jest na evibes tez wydaje mi sie gorsza niz na forum q2. Tam obrazki wklejaja sie w oryginalnej wielkosci, ewentualnie mozna je wlasnie ukryc w spojlerze (lub podac sam link, ktory otwiera sie w nowej karcie). Ale to oczywiscie wasza decyzja jak chcecie by evibes wygladalo, ja tylko zglaszam sugestie.
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez sector 30 lis 2009, 21:23

Tak na dobra sprawe, to po co nam obrazki w spoilerach? U nas obrazki nie sa duze, bo automatycznie zmieniaja rozdzielczosc.

hanan napisał(a):Ps. Opcja z ukrywaniem duzych obrazkow za lupka jak to jest na evibes tez wydaje mi sie gorsza niz na forum q2. Tam obrazki wklejaja sie w oryginalnej wielkosci, ewentualnie mozna je wlasnie ukryc w spojlerze (lub podac sam link, ktory otwiera sie w nowej karcie). Ale to oczywiscie wasza decyzja jak chcecie by evibes wygladalo, ja tylko zglaszam sugestie.


Mi szczerze mowiac wydaje sie, ze teraz jest dobrze.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Monisia 24 gru 2009, 19:57

szczerze mówiąc to świąteczne coś to całkiem nieźle wyszło ;) :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez hanan 21 sty 2012, 22:23

Z tego co wiem, jest możliwość wydłużenia dopuszczalnej liczby znaków w linku, żeby nie zastępowało części linka trzykropkiem. W praktyce eliminuje problem z edycją oraz cytowaniem posta, podczas której na nowo trzeba wkleić linka, bo inaczej będzie nieaktywny link z trzykropkiem
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez gwidon 14 mar 2016, 1:08

coś stare daty widzę, żyje to forum jeszcze?
gwidon
 
Skąd: olsztyn

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron