Giuseppe Ottaviani - GO!

Vandit Records / Trance /

Powrót do Albumy/Kompilacje

Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez JoseDiablo 29 wrz 2009, 20:05

Giuseppe Ottaviani - GO!

Nikomu nie chciało się założyć tematu więc nabiję sobie posta ;)

Obrazek



Label: Vandit Records
Nr katalogowy#: VANDIT 099
Format: CD, Album, zmiksowany
Kraj: Niemcy
Data wydania: 04-09-2009
Styl: Trance

Jak posłucham to coś skrobnę bo znam tylko cztery numery, przynajmniej tak wynika z nazw


Tracklista:

1 Giuseppe Ottaviani - One Day (3:35)
2 Giuseppe Ottaviani - Where I Want To Go (4:42)
3 Giuseppe Ottaviani Feat. Faith - Fallen (6:35)
4 Giuseppe Ottaviani & Gate 4 - Sunward (5:52)
5 Giuseppe Ottaviani - Third Dome (5:27)
6 Giuseppe Ottaviani Feat. Stephen Pickup - No More Alone (8:07)
7 Giuseppe Ottaviani - White Empire (5:22)
8 Giuseppe Ottaviani - Thermopile (5:01)
9 Giuseppe Ottaviani - Unplugged (5:06)
10 Giuseppe Ottaviani & John O'Callaghan - Our Dimension (6:58)
11 Giuseppe Ottaviani - Silver Sand (5:18)
12 Giuseppe Ottaviani Feat. Francesco M.* - Changing Ways (6:00)
13 Giuseppe Ottaviani & Tom Colontonio - Love Mission (4:42)
14 Giuseppe Ottaviani Feat. Faith - Angel (4:13)


Odsłuch:

http://giuseppeottaviani.vandit.com/
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez sector 29 wrz 2009, 20:31

warto wogole? z tego co slyszalem to straszna kapa :|
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez Stelmach 29 wrz 2009, 20:49

Dla mnie Ottaviani to jeden z najgorszych i najbardziej przereklamowanych producentów więc omijam z daleka jego twórczość.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez JoseDiablo 29 wrz 2009, 21:30

Po przesłuchaniu tych obszernych sampli trudno mi się zgodzić z tym co piszecie. Wprawdzie rzadko sięgam ostatnio po trance'owe produkcje, ale na tym albumie słychać sporo naleciałości z czasów Nu NRG. Nie jest to może Most Wanted, nie mówiąc już o Freefall, ale traktowanie albumu i obecnej twórczości Ottavianiego jako totalny gniot to chyba jednak nieporozumienie. Wystarczy posłuchać choćby Third Dome, White Empire, Sunward, Silver Sand? Toż to powiew starego dobrego Nu NRG. Zresztą nie wszystko na GO! zrobione jest na jedną modłę o czym świadczy choćby całkiem udane Thermopile. Our Dimension - wiadomo, praktycznie każdy słyszał. Podobnie Love Mission, choć to akurat Colontonio jest tutaj producentem. Intro w postaci One Day trochę w stylu Eclisse, choć nieco niższa liga. Ogółem nie ma co narzekać tylko posłuchać, a nie sugerować się dj'skim wojażami Ottavianiego ;)
Osobiście spodziewałem się jednak słabszego brzmienia albumu.
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez bAchoR 30 wrz 2009, 7:06

Dzięki Hozeee za dobrą recenzje. Marcinek i Stelmi. Nawet żeście nie sprawdzili a już świnie podkładacie :D ,,Słyszałem że '', ,,omijam z daleka'' . :) :D :*
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez sector 30 wrz 2009, 9:52

bAchoR napisał(a):Dzięki Hozeee za dobrą recenzje. Marcinek i Stelmi. Nawet żeście nie sprawdzili a już świnie podkładacie :D ,,Słyszałem że '', ,,omijam z daleka'' . :) :D :*


Nie napisalem zadnego stwierdzenia a jedynie zapytalem czy warto bo podobno straszna kicha. Wiec nic nie podkladam
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez bAchoR 30 wrz 2009, 9:58

z tego co slyszalem to straszna kapa


Z tego co słyszałeś. I już się zniechęciłeś. Przyznaj :*
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez sector 30 wrz 2009, 10:14

bAchoR napisał(a):Z tego co słyszałeś. I już się zniechęciłeś. Przyznaj :*

nic nie zniechecilem. Czytalem takie opinie na necie wiec pytam czy to prawda :|
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez yaper 30 wrz 2009, 11:36

Moim skromnym zdaniem album 'Go!' prezentuje solidną dawkę różnorodnego transowego materiału. Przeważająca ilość to softowe uplifty z przytupem, z jakich słynie Ottaviani i NU NRG. Nie zabrakło także dwóch kurewsko wbijających klina techowców (omg! in +) oraz chilloutowych rewelacji z intra. Na pewno jeden z ciekawszych transowych albumów tego roku (obok stuffu O'Callaghana), co nie jest takie trudne zważywszy na to, co do tej pory ujrzało światło dzienne (bieda w 2009 roku to niestety fakt prawie dokonany, czekamy na potencjalnego króla Activę).
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez phantom 30 wrz 2009, 20:24

Jeśli chodzi o top trancowych albumów tego roku, to "GO!" zdecydowanie daleko do materiału od Union Jack, Solid Snake'a, który wyszedł z ciekawymi klimatami a'la "Lo-Fi Adventures", czyli ostatniej płyty w duecie Tegma, trochę zapomnianego Kuffdama czy 00.db. Album jest moim zdaniem raczej przeciętny, ale i do "strasznej kapy" mu daleko. Dobrze brzmi wykonane w stylu Nu NRG "Sunward", zresztą chyba najstarsze nagranie z płyty, "Third Dome", "Love Mission", a także dwa najbardziej wychodzące poza schemat kawałki - "Unplugged" i "Thermopile". Poza nimi trudno uciec czasem od wrażenia, że kolejne utwory zlewają się w tę samą, niepotrzebnie podkolorowaną papkę. Słuchanie kilka razy z rzędu dwuminutowego sample'a "Silver Sand" mnie zmęczyło.

Osobiście miałem nadzieję na więcej porywających brzmień na wzór remiksu "Mercury Retrograde", który dowodzi, że Ottaviani nadal potrafi wydać kawał całkiem porządnego materiału.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez JoseDiablo 02 paź 2009, 21:26

phantom napisał(a):Jeśli chodzi o top trancowych albumów tego roku, to "GO!" zdecydowanie daleko do materiału od Union Jack, Solid Snake'a, który wyszedł z ciekawymi klimatami a'la "Lo-Fi Adventures", czyli ostatniej płyty w duecie Tegma, trochę zapomnianego Kuffdama czy 00.db


Co prawda to prawda, trudno się nie zgodzić, a należy jeszcze pamiętać o takich pozycjach jak Suntree – Inside, czy mający wyjść niebawem Krama – After The Rain. Sample -> psyshop
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez bAchoR 06 paź 2009, 9:51

Silver Sand męcze cały czas chociaż jest to bardzo prosty utwór. Cały czas loop melodyczny. Ale zobaczcie co potrafi zrobić dobra linia bassowa i jej tonacja z melodią ? Ktoś to zaczął rozkminiać w ogóle :) ? Po breakdownie ta melodia jest przejebana i mogłaby tak grać całą wieczność przy tej lini bassu. :roll: Piękne. Najprostrze pomysły w muzyce są najpiękniejsze i to się nie zmieni :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez KaSS 07 paź 2009, 11:59

Aż miło zanurzyć się w te piękne dźwięki :) Bardzo mi się podoba, lekutko, prosto, melodyjnie, trochę vocalu i album dla mnie wymiata. Przyjemnie się tego słucha tak za pierwszym razem jak i podczas kolejnych odsłuchów. Jednakże ludziom, którzy wolą mocniejsze dźwięki album może nie przypaść do gustu.
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Giuseppe Ottaviani - GO!

Postprzez d3cK 07 paź 2009, 22:50

Album jest przezajebisty, mimo iz waly w nim zawarte sa juz dosc wiekowe ale fajnie jest miec je wszystkie w jednym miejscu:). Ottaviani to od dawna jeden z moich ulubionych producentow:) Produkuje dobry, solidny trance, miło się słucha. Techowe kawałki tez w deche!
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości