VIXA / Ekwador

jakie jest wasze zdanie?
Sprawy związane z administracją oraz działaniem forum.

Powrót do Sprawy forum

Czy jestes za tematami o Ekwadorze?

Ankieta wygasła 09 kwi 2009, 21:45

TAK
5
20%
NIE
18
72%
NIE MAM ZDANIA
2
8%
 
Liczba głosów : 25

VIXA / Ekwador

Postprzez sector 08 kwi 2009, 21:45

Poniewaz Djin poruszyl pewnien wazny temat a mianowicie VIXY na forum to uwazam ze nalezy cos z tym zrobic bo ogolnie nie dzieje sie najlepiej. W prawdzie jest juz w regulaminie ze VIXIE na forum mowimy nie, ale wiadomo, ze nie trzymamy sie tego tematu, az tak bardzo i o ile kawalki uznane za VIXE nie maja bytu to tematy o Ekwadorze jak widac sa. Nie bardzo mi sie to podoba i myse ze zamiast decydowac o tym w gronie Administracji to proponuje zrobic glosowanie i zrobimy tak jak uwaza wiekszosc.

Wiekszosc glosow zadecyduje. Tak wiec, zapraszam do glosowania i pewnie 'goracej' dyskusji :P Mysle, ze to sprawiedliwe rozwiazanie 'problemu'.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Sisiek 08 kwi 2009, 21:54

Jestem za tym żeby tematy o Ekwadorze były przyklejane u samej góry. Pewnie większość z naszych koffcianych forumowiczów w związku z przeszłością nie interesuję się imprezami organizowanymi w tym pod poznańskim miasteczku a jak pokazują ostatnie dni dzieje się tam wiele ciekawego. Myślę, że każdy szanujący się użytkownik forum powinien tam jechać. Niebawem zagrają tam m.in gwiazdy pokroju Indecent Noise, Marc van Linden oraz Activa. Nie mam nic przeciwko w końcu muzyka w tym klubie zmieniła się nie do poznania a klubowicze są kulturalni :) Liczą się dobre imprezy i na pewno warto żeby tematy o Eko były na samej górze. A tak ogólnie to sądzę też, że ch... :D Pozdrawiam i liczę na gorący odzew :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Rapture 08 kwi 2009, 21:57

Dla samej wixy na forum oczywiscie jestem na "NIE", dla tematow typu "Ekwador" tez, choc mam nadzieje, ze nie bedzie tu zbytniego konserwatyzmu i tematu o bibach typu Sunrise beda mogly sie pojawiac. Moglyby byc jakies inne odstepstwa z tym zwiazane np. jakies stare klasyki eurodance'owe z lat 90 (w dziale Teledyski ja i phantom wrzucalismy takowe a wg niektorych osob mogloby to byc podciagane pod definicje WIXY) czy temat ala "Jazda - Humor" na FMT (gdyby takowy sie pojawil) na ktory kazdy sie bulwersowal (do tego stopnia ze zostal calkowicie skasowany) a i tak co drugi to sial tam co wieksza popeline :D

Sisiek gwoli scisłosci Manieczki to wieś a nie miasteczko :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez sector 08 kwi 2009, 22:02

CHodzi tutaj o sam Ekwador w sumie. Sunrise i inne imprezy masowe organizowane przez MDT powiedzmy niech beda. Eurodance czy takie stare kawalki, ktore chyba wszyscy sluchalismy swego czasu to inna bajka i nikt sie o nie raczej nie bulwersuje, wiec proponuje nie odbiegac za bardzo od tematu i trzymac sie samego ekwadoru!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Sisiek 08 kwi 2009, 22:13

Rapture napisał(a):Sisiek gwoli scisłosci Manieczki to wieś a nie miasteczko :)


Przepraszam, zagalopowałem się :* Ale nie chciałem umniejszać znaczenia tego magicznego miejsca na mapie polskiego clubbingu :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez JohnnyKnoxville 08 kwi 2009, 22:15

Ja głosuje na TAK..... Wolność Równość Braterstwo..... !!!! Nie lubie żadnych ograniczeń..... A nikt i tak nie będzie tu zakładał tematów o byle jakim gównie w Ekwadorze, tylko jak już pojawi sie jakiś temat to na prawde będzie na to zasługiwał..... Ja np nie wyobrażam sobie takiej sytuacji która kiedyś może mieć miejsce.... Że powiedzmy Ekwador sprowadzi sobie Halliwella, Kearneya i Askewa i zorbi porządną tranceową banie, przy współudziale jakiejś agencji np msm czy mdt a wy nie będziecie chcieli uznac tego eventu i nawet tematu nie będzie można założyć przez jakieś chore poglądy.... Najważniejsza jest muzyka i to że my jestesmy normalni i jedziemy sie bawić przy niej z innymi normalnymi ludźmi, a wixa, frajerstwo i reszta mnie nie obchodzi..... W ekwadorze grał np w tamtym roku Tyas i Patterson i jakoś na forum później były tematy z setami i ludzie to komentowali.... Kochani muzyka tu jest najważniejsza a nie jakieś chore jazdy i z jednej i z drugiej strony....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez TBk2000 08 kwi 2009, 22:21

Po co wiec regulamin skoro sie go w ogole nie respektuje ? Ekwador jednoznacznie = wixa i tu nie ma o czym dyskutowac. I nie chodzi o muzyke jaka tam teraz graja i przez kogo, ale o to, ze jest to miejsce stanowiace podwaline dla tego calego wixiarskiego gowna. Zreszta o tematach traktujacych o Sajrajs uwazam podobnie, ze nie powinny miec miejsca, i tak tez bylo na fmt, ale ktos przemycil jeden temat, potem drugi, a teraz zaczyna sie to samo z ekwadorem, no i jeszcze niektorzy to uwazaja za nic zlego. No litosci :-/. Co nastepne bedzie, ostra jazda w Klewkach Dolnych ?
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez dj3500 08 kwi 2009, 22:28

Tyle że temat który zamknęliśmy mówił nie tyle o imprezie w Ekwadorze, tylko o tym, że IN na niej zagra i co o tym myśleć... no ale i tak się wyczerpał, więc tak czy inaczej został zamknięty. Żadnego precedensu tu nie widzę.

Ogólnie to trzymałbym się zasad dobrego smaku i tego, co większości wydaje się niedopuszczalne (np. na Sunrise jest przyzwolenie, co prawda kilku osobom się to nie podoba, nigdy nie pojadą itp., ale nie stanowią większości).

Co do tematu z imprezą Activy: jestem na nie.

I nawiasem mówiąc myślę że trochę szkoda na to wszystko czasu ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez JoseDiablo 08 kwi 2009, 22:31

muzyka jest dla ludzi, ale nawet jeśli w Ekwadorze zbiorą się kumaci, to będą stanowili oni niewielki odsetek wszelkiej maści wynalazków . A czy jest jakiś skuteczny sposób żeby ich zniechęcić do pojechania w tamte rejony, ówcześnie przebudzonych ze snu zimowego (czyt. koniec postu) Przyjedzie Activa i zagra w eter. Równie dobrze mógłby dać podwodny koncert dla rybek i tym podobnych skorupiaków. Podobny odbiór jak przypuszczam. Ale przynajmniej Tiddey i im podobni nie mogliby drzeć ryja ;D

Piszmy lepiej o Argentynie Panowie ;)
Ktoś wpisze w googlach Ekwador wyskoczy mu evibes i lada moment będziemy mieli na forum spęd osób o podejrzanej reputacji, domagających się ch.. wie czego, i tematy w stylu korpi powraca, a sami doskonale zdajecie sobie sprawę, że niektórym ni kołek, ni woda święcona nie pomoże, nie nawrócim

Jestem za tym, jeśli już, żeby tematy o Ekwadorze pisać jakimś szyfrem (jeśli rzeczywiście ktoś konkretny tam zagra ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez JohnnyKnoxville 08 kwi 2009, 22:33

TBk2000 napisał(a):Po co wiec regulamin skoro sie go w ogole nie respektuje ?
respektuje sie go w stosunku do Vixy, ale czy Activa to Vixa ???? Czy Global Gathering to Vixowska impreza ????


JoseDiablo napisał(a):Ktoś wpisze w googlach Ekwador wyskoczy mu evibes i lada moment będziemy mieli na forum spęd osób o podejrzanej reputacji, domagających się ch.. wie czego, i tematy w stylu korpi powraca, a sami doskonale zdajecie sobie sprawę, że niektórym ni kołek, ni woda święcona nie pomoże, nie nawrócim


To mi troche dało do myślenia.... Nie powiem, bo czegoś takiego chciałbym uniknąć.... :(
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez TBk2000 08 kwi 2009, 22:51

Activa to jedno, a Ekwador to drugie. Dlaczego kazesz mi sie powtarzac ? Ekwador to wixa, czy gra tam DJ Sprezyna, czy Activa, czy nawet sam pieprzony Hawtin. Samo wyrazenie Ekwador powinno byc tu gwazdkowane. Chcecie tworzyc forum z wyselekcjonowana muzyka, imprezami i artystami, czy po prostu kopie ftb, albo co gorsza promowac tu sam ekwador ? bo po ostatnich baaaaaaaaaaniaaaaaaaaachhhhh odnosze wrazenie, ze jednak to drugie.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez JohnnyKnoxville 08 kwi 2009, 22:51

TBk2000 napisał(a):baaaaaaaaaaniaaaaaaaaachhhhh
te wszystkie banieeeeeeeee to jest tylko prześmiewanie sie włąśnie z wixy i reszty, gdybys był w Lublinie lub wogóle troche bardziej znał co poniektórych ludzi wiedział byś o co chodzi i że to jest tylko robienie sobie jaj i ironia.... No ale wiadomo mogłeś tego nie wiedzieć....

Ja nie bronie Wixy, a sto razy już bardziej do mnie przemawia prosty zwykły komentaż JoseDiablo, poparty sensownym faktem niż to wasze całe szczekanie....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez TBk2000 08 kwi 2009, 23:11

Dobrze wiem co te wasze "baniowanie" oznacza, ale wszystko ma swoje granice, a wy juz dawno przekroczyliscie granice dobrego smaku z tym wydzieraniem sie. Kiedy nie wejde na forum to na dole ekranu "baniaaaaaaaaaaaaaa", otworze jakis temat, "baniaaaaaaaaaa bania bania!!!!!@1!", bez przesady. Z wszystkiego mozna sie posmiac, ale po pewnym czasie robi sie to zenujace. Na pewno nie jest to w zaden sposob zachacajace dla potencjalnych nowych uzytkownikow, ktorzy szukajac miejsca gdzie sensownie mozna porozmawiac o muzyce trafiaja na forum gdzie na dzien dobry w oczy kole jaazzzzdaaaaaaaaaa.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez dj3500 09 kwi 2009, 0:15

a) +1 Tbk
b) wydzieliłem i zamknąłem flame/offtopa, za kolejne będą warny
c) ankieta potrwa do jutra do 22 (ew. skończymy wcześniej jeśli zwycięstwo jednej z opcji będzie przesądzone)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez phantom 09 kwi 2009, 12:46

Rapture napisał(a):w dziale Teledyski ja i phantom wrzucalismy takowe a wg niektorych osob mogloby to byc podciagane pod definicje WIXY

Nie popadajmy w histerię :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Infrared 09 kwi 2009, 13:35

nie rozumiem dlaczego temat zostaje zamknięty, nie można już sobie podyskutować o egzystencji pomarańczy meksykańskich w zimie?
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez sector 09 kwi 2009, 14:33

Infrared napisał(a):nie rozumiem dlaczego temat zostaje zamknięty, nie można już sobie podyskutować o egzystencji pomarańczy meksykańskich w zimie?


Tez nie bardzo.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Mlody85 09 kwi 2009, 19:18

A mógłby ktoś tak szybko wytłumaczyć o co chodzi, tak żebym mógł zaznaczyć coś innego niż "Nie mam zdania"? To znaczy jeśli chodzi o Vixę, to mimo że słyszałem to setki razy, tak do końca nie wiem jaka jest tutejsza definicja i symbolika tego czegoś.

Ekwador to ta dresiarska imprezownia w jakiejś wsi, gdzie grają tanią rąbankę, right? Przynajmniej taka było moja opinia gdzieś ze 2 lata temu. Coś się pod tym względem zmieniło?
Ostatnio edytowano 10 kwi 2009, 14:42 przez Mlody85, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mlody85
 
Wiek: 38
Skąd: Szczecin

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez sector 09 kwi 2009, 19:25

Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Następna strona

Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron