Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

House/Progressive | Armada | 2008

Powrót do Albumy/Kompilacje

Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

Postprzez sector 20 sty 2009, 23:41

Obrazek

01. Skylark - Too Much Information [Manual Tur Remix]
02. Gruber & Nürnberg - Our Feeling [Original]
03. Bukaddor & Fishbeck - Sceada [Original]
04. Pole Folder ft. Shelley Harland - Radio 101 [Stuart McKeown's Frequency Hack Remix]
05. Guy Gerber - Disorientation [Original]
06. Groove Garcia - Popol Vuh [Personal Vision]
07. Robert Nickson - Narc [Simon & Shaker Remix]
08. Nosmo v Kris B - One For The Road 2008 Deep Mix [Fiord Remix]
09. Simon & Shaker pres. Teramik - Last House On The Left [Original]
10. Kos - Womb [Jim Rivers Remix]
11. Chab ft. JD Davis - Lonely [Simon & Shaker Class Remix]
12. Skylark & H2 - Movin' [Joris Voorn's Rejected Rave Dub]
13. King Unique - Sugarhigh [KU 2008 Mix]
14. Simon & Shaker - Surfaces Vol. 1, Full Continuous DJ Mix 1 [MIX ALBUM]
15. Nathan Fake - The Sky Was Pink [Original Live Take]
16. S&S - Surfaces Introbase [Original]
17. Gregor Tresher - A Thousand Nights Part 3 [Dubfire Quiet Storm Dubstrumental]
18. Funkagenda - Together [Marc Marzenit Remix]
19. Dark Providers - Neo [Simon & Shaker Clubstate Mix]
20. Roland Klinkenberg - Bounce & @ 2007 [Original]
21. Minilogue - Space [Roland M. Dill Remix]
22. Smith & Selway - It's Like That [Original]
23. Simon & Shaker vs. Groove Garcia - Soultech! [Simon & Shaker Remix]
24. Smith & Selway - Total Departure [Original]
25. Marc DePulse - Remember 87 [Original]
26. Simon & Shaker pres. Teramik - Plastic Upgrades [Original]
27. Remy & Roland Klinkenberg - Jimmy The Saint [Original]
28. Blake Jarrell pres. Thrasher - Kaupas [Original]
29. Dave Seaman - Gobbledygook [Jori Hulkkonen Remix]

Nie ma sie co za bardzo pocic nad recenzja bo i tak pewnie nikt nie odpisze jak w wiekszosci moich postow :)

Tym razem jak zaopatrzalem sie w ta kimpilacje to mialem nadzieje ze Simon & Shaker zaprezentuja material jaki kiedys grali i jaki kiedys robili. Balem sie ze sie zawiode i beda grali wiekszosc jakis plumkaczy i innych zamulaczy typu minimale, jednak NA SZCZESCIE ta kompilacja prezentuje lepsza strone ich gustu :D Nagrania sa dobrane swietnie. Praktycznie nie slychac przejsc. Wszystko razem tworzy swietny klimat i naprawde dobrze sie tego slucha. Mowa narazie o plytce pierwszej bo jest tak dobra ze do CD2 jeszcze nie doszedlem. Ogolnie polecam sie zaopatrzyc w to wydawnictwo :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

Postprzez Transi 21 sty 2009, 12:21

A ja się właśnie odezwę :P Dla mnie kompilacja pierwsza klasa. Szczególnie CD1 kręci, nęci i masakruje. Zaczyna się wolno i niepozornie, a z czasem całość nabiera niesamowitego tempa. Taka muzyka na imprezie to gwarancja dobrej zabawy. CD2 również niczego sobie. Wszystko współgra ze sobą idealnie i tak jak napisał sector czasem nie można poznać kiedy było przejście. Całość ma oczywiście słabsze momenty, ale ogólna ocena może być tylko pozytywna. Dla zainteresowanych - ProLogic wydało ją w Polsce w cenie około 35zł :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

Postprzez phantom 21 sty 2009, 16:19

Bardzo pozytywną recenzję czytałem w magu. Jeszcze jednak nie miałem okazji posłuchać, ale spoglądając na tracklistę mam wrażenie, że podpis trance w nazwie tematu nie do końca oddaje charakter kompilki ;).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

Postprzez sector 21 sty 2009, 18:33

Tak Phantom masz racje, dlatego go zmienie. Trance napisalem bo tak pisalo w pliczku nfo, ktory dostajemy przy kupnie kompilacji :slamhead: Teraz po parokrotnym przesluchaniu kompilki, rece moge sobie dac obciac ze to nie trance :) W sumie to jakis tech-house, house, progressive o ile sie nie myle. Przynajmniej na to mi wyglada.

Teraz jeszcze raz moge powiedziec szczerze, ze miks jest fpyte naprawde. Tyle swietnych kawalkow. Dzis sluchalem w drodze do miasta, w drodze powrotnej z silowni i musze powiedziec ze naprawde danwo nie slyszalem tak dobrej kompilacji. Masa swietnych kawalkow, plumkaczy, ktorych przewaznie o dziwo nie lubie, a tu mi sie podobaja. Simon i Shaker naprawde sie postarali przy robieniu kompilacji, a na dodatek musze powiedziec ze klocki w abletonie poukladali w wyjatkowo dobry sposob :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

Postprzez Rapture 21 sty 2009, 18:51

sector napisał(a):tech-house

Dokladnie i niestety dlatego nie podchodzi mi ta kompilacja. Po Simon & Shaker spodziewalem sie dobrych lupiacych progow, ale takich na tej kompilce niewiele.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

Postprzez Stelmach 21 sty 2009, 21:31

phantom napisał(a):Bardzo pozytywną recenzję czytałem w magu.

Akurat gdyby opierać swoje gusta na tym piśmie należałoby słuchać raczej Tiedd'ego, Armina i towarzystwa z FTB ...Wolę traktować już jako wyrocznię portale trance.nu czy ivibes.nu

Samą kompilkę słuchałem raz w aucie do połowy, na drugą ochoty nie mam. Liczyłem na głęboki, dudniący progss a usłyszałem leniwie wlekące się minimale bez jakiegoś większego polotu i stylu. Słabo, a wręcz bardzo słabo po tym co Simon & Shaker prezentowali w latach 2005/2006
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

Postprzez Rapture 22 sty 2009, 15:14

Stelmach napisał(a):Samą kompilkę słuchałem raz w aucie do połowy, na drugą ochoty nie mam. Liczyłem na głęboki, dudniący progss a usłyszałem leniwie wlekące się minimale bez jakiegoś większego polotu i stylu. Słabo, a wręcz bardzo słabo po tym co Simon & Shaker prezentowali w latach 2005/2006

Mialem dokladnie to samo. Co do Maga to troche racji tez masz, w sumie to gazeta bardziej dla kogos kto przygode z muzyka elektroniczna dopiero rozpoczyna.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

Postprzez phantom 22 sty 2009, 22:10

Stelmach napisał(a):Wolę traktować już jako wyrocznię portale trance.nu czy ivibes.nu

Na ivibes.nu rzadko zaglądam, na trance.nu też nie czytam regularnie recenzji, ale generalnie stronią one od opisywania wszelkich zjawisk wykraczających poza dyktat największych labeli. Samo forum przypomina mi zagraniczne ftb, trance dla większości tamtejszych userów zaczął się w '99 roku albo i później. Częściej zaglądam na TA, bo tam naprawdę można trafić na ludzi mających coś ciekawego do powiedzenia, choć ananasy też się zdarzają i do wcale nie tak rzadko ;).

No ale widzę, że Stelmach trzymasz alternatywę konsekwentnie i krytykujesz maga jak niegdyś Laifa :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

Postprzez Zielona 23 sty 2009, 21:57

sector napisał(a):W sumie to jakis tech-house, house, progressive o ile sie nie myle. Przynajmniej na to mi wyglada.



jesli to prawda to ja odslucham kompilke i zapewne tutaj wroce z kilkoma slowkami , brzmi nadwyraz ciekawie , jak sama tl :)

Edit :
wiekszosc trackow troche malo melodyjna , wrecz mnie zamulila co prawda niektore w pozytywnym sensie , dwa razy podchodzilam do tej kompilki i to dwukrotnie , co do gatunkowosci to w sumie masz racje ale dodalabym jeszcze ciut klimatow minimalowych , mam na mysli chociaz by Narc ale wszystko w tzw mieszankach czyli ogolnie tech-house minimalowy utrzymane w prog .
Generalnie jak dla mnie najlepsze numery z tej kompilki to juz dobrze mi znane Narc, Neo i Soultech i w tym przypadku te walki to juz tylko potwierdzily swoja znakomitosc :) , wspomne jeszcze o Surfaces Introbase , ktory mi sie wyjatkowo spodobal oraz Lonely w rmx S&S . Rasumujac na 30 propozycji - 5 b.dobrych to troche za malo na dobra ocene calosci kompilacji , nie jest zle ale w wiekoszosci propozycji caly czas brakuje mi tej melodyjnosci , moze i nawet odrobine lekkosci.
TOP 10 2009:
Marcus Schossow - A New Beginning
AMB - Lil (Original Mix)
Andre Lodemann - Vehemence Of Silence (Motor City Drum Ensemble Perspective)
Mathew Jonson - When love feels like crying
KhoMha - Gritty Roar
Marc Romboy & Stephan Bodzin - Phobos (Original Mix)
Moby - Mistake (Funkagenda Remix)
Jonas Steur - Drifting Sand
Deadmau5 – Strobe
Reflekt – Need To Feel Loved (Adam K & Soha Vocal Mix)
Avatar użytkownika
Zielona
 
Wiek: 42
Skąd: ślask

Re: Surfaces Vol.1 Mixed By Simon And Shaker

Postprzez bts 08 lut 2009, 12:22

A ja się niczego nie spodziewałem, nie starałem się zaszufladkować kompilacji przed przesłuchaniem więc może dlatego mi się podoba. Świetnie nadaję się jako tło muzyczne do jakiegoś zajęcia, wiecie wiosenne porządki, pieczenie sernika, czy jazda samochodem :D Z pewnościa jeszcze kilka razy przesłucham.
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron