Oceanlab - Sirens Of The Sea - Remixes

Powrót do Albumy/Kompilacje

Oceanlab - Sirens Of The Sea - Remixes

Postprzez bAchoR 08 cze 2009, 18:10

Tracklist :

OceanLab - If I Could Fly (Jaytech Remix)
OceanLab - On The Beach (Andy Duguid Remix)
OceanLab - Lonely Girl (Gareth Emery Remix)
OceanLab - On A Good Day (Above & Beyond Club Mix)
OceanLab - I Am What I Am (Lange Remix)
OceanLab - Breaking Ties (Above & Beyond Analogue Haven Mix)
OceanLab - Miracle (Above & Beyond Club Mix)
OceanLab - Ashes (Oliver Smith Remix)
OceanLab - Sirens Of The Sea (Above & Beyond Club Mix)
OceanLab - Secret (Andrew Bayer Remix)
OceanLab - Just Listen (Myon & Shane 54 Remix)
OceanLab - On A Good Day (16 Bit Lolitas Remix)
OceanLab - Miracle (Michael Cassette Remix)
OceanLab - Sirens Of The Sea (Sonorous Remix)
OceanLab - Breaking Ties (Duderstadt Vocal Remix)
OceanLab - Satellite (Original Above & Beyond Mix)
OceanLab - Sky Falls Down (Armin van Buuren Remix)
OceanLab - Clear Blue Water (Ferry Corsten Remix)
OceanLab - Beautiful Together (Signum Remix)


? Jestem w trakcie sprawdzania :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Oceanlab - Sirens Of The Sea - Remixes

Postprzez Kasper 08 cze 2009, 18:19

Remix Lange'a jest godny fchuj... Kapitalne...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Oceanlab - Sirens Of The Sea - Remixes

Postprzez Vibez 08 cze 2009, 19:20

Kasper napisał(a):Remix Lange'a jest godny fchuj... Kapitalne...


Żartujesz?

Strasznie słaba ta płyta. Te płyty w zasadzie. Stare remixy pomijam. Myslałem że wyjdą z tego fajne melodyczne anjunowe progi a skończyło sie na waleniu i pierdach. If I Could Fly od Jaytecha może być, Come Home od kaseciarzy strasznie cukierkowate, gorzej niż oryginał, On The Beach od Duguida ni w tą ani w tamtą, Lonely Girl od Emerego niby w porządku, ale ostatnio wydaje pełno takich numerów, które są poprostu lepsze (do Lonely Girl świetny remix wykonał Ronski Speed), On A Good Day, Breaking Ties, Miracle w club mixach sympatyczne, ale pełno już takich numerów wykonali, I Am What I Am od Lange`a psuje cały potencjał oryginału i w ogóle nie podoba mi sie stylistyka, Ashes od Smitha dobre, Sirens Of The Sea w club mixie - o 2 lata za późno, Secret od Bayera to dziwne połączenie eleganckiej melodii z pompującym parkietowym wybiciem - nie pasuje, Just Listen od M&S54 - co to w ogóle ma być? Tragedia pierwszej klasy. On A Good Day od 16 Bit Lolitas to jedyny świetny numer tutaj. Głęboki prog jakich ostatnio mało.

Reszta już kiedyś wyszła więc pisać nie będe.

W gronie plusów jakie daje Anjunie od dłuższego czasu ta płyta to brzydki czerwony minus i mam nadzieje że więcej takich nie będzie.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Oceanlab - Sirens Of The Sea - Remixes

Postprzez bAchoR 09 cze 2009, 9:50

Przesłuchałem cały materiał. Jeżeli chodzi o nowe remixy to bardzo się zawiodłem. To ma być Anjunowe brzmienie ? Całość wypadła zbyt Duguidowo. Na usprawiedliwienie można powiedzieć, że nie wyobrażałem sobie wcale remixów do pewnych utworów z albumu Above & Beyond.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Oceanlab - Sirens Of The Sea - Remixes

Postprzez Humulus 09 cze 2009, 10:21

Słaby albumik - zresztą nic dziwnego - oryginalny SOTS też nie wywarł na mnie wrażenia. Jeszcze Club Mixy od Above & Beyond są w porządku ale już remixy to porażka na całej linii. Jedyny naprawdę dobry remix Kandiego nie został w ogóle uwzględniony w tym wydawnictwie. A&B kopią pod sobą dołki.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Oceanlab - Sirens Of The Sea - Remixes

Postprzez Stelmach 09 cze 2009, 10:35

Vibez napisał(a):On A Good Day od 16 Bit Lolitas to jedyny świetny numer tutaj. Głęboki prog jakich ostatnio mało.

Fakt, a poza tym nędza. Zajrzałem i posłuchałem tylko dlatego że liczyłem na ciekawe remixy, bo refreshing staroci w tym roku jest bardzo na czasie, a na Wyspach powstało conajmniej 10 świetnych remixów do produkcji sprzed lat. Nie rozumiem dlaczego nic nie zrobił Paul Kelly, który na chwilę obecną jest jedynym producentem Anjuny ktory cokolwiek potrafi. Po raz kolejny przekonałem się że Anjuna nie ma nic do zaoferowania i totalnie nie rozumiem skąd jest aż tak "popularna".
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Oceanlab - Sirens Of The Sea - Remixes

Postprzez Rapture 09 cze 2009, 17:57

Stelmach napisał(a):Nie rozumiem dlaczego nic nie zrobił Paul Kelly, który na chwilę obecną jest jedynym producentem Anjuny ktory cokolwiek potrafi.

Paul Keeley, ktory jeszcze wiecej mial do zaoferowania zanim wszedl do grona ZIPow z Anjunadeep :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości