Azuni - City Look

deep house / 09-01-2009 / Sthlmaudio Recordings

Powrót do Albumy/Kompilacje

Azuni - City Look

Postprzez JoseDiablo 23 cze 2009, 11:33

Obrazek

Azuni - City Look
Label: Sthlmaudio Recordings
Nr katalogowy: SACD001
Kraj: Szwajcaria
Data wydania: 09-01-2009
styl: deep house


Tracklista:

1 Miss Brown
2 Use Me
3 Matinée
4 Last Time
5 What You Say
6 I Feel For You
7 Blue Sky
8 Remember That Girl?
9 Can't Forget
10 Slotmachine

Album ma już prawie pół roku, ale dopadłem go stosunkowo niedawno. Samym tematem zainteresowałem się dzięki Use Me, które grali m.in. Voorn, czy Terry Lee Brown Jr. O okładce jak zresztą widać zbyt wiele ciekawego powiedzieć nie można, więc przechodzę do zawartości muzycznej.
Album ukazał się w Sthlmaudio Recordings, niewielkim szwajcarskim labelu, koncentrującym się na muzyce house, z naciskiem na deep. Wydawnictwo zawiera 10 rytmicznych, ciepłych dań, które połączone w jedną całość świetnie smakują. Fani Timewritera nie poczują się zawiedzeni, gdyż album trzyma naprawdę wysoki poziom. Charakterystyczne dla tych klimatów wstawki wokalne również przypadły mi do gustu. Momentami materiał brzmi, jakby był wydany z 10 lat wstecz. Naprawdę.
Chyba najwięcej ciepłych słów należy się: I Feel For You, Remember That Girl, Use Me czy Last Time.

Odsłuch: beatport
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Azuni - City Look

Postprzez Kubo 03 lip 2009, 14:27

Sie sciaga sie na dysk, recka wkrotce :P

Jakos nie moglem dojsc do konca z tym albumem, dlatego tez ostatnie numery byly troche przewiajne. Azuni niestety nie zrobil na mnie dobrego wrazenia. Spodziewalem sie glebszych i bardziej nasyconych dzwiekow i jakiegos polotu a otrzymalem leniwe, ciagnace sie numery. NIestety aslbum nie przypadl mi do gustu a byc moze sie nie znam :P
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Azuni - City Look

Postprzez JoseDiablo 04 lip 2009, 15:05

Kubo napisał(a):Spodziewalem sie glebszych i bardziej nasyconych dzwiekow i jakiegos polotu a otrzymalem leniwe, ciagnace sie numery

Faktem jest, album do najbardziej dynamicznych nie należy, tempo oscyluje wokół 118-125 bpm więc nie powala. Ale w przypadku deep house'owych wydawnictw akurat nie jest dla mnie najważniejsze. Tego typu klimaty najlepiej słucha mi się w ciepłe, letnie wieczory, będąc uprzednio zaopatrzony w napój chłodzący ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron