John Askew - Digital Society

Powrót do Albumy/Kompilacje

John Askew - Digital Society

Postprzez bAchoR 29 wrz 2009, 8:58

DISC ONE

1. Fei Fei - Infinity Link (Gate 42 mix)
2. Project F n P - Buzzed Up (JOC remix)
3. Vadmin Miner - Echo
4. Evgeny Bardyuzha - Braindamaged (Santiago Nino remix)
5. San - Paradox
6. Dinka - Civilisation
7. M Waering - Frequency 7
8. Ben Gold Feat Senadee - Today (Filo & Peri mix) (Re-edit)
9. Talla 2XLC - Salvation (TNR mix)
10. Reaky - Meduza (Michael Poliak mix)
11. Chris & Matt Kidd - Cherry Picker
12. Last Man Standing - White Elephant
13. John Askew - Bored of You Bored of Me
14. X Genic - Inside
15. Gary Maguire - One Way (John Askew remix)
16. Danny Powers - Menace
17. Johan Ekman - Shade of Your Soul (Sly One & Jurrane mix)
18. Gary Maguire - Standing Still
19. Sean Tyas - Rule Book (Bryan Kearney mix)
20. Gary Maguire vs - Spencer Banana Plug (Askew mash up)
21. John Askew - Z List Uber Star
22. Kane Nelson - Red Trigger

DISC TWO

1. Frase No - Way Through (Victor Dinare remix)
2. Sly One vs Jurrane - Citizen
3. Spencer - Trouble
4. Marc Walsh - Never Far Away (Activa remix) (Re-edit)
5. Thomas Datt - Mass Effect (Dust & Heatcliff mix) (Re-edit)
6. AMR - Afterhours (Danny Powers mix) (Re-edit)
7. Ehren Stowers - Quarantine (Isolation mix) feat. sample of Sean Tyas - Rulebook Riff 2
8. FKN - Feel So Unreal(Activa mix) (Re-edit)
9. Will Atkinson - Meltdown (Liam Melly mix)
10. John Askew - Bad Apple
11. Ilya Soloviev - Universal Universe (Re-edit)
12. Adam Foley - Fourteen Falls
13. John O'Callaghan - Don't Look back (John Askew remix)
14. Ehren Stowers - Solar Dreams (Mike Nichol remix)
15. Adam - Foley Changes
16. Spencer - Arena
17. Kriss van Small - Above the Clouds (Nick Dacosta mix)
18. Adam Foley - Trip Switch
19. John Askew - Vandalism feat. sample from Joint Operations Centre remix.
20. Paul Miller & Estiga - Afterlife (XGenic mix)
21. Paul van Dyk - The Other Side (John Askew remix)
22. Fast Distance - Pacifica (Temple One mix)
23. Activa - Transmission
24. Sly One - This late Stage (Aly & Fila mix)
25. John Askew - Fade to Black

2 Disc wygląda naprawde dobrze. Gdyby tak John grał na jakimś evencie, to na bank bym pjechał 8-)
Ostatnio edytowano 29 wrz 2009, 17:16 przez bAchoR, łącznie edytowano 2 razy
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: John Askef - Digital Society xD

Postprzez Humulus 29 wrz 2009, 9:06

Jakoś mnie nie kręci ta kompilacja a do tej pozycji:
23. Activa - Transmission
...najlepszym komentarzem jest moja sygnatura.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: John Askef - Digital Society

Postprzez sector 29 wrz 2009, 9:09

a wogole sluchaliscie juz tego? :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askef - Digital Society

Postprzez Humulus 29 wrz 2009, 9:13

Sporo tych kawałków jest już ogranych, więc w pewnym sensie już słuchałem. Kawałka Activy nawet nie muszę srawdzać :P.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: John Askef - Digital Society

Postprzez yaper 29 wrz 2009, 13:54

Askef? :shock: :evil:

Nie skazujcie kompilacji na pożarcie przed zachodem słońca - specyficzny fastmixing Johna nada i tym, waszym zdaniem, oklepanym pozycjom werwy i właściwego kopa...

Activa bad guy with crappy stuff? No weźcie idźcie się czymś zająć lepiej...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: John Askef - Digital Society

Postprzez JohnnyKnoxville 29 wrz 2009, 16:58

Bachor popraw tą denerwującą literówke.... Mam nadzieje ze to nie było specjalnie, bo jak tak to tez bede sobie jaja robił z Twoich topowych djów/producentów.... Kompilacji jeszcze nie słuchałem, ale zamierzam kupić oryginała i wtedy sobie posłuchać.... Na pewno sie nie zawiodę \o/
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John Askew - Digital Society

Postprzez bAchoR 29 wrz 2009, 17:21

Marcin.... niach niach :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: John Askew - Digital Society

Postprzez sector 29 wrz 2009, 18:13

Wiadomo, ze Rafal zrobil to specjalnie :- ) nie ma sie co zbednie nabuzowywac :-)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askew - Digital Society

Postprzez Stelmach 29 wrz 2009, 20:43

Sporo znanych i uwielbianych przezemnie numerów takich jak Dinka - Civilisation, John Askew - Bored of You Bored of Me, Johan Ekman - Shade of Your Soul (Sly One & Jurrane mix), Gary Maguire - Standing Still, Rulebook, Kane Nelson - Red Trigger, Activa - Transmission (najlepszy kawałek na albumie Activy, niesamowicie goni na żywo), nowości od Spencer'a - tegorocznego odkrycia w Discover.
Zwieńczeniem dzieła sukcesu będzie fenomenalne John Askew - Fade to Black w gęstym M.I.K.E.'owym stylu, którym John zakończył swój wspanialy set w Londynie.

Bardzo cieszę się z powodu pompującej korby Will Atkinson - Meltdown (Liam Melly mix) i żałuję że zabrakło Republic od Proud'a z Vandita.

Prawdopodobnie najlepsza ultra trance'owa składanka. Zobaczymy jak uda sie release.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Askew - Digital Society

Postprzez Rado 15 lis 2009, 18:31

Dla wszystkich zainteresowanych Digital Society nareszcie wyszło :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: John Askew - Digital Society

Postprzez Stelmach 15 lis 2009, 22:32

Przesłuchane i zaliczone. Pierwsze wrażenie takie, że Askew zarzucił za mało nowości, a jeśli te już są to jakoś mnie istotnie nie przekonały, pozostawiając sprawdzony materiał daleko w tyle. To generalny wątek jaki nasunął mi się przy pierwszym odsłuchu. Cóż więcej...na albumie znajdziemy nowe produkcje X-Genic, który wygrał konkurs na Discover na remix do Beirut. Nic dobrego jednak z tego nie wyszło bo to co zapodał nijak nie można uznać za coś wyjątkowego.

CD 1: Z początku bardzo spodobał mi się znany San - Paradox (leciał kilka razy na Club Elite u M.I.K.E. i ogólnie w wielu setach), Dinka - Civilization, Last Man Standing - White Elephant. O znanych dotychczas utworach nie będę się rozpisywał bo temat jest znany. Gary Maguire - Standing Still jest najlepsze, zaraz za nim w kolejce Kane Nelson - Red Trigger i Sean Tyas - Rulebook (Bryan Kearney mix). Podkreślam ulubiony kawałek Johnnego Johan Ekman - Shade of Your Soul (Sly One & Jurrane mix) :D "jak to napier...." :mrgreen: Przy okazji Sly One vs. Jurrane - Citizen jest dla mnie gorszy.

CD 2: Tu dobrze brzmi Ehren Stowers - Quarantine (grał to Activa na urodzinach Afterhours), mistrzowskie Will Atkinson - Meltdown (Liam Melly mix), dwie tłuste sztuki od Spencer'a, najlepszą pozycją jest sprawdzone John Askew - Fade to Black, które jest moim ulubionym numerem od Askew.

Sumując, przydałoby się więcej lepszego świeżego materiału, choć i źle nie jest. Kompilację na pewno przesłucham jeszcze wiele razy.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Askew - Digital Society

Postprzez sector 15 lis 2009, 23:57

Stelmach napisał(a):Sumując, przydałoby się więcej lepszego świeżego materiału, choć i źle nie jest. Kompilację na pewno przesłucham jeszcze wiele razy.


To zdanie calkowicie podsumowuje cala kompilacje. O ile nie wypowiem sie jeszcze w szczegolach o tym co zaprezentowal mistrz, to napisze tylko pare slow.

W sumie drogi Stelmachu jak zapewne wiesz kompilacja byla juz nagrana chyba od dobrych 2 miesiecy a jedynie label zagral w ch. jak zorro w 4 czesci dziadow i przytrzymali jej wydanie naprawde dlugo. Mozliwe, ze gdyby zostala wydana niemal natychmiast to mogla by zrobic wieksza furrore. Nie mniej jednak fajnie jest posluchac numerow, ktorych nigdy Askew nie gra w Discover Presentsa a ktore takze niezle brzmia. To tylko pokresla fakt, ze Askew odnajduje sie w roznych stylach trensu. Nie tylko potafi zrobic dudniaca kompilacje ociekajaca rasowym uk trensem, ale potrafi takze nagrac cos wolniejszego, gdzie znajdzie sie wiecej vocalu i wolniejszych trensowych melodyjnych numerow.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askew - Digital Society

Postprzez Rado 19 lis 2009, 20:03

Po kilku głębszych odsłuchach wypadałoby coś jednak napisać. Faktycznie Askew odnajduje się w każdym stylu Trance nie tylko w UK. Bardzo czekałem na tą kompilację licząc na to, że John nie zawiedzie i nagra coś ciekawego i nie myliłem się. Początek pierwszej płyty to znakomite progresywne wkręcające numery aby poprzez piękne Today przejść do sedna sprawy czyli tego co lubię najbardziej, dobór utworów jest ok wszystko nabiera tempa a żeby pod koniec siać totalne zniszczenie :twisted: Można odnieść wrażenie że CD1 jest nagrana bardziej z pazurem. CD 2 - Tempo tutaj jest już szybkie od samego początku, czasami pojawiają się utwory z vocalami czy unoszące breakdowny i cała płyta jest jakby bardziej lecąca. Podsumowując to fast mixing Johna sprawdził się kapitalnie każdy znajdzie coś na tej kompilacji dla siebie i każdemu polecam zapoznanie się z nią :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości