VA - Deep Train 6 - Dedication, compiled by The Timewriter

Deep/Tech House | Plastic City | 2009

Powrót do Albumy/Kompilacje

VA - Deep Train 6 - Dedication, compiled by The Timewriter

Postprzez cinek 06 lut 2009, 16:06

Data wydania: 05.02.2009
Obrazek
Lista utworów:

1: William Besson - Come Around (Terry Lee Brown Junior Remix)
2: Mastra - Shade
3: Shakedown - At Night (Martin Buttrich Dub)
4: Vas Floyd feat. Mr. Jones - Deep House Soul (String Mix)
5: The Timewriter - Going Back
6: Shannon Chamber - Space Music (Original Mix)
7: DKMA presents Andrastea - Reckless Mix feat. Jeff Ramsey
8: Baaz feat. Knarf Skipson - Just About
9: The Timewriter - Chords In Minor
10: Agoria feat. Scalde - Dust (Oxia Remix)
11: Raf 'N' Soul feat. Tony Marino - Man On The Prowl (Raf $NYT$ Main Mix)
12: Franksen & Tom Wax - Salvation
13: SIS - Dim Dim
14: The Timewriter - Dedication
15: Burnski - Flight (JP's Sky High Mix)

ODSŁUCH

Na razie niestety do dyspozycji miałem tylko krótkie odsłuchy ale brzmi to dośc zachęcająco tym bardziej, że pojawiają się 3 kawałki jeszcze nigdzie nie publikowane The Timewritera. Przesłucham więcej to więcej napiszę. Uff tak znienacka zaatakowała mnie ta informacja o rilisie, myślałem o jakiejś późniejszej dacie :) A tu bum szakalaka i jest :P
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: VA - Deep Train 6 - Dedication, compiled by The Timewriter

Postprzez Transi 12 lut 2009, 20:31

Bez kitu - świetnie się tego słucha! Leci sobie w tle i momentami totalnie nie usłyszałem kiedy zmieniały się utwory :D Jestem gdzieś w połowie płyty i jak na razie bardzo mi się podoba :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: VA - Deep Train 6 - Dedication, compiled by The Timewriter

Postprzez Rapture 20 kwi 2009, 21:19

Wstyd przyznac ale dopiero po kilku miesiacach ogarnalem psychicznie ta kompilacje. Chcialoby sie rzecz "The Deepest of Deep", cos cudownego! Nie bede wyroznial poszczegolnych utworow, bo wiadomo, ze i tak najlepiej to brzmi jako calosc. Jean F. Cochois jest wielki! :king:
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: VA - Deep Train 6 - Dedication, compiled by The Timewriter

Postprzez Arr 20 kwi 2009, 22:42

ani przez chwile nie nuży.. mimo ze jest lekko i wolno.. idealnie sie przy tym pracuje.. pozycja obowiązkowa :) całość "sklejona" z gracją.. byłem mocno zdziwiony gdy za pierwszym razem dźwiek ucichł.. a na liczniku dobiegla 65 min... "że niby jak? :roll: "
Avatar użytkownika
Arr
 
Wiek: 40
Skąd: ja to znam [GDA]

Re: VA - Deep Train 6 - Dedication, compiled by The Timewriter

Postprzez JoseDiablo 21 kwi 2009, 18:12

Tej kompilacji z pewnością sobie nie odpuszczę i prędzej czy później zagości w moim playerze. Cochois zmiażdżył mnie swoim "Pamiętnikiem". Mam nadzieję, że się nie zawiodę i w tym przypadku.
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: VA - Deep Train 6 - Dedication, compiled by The Timewriter

Postprzez Rapture 21 kwi 2009, 21:10

JoseDiablo napisał(a):Tej kompilacji z pewnością sobie nie odpuszczę i prędzej czy później zagości w moim playerze. Cochois zmiażdżył mnie swoim "Pamiętnikiem". Mam nadzieję, że się nie zawiodę i w tym przypadku.

Na taki czysty Deep jak w "Diary..." sie nie nastawiaj, nie te czasy, sporo jest wiec tech-house'owych domiesze, niemniej kompilacja miazdzy swoja rytmika i mixingiem. Katuje ja non stop od kiedy sobie o niej przypomnialem, te 65 minut przelatuje mi za szybko :(
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: VA - Deep Train 6 - Dedication, compiled by The Timewriter

Postprzez JoseDiablo 15 cze 2009, 22:37

Najwyższy czas napisać kilka zdań, tym bardziej, że od paru tygodni katuję tę kompilkę bardzo często. Zgodzę się, że jest rewelacyjna jak na dzisiejsze standardy. Główne zalety w zasadzie Rapture już spuentował w poprzednim poście. Mnie z odsłuchu na odsłuch materiał coraz bardziej się podoba. Świetne numery od Timewriter'a na czele z Chord In Minor, zresztą całość jest świetna, a najbardziej zapadło mi w pamięci przejście z Man On The Prowl (Raf $NYT$ Main Mix) z Salvation.
Ogólnie jedna z lepszych rzeczy, jakie słyszałem w tym roku. Szacunek dla tego Pana.
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: VA - Deep Train 6 - Dedication, compiled by The Timewriter

Postprzez Rapture 16 cze 2009, 18:03

Mnie ostatnio wkrecilo Franksen & Tom Wax - Salvation obstawiam, ze owa produkcja czyni maksymalne spustoszenie na parkiecie! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron