John O'Callaghan - Subculture (2CD)

Trance | Armada | 2009 - mixed by John O'Callaghan

Powrót do Albumy/Kompilacje

John O'Callaghan - Subculture (2CD)

Postprzez Kasper 01 paź 2009, 20:16

Obrazek

CD1:

01. John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Take It All Away (Marcus Schössow Remix)
02. Jochen Miller - Brace Yourself
03. Sly One vs Jurrane - Silicone Stars
04. Simon Patterson - Always
05. Giuseppe Ottaviani feat. Francesco M. - Changing Ways
06. John O'Callaghan feat. Josie - Out Of Nowhere (Stoneface & Terminal Remix)
07. Guiseppe Ottaviani & John O'Callaghan - Our Dimension
08. Fabio Stein presents Uprise - Breakthru
09. John O'Callaghan feat. Sarah Howells - Find Yourself (Heatbeat Remix / John O'Callaghan Rework)
10. Gary Maguire - Standing Still
11. Activa - Transmission
12. RAM - RAMsterdam (Jorn van Deynhoven Remix)
13. John O'Callaghan feat. Lo-Fi Sugar - Never Fade Away (Giuseppe Ottaviani Remix)
14. Sean Tyas - Tingle

CD 2:

01. Joint Operations Centre - Cramped
02. Sneijder - The Phuture
03. Axel Karakasis - Pull The Trigger (Joint Operations Centre Remix)
04. Ernesto vs Bastian - Killer Tone
05. Matt Hardwick & Gulf - Impossible
06. John O'Callaghan - Striker
07. Tom Colontonio - Lifetime Connection (John O'Callaghan Remix)
08. Chris Metcalfe - First Encounter
09. Sean Tyas - Ivy
10. Sly One - This Late Stage
11. Giuseppe Ottoviani - White Empire
12. John O'Callaghan - Don't Look Back (John Askew Remix)
13. Jordan Suckley - Out Cold
14. Joint Operations Centre - Backup
15. John Askew - Vandalism (Joint Operations Centre Remix)

JoC w dwóch odsłonach CD1 wygląda bardziej pod Armade, CD2 pod Discover, tak czy inaczej napewno trafi do fanów tego pana, którzy tak rychło go skreślili. Wstyd. Z chęcią zapoznam się z tym materiałem. Wydanie niedługo w Armadzie. Polecam uwadze.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: John O'Callaghan - Subculture (2CD)

Postprzez JohnnyKnoxville 02 paź 2009, 7:36

Drugi CD to będzie rozkvrw, dwa nowe tracki JOC o których John mówił już dawno na pewno ostro zatrzęsą ziemią podczas odsłuchu.... \o/ praktycznie nie ma do czego sie przyczepić na cd2, 05 zrobi na pewno fajny klimat swoim oryginalnym wokalem, 07 coraz bardziej mi się podoba, track ma fajny smaczek... Cieszy równiez Sly One vs Jurrane - Silicone Stars, które równiez powoli zyskuje w moich oczach uznanie i Standing Still na cd1 Spodziewać się nalezy na pewno szybkiego mixingu w stylu Askewa z uwagi na ilość tracków.... Czekam z niecierpliwością na tą kompilację....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John O'Callaghan - Subculture (2CD)

Postprzez yaper 02 paź 2009, 10:57

Jednak kompilka nie zapowiada się tak źle jak sądziłem. CD1 w przeważającej ilości zamuła, aczkolwiek jestem diabelnie ciekaw takiej perełki jak: 'Silicone Stars' (Sly One vs. Jurrane jeszcze nigdy mnie nie rozczarowali - to może być dobry kapsel). Dodać do tego świetne 'Always', 'Standing Still', 'Transmission' i udane mixy Ottavianiego 'Our Dimmension' oraz remix do 'Never Fade Away'. Szkoda, że wymieszane to ze sztandarowymi Armada zamulaczami pokroju 'Take It All Away', ale cóż poradzić - marketing :)

Za to CD2 to w moim mniemaniu będzie maximalna bomba i spust gwinta przez duże S - nie mogę się już doczekać, aby skosztować prawdziwego oblicza JOC. Na początek tajemnicze 'Cramped' z mojego ulubionego aliaSu Joint Operations Centre (później jeszcze 'Backup') - omg! Sneijder - tu też może być zaskoczenie (słyszałem kiedyś jego track 'Warsaw' i wielkie wow, szkoda, że później nikt tego nie zagrał: może EP wraz z 'Phuture'?), 'Pull The Trigger' - znane i mega rozjebaśne, nowy remix Askewa do całkiem fajnego wokala 'Dont Look Back' - znając skill Johna wyjdzie potwór! Oprócz tego bardzo oczekiwany jeszcze nowy Suckley, a na deser prawdopodobny rozjebunden: jak inaczej można nazwać mieszankę JOC + 'Vandalism' - już się boję na samą myśl :D!!! Reszta tracków z TL będzie pewnie równie dobra, ale nie czekam na nie z takimi wypiekami jak na to, co wam nakreśliłem powyżej. Słyszane już 'First Encounter', 'This Late Stage' oraz 'White Empire' wywarły na mnie pozytywne wrażenie, gorzej z 'Ivy', ale to tylko jeden numer.

No cóż, koniec zamulactwa z mojej strony - czekam na tę kompilkę i c-h-u-j! Obok Askewa i albumu Activy będzie to kolejny srogi materiał na jesienne banie. Ameno! :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości