Promocja forum

Ciekawa propozycja do rozważenia...
Sprawy związane z administracją oraz działaniem forum.

Powrót do Sprawy forum

Promocja forum

Postprzez JohnnyKnoxville 05 kwi 2009, 23:05

Właśnie wpadłem na taki pomysł.... Mianowicie chodzi mi o to że sporo ekip z forum organizuje własne banie w różnych częściach Polski, mam taki pomysł z tym związany, że można by było po przez takie banie rozsławić troche nasze forum i dotrzeć do nowych potencjalnych wartościowych przyszłych forumowiczy.... Wiadomo ze forum nie może stać w miejscu i musi sie rozwijać, a świerza krew tzw koty :P jest zawsze potrzebna... Wymyśliłem że po prostu można umieszczeć na biletach czy jakichś innych materiałach adres tego forum... Sądze że na biletach było by najlepiej.... Pomysł przyszedł mi do głowy przed sekundą ale wydaje mi sie że jest to ciekawa sprawa.... Sam osobiście nie raz byłem w sytuacji gdy ktoś podchodził do mnei na różnych baniach i wypytywał się o muzyke, skąd jestem itp, pytał czy znam ten wałek ?? itp, czesto nawiązywały sie ciekawe rozmowy z tymi nowo poznanymi ludźmi.... raz świadkiem tego był nawet Stelmach gdy użądzaliśmy mini befora przed Sunrisem to przyłączyło sie do nas dwóch ciekawych typków i sobie sporo z nimi pogadaliśmy na muzyczne tematy, (Uk trance wchodził w gre ), ale ogólnie prawie zawsze ktoś tam podchodzi i chce pogadac o muzyce, czasami właśnie kieruje takich ludzi na nasze forum i zawsze sie zastanawiam potem czy weszli i sprawdzili.... Dla tego taki pomysł.... Sądze ze jak by mieli na bilecie adres, czy gdzies w materiałach reklamowych to mogło by coś z tego być.... Do otwarcia tego tematu skłoniło mnie też to że w ostatnim czasie odwiedza nas sporo gości, co jest dla mnie jakimśtam sygnałem że poziom naszego forum, jesli nie idzie cały czas do góry, to utrzymuje stale swój wysokich lotów poziom :D

Co Wy na to i jaka jest wasza wizja ???? Ogólnie mozecie pisać o nowych uzytkownikach i sprawach z tym związanych.....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Ciekawa propozycja do rozważenia.....

Postprzez Sisiek 05 kwi 2009, 23:08

No akurat za tydzień biba w Ekwadorze to od tej imprezy można by zacząć realizować ten pomysł :D :D :D :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Ciekawa propozycja do rozważenia.....

Postprzez sector 06 kwi 2009, 0:06

Jasne Johnny. Pomysl przedni, ale nie jestes pierwszy. Juz jakis czas temu pisal do mnie Ant o tym zeby zareklamowac evibes na plakacie ;) W prawdzie pomysl troche przycichl, ale nadal mam to na uwadze. Co najwazniejsze to trzeba nam jakies logo itp zeby bylo cos fajnego co przyciaga uwage. Taka mam koncepcje.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Ciekawa propozycja do rozważenia.....

Postprzez ant 08 kwi 2009, 8:27

U nas na ulotkach był adres forum, poza tym na stronce i (chyba) na itrance.
Johnny to dobry pomysł jest, proponuje zmiane tematu na "promocje forum" lub coś w ten deseń i wrzucać tutaj różne pomysły. We Wrocku pomysł z biletami jest raczej niewykonalny, no bo tak: przy wejściu troche głupio rozdawać bilety, skoro już ktoś zapłacił. Drukowanie biletów wcześniej i sprzedawanie np. gdzieś w kasach jest nieopłacalne przy tak małym budżecie, poza tym trzeba by zastować jakieś zabezbieczenie przed drukowaniem na lewo. My zrobiliśmy w Starej Kanapie tak, że przy wejściu leżało kilkadziesiąd rozłożonych ulotek, jeśli ktoś wchodził mogł przejrzeć, lub gdy wychodził poprostu wziąć do domu.Można też wykorzystać rzutnik, info na barze, w kiblach, za DJ itd. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia :D
Poza tym myśle że takie działania jak promocja powinny być skoordynowane - jeśli na ulotce, plakacie, stronie piszemy "wiecej info na evibes.pl" no to jeśli ktoś wchodzi na stronke to miło by było by nie musiał grzebać 100 lat żeby dokopać sie do konkretnego tematu. Można by pomyśleć nad jakimś wyróżnieniem tematów o imprezach "forumowych" tzn. organizowanych przez nas dla nas (np.Lublin, Warszawa,Wro) Najlepiej żeby to było pod okiem administratorów, nie jakaś wolna amerykanka, ścisła współpraca w końcu jednym i drugim powinno zależeć na zainteresowaniem ludzi. Wesołego jajka, czas do domu :)
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Promocja forum

Postprzez bts 08 kwi 2009, 21:04

Pewne forum samochodowe rozdaje wizytówki. Pomysł ciekawy i sprawdza się ;)
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Promocja forum

Postprzez sector 08 kwi 2009, 21:32

ale po co nam wizytowki ? :) nie potrzeba nam na gwalt userow. Najlepiej wlasnie cos w stylu audycje internetowe gdzie ktos powie o imprezie i ze wiecej info na forum albo wlasnie plakaty z nazwa ;)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Promocja forum

Postprzez bAchoR 25 cze 2009, 20:17

na naszej klasie robimy profil www.evibes.pl i z forów muzycznych na NK zapraszamy wszystkich wixiarzy :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Promocja forum

Postprzez TrancEye 03 lip 2009, 21:33

bAchoR napisał(a):na naszej klasie robimy profil http://www.evibes.pl i z forów muzycznych na NK zapraszamy wszystkich wixiarzy :)


jakos znalezc nie moge :D a chetnie bym dolaczyl do grona bialych rekawiczek :D :D :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Promocja forum

Postprzez bAchoR 07 lip 2009, 17:48

Założyłem profil na naszej-klasie. FME niedługo zacznie zapraszać wybranych. Ci, którzy przekroczyli 500 postów xDDD :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Promocja forum

Postprzez sector 14 lip 2009, 1:22

To juz lepiej zalozyc klase/szkole FME niz profil ;\
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Promocja forum

Postprzez TrancEye 14 lip 2009, 10:48

sector napisał(a):To juz lepiej zalozyc klase/szkole FME niz profil ;\

pewnie, ze lepiej
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Promocja forum

Postprzez Sisiek 14 lip 2009, 15:24

i na fotce.pl !!
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń


Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron