Co dodać/zmienić?

Sprawy związane z administracją oraz działaniem forum.

Powrót do Sprawy forum

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez sector 17 gru 2008, 23:34

jak ktos przesadzi z tym "klasykiem" to sie przeniesie temat i po krzyku
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Boguś 18 gru 2008, 11:36

Da sie cos zrobic zeby forum automatycznie dopasowywalo rozmiar wrzucanych zdjec? Bo teraz jak sie wrzuci cos wiekszego to ucina kawalek obrazka :/ Przez to musialem dac w miniaturce fotke do jednej z opisywanych nutek. Tak jest chociazby ze zdjeciem naszego kolegi w dziale Nasze Fotki.
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez sector 18 gru 2008, 11:43

a Bogus nei wiedizales ze temat byl juz poruszany? Ogarnij sie i czekaj na swoja kolej 8-)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Taurus 18 gru 2008, 12:29

sector napisał(a):jak ktos przesadzi z tym "klasykiem" to sie przeniesie temat i po krzyku


Myślę jednak, że dla większego porządku powinno sie ustalić stałą, odgórną datę co jest uważane za klasy a co nie. Oczywiście jest to sprawa dość indywidualna, ale na pewno nie chciałbym bym aby do tego działu tak jak pisze phantom trafiał już kawałek sprzed roku. Klasyk musi sie odleżeć moim zdaniem :)

Ale na razie nie ma co sie takimi drobnostkami przejmować, administracja jak widać ma pełne ręce roboty, a forum pnie sie do góry jak kominy w PRL-u. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Valka 19 gru 2008, 11:25

dział zwany "lyrics" ??
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez dj3500 19 gru 2008, 12:44

Imo przesada. Jeśli chcesz to załóż taki temat (w dziale dyskusja ogólna).
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez phantom 19 gru 2008, 13:18

dj3500 napisał(a):Imo przesada

+1

Taurus napisał(a):nie chciałbym bym aby do tego działu tak jak pisze phantom trafiał już kawałek sprzed roku

Ja pewnie tez, ale mozemy rozmawiac o Future Classics :D. Najlepiej bedzie tak, jak pisal sector, bo ta cezura w postaci 2004 roku na FMT jakos do mnie nie przemawiala.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Valka 19 gru 2008, 13:21

jak lubicie burdel to ok
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Kubo 19 gru 2008, 13:30

Dobry burdel nie jest zly, ale 3500 ma racje ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Taurus 19 gru 2008, 14:55

phantom napisał(a):Ja pewnie tez, ale mozemy rozmawiac o Future Classics :D. Najlepiej bedzie tak, jak pisal sector, bo ta cezura w postaci 2004 roku na FMT jakos do mnie nie przemawiala.


O Future Classics nie pomyślałem :D No w końcu wydostaliśmy sie z surowego reżimu więc teraz każda cenzura będzie tutaj niemile widziana :lol: Zróbcie jak tam uważacie. :)


Kubo napisał(a):Dobry burdel nie jest zly, ale 3500 ma racje ;)


+1, otóż to.
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez phantom 19 gru 2008, 16:53

Valka napisał(a):jak lubicie burdel to ok

No ale naprawde sadzisz, ze dzial Lyrics jest niezbedny? Wlasciwie wiekszosc tekstow z typowo wokalnych transow jest latwa do znalezienia w google, a i same slowa sa raczej banalne.

IMO brakuje dzialu dla klasycznych albumow / kompilek, no i moze setow. Tak, jak to bylo w folwarku B!
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez ant 19 gru 2008, 17:03

Właśnie, właśnie, nie wiem czy jeszcze ktoś to pisał, ale klasyki w setach też by sie przydały :)
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez sector 19 gru 2008, 23:22

no ale po co wam wszedzie te klasyki? chcecie wstawic set to wstawcie. Album chcecie? To tak samo. To tak jakbyscie napisali recenzje albumu rok temu a za rok trzeba bedzie go przeniesc do dzialu klasyki. Wg. nie nie ma sie co tak rozdrabniac i tworzyc tylu subforow.Ogolnie to sprawa do przedyskutowania,bo jesli wiekszosc bedzie chciala to mozna tak zrobic. Co do tekstow Valka to mozna zrobic temat w dyskusji ogolnej i go przykleic. Bez tworzyc osobny dzial na teksty.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Monisia 20 gru 2008, 11:05

ej bo ja mam takie pytanie pisze sobie wiadomość prywatną i wciskam opcje wyślij a to zamiast od razu wysłać zostaję w poczekalni "do wysłania" :/ ej nie wiem jak już mam to opisać ale mnie to wkurza :P
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Vibez 20 gru 2008, 11:51

Dla mnie zupełnie zbędne jest okno "Zalogowałeś się" :) Mogło by od razu przenosić na main site.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez dj3500 20 gru 2008, 12:01

Monisia napisał(a):ej bo ja mam takie pytanie pisze sobie wiadomość prywatną i wciskam opcje wyślij a to zamiast od razu wysłać zostaję w poczekalni "do wysłania" :/ ej nie wiem jak już mam to opisać ale mnie to wkurza :P

"Do wysłania" znaczy po prostu że ktoś jeszcze nie odebrał (przeczytał) wiadomości. Do tego czasu możesz ją edytować lub usunąć.
Vibez napisał(a):Dla mnie zupełnie zbędne jest okno "Zalogowałeś się" :) Mogło by od razu przenosić na main site.

Może, ale chyba prawie wszyscy mają ustawione autologowanie, więc nie będziemy się tym zajmować.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez yaper 20 gru 2008, 18:20

A ja mam takie trywialne zapytanie: czy będą w przyszłości inne dostępne skiny forum, ewentualnie kolorki, bo mi ten zieleń nie za bardzo pasuje, poleciłbym jakieś palety niebieskiego lub inny ciemniejszy kolor...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez sector 20 gru 2008, 18:39

pracujemy nad tym yaper. Na 100% bedzie skin niebieski do wyboru. Nie jest to takie latwe i takie szybkie bo wszystkie zmiany ktore zastosowane zostaly do tego stylu beda musialy byc takze 'wpisane' do nastepnych. Takze tego, ... czekajcie :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez yaper 20 gru 2008, 18:42

Bardzo miło to słyszeć :) Jak będzie jakaś mroczniejsza alternatywa to na pewno się na nią zdecyduję. Dobrze wiedzieć, że macie w planach TO :) Tymczasem nie narzekam na zieleń: bo liczy się poziom merytoryczny i ludzie, a nie ozdoba :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Monisia 20 gru 2008, 23:24

dj3500 napisał(a):"Do wysłania" znaczy po prostu że ktoś jeszcze nie odebrał (przeczytał) wiadomości. Do tego czasu możesz ją edytować lub usunąć.

ale przecież jak pisałam Tymkowi wiadomość to on mówi, że nic nie dostał a był na forum i patrzył na pw :/ więc ja nie wiem dlaczego tak się robi :/
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron