John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Trance | Armada | 2010

Powrót do Albumy/Kompilacje

John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez sector 11 sty 2010, 14:59

Obrazek

Tracklist:
1. (00:06:54) John O'Callaghan feat. Lo-Fi Sugar - Never Fade Away (Andy Duguid Remix)
2. (00:07:13) John O'Callaghan feat. Sarah Howells - Find Yourself (Heatbeat Remix - John O'Callaghan Rework)
3. (00:08:47) John O'Callaghan feat. Josie - Out Of Nowhere (Stoneface & Terminal Vocal Remix)
4. (00:08:16) John O'Callaghan - Don't Look Back (Robbie Nelson Remix)
5. (00:09:40) John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Big Sky (Markus Schulz Remix)
6. (00:08:15) John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Take It All Away (Sean Tyas Remix)
7. (00:06:48) John O'Callaghan & Giuseppe Ottaviani - Liquid Fire (Thomas Bronzwaer & Kristina Sky Remix)
8. (00:06:33) John O'Callaghan - Don't Look Back (John Askew Remix)
9. (00:08:25) John O'Callaghan feat. Sarah Howells - Find Yourself (Cosmic Gate Remix)
10. (00:08:08) John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Take It All Away (Marcus Schossow Nu Prog Remix)
11. (00:08:16) John O'Callaghan - Broken (Gleave Remix)
12. (00:06:53) John O'Callaghan with Aly & Fila - Megalithic (Jon O'Bir Remix)
13. (00:07:02) John O'Callaghan - Broken (Mark Kavanagh Remix)
14. (00:06:00) John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Take It All Away (Full Tilt Dub)
15. (00:09:00) John O'Callaghan feat. Sarah Howells - Find Yourself (tyDi Remix)
16. (00:07:20) John O'Callaghan feat. LoFi-Sugar - Every Lesson Learned (Matt Hardwick Remix)
17. (00:07:45) John O'Callaghan feat. LoFi-Sugar - Never Fade Away (Giuseppe Ottaviani Remix)
18. (00:08:33) John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Take It All Away (Timmy & Tommy Remix)
19. (00:07:37) John O'Callaghan - Broken (Bryan Kearney Remix)
20. (00:07:30) John O'Callaghan & Giuseppe Ottaviani - Liquid Fire (Temple One Remix)
21. (00:06:00) John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Take It All Away (Full Tilt Remix)
22. (00:08:23) John O'Callaghan - Don't Look Back (Sly One vs. Jurrane Remix)
23. (00:07:11) John O'Callaghan with Aly & Fila - Megalithic (AJ Hutch Remix)
24. (00:07:20) John O'Callaghan feat. LoFi-Sugar - Every Lesson Learned (Matt Hardwick Dub Mix)
25. (00:08:50) John O'Callaghan & Tom Colontonio - Through The Light (Tom Colontonio Remix)
26. (00:07:08) John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Take It All Away (Ernesto vs. Bastian Remix)
27. (00:07:49) John O'Callaghan feat. Josie - Out Of Nowhere (Stoneface & Terminal Dub Mix)


Dzis pod szyldem Armaday ukazaly sie remixy do jakze slabego albumu O'Callaghana. Szczezre mowiac nie przesluchiwalem jeszcze wszystkiego, ba, nawet nie spodziewalem sie, ze az tyle tego bedzie i musze powiedziec, ze przynajmniej iloscia remoxiw jestem pozytywnie zaskoczony! Widze tutaj miedzy innymi Sly1 vs. Jurrane, Kearneya, ktory zapodal swietny remix do i tak juz dobrego originalu Broken (swoja droga szkoda, ze to nie wyszlo jako osobna EP z wieksza iloscia remixow), Tyasa, Colontonio itp.

Te wszystkie nazwiska sprawaiaja ze mam nadzieje, ze bedzie to dobre wydanictwo a nawet jesli nie to przynajmniej sie ciesze, ze wreszcie wyszedl oficjalnie Take It All Away, Dont Look Back oraz swietne Broken! O reszcie sie wypowiem po paru przesluchaniach.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The_Remixes

Postprzez michal 11 sty 2010, 15:19

Źą a to nie powinno być w 'albumy/miksy'? :)
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The_Remixes

Postprzez sector 11 sty 2010, 15:28

Dobrze, ze stoisz na strazy drogi Michale :) Mi juz sie w glowie ... :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez michal 11 sty 2010, 17:49

się było moderatorem nie? :lol: :lol:
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez Humulus 11 sty 2010, 18:54

Z całej tej remixowej zbieraniny podobają mi się:
John O'Callaghan feat. LoFi-Sugar - Never Fade Away (Giuseppe Ottaviani Remix)
John O'Callaghan & Giuseppe Ottaviani - Liquid Fire (Temple One Remix)
John O'Callaghan - Don't Look Back (Sly One vs. Jurrane Remix)
...Ale w sumie to i tak dobrze, bo z oryginalnego albumu podszedł mi jedynie "Liquid Fire".
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez yaper 11 sty 2010, 19:46

Generalnie nie znoszę albumów remixed, bo w większości to jedne wielkie kupy są. Widząc listę 27 kawałków trochę mnie zgasiło :o Z zaprezentowanego materiału intrygują mnie przede wszystkim:

John O'Callaghan & Giuseppe Ottaviani - Liquid Fire (Thomas Bronzwaer & Kristina Sky Remix)
John O'Callaghan - Don't Look Back (John Askew Remix)
John O'Callaghan - Broken (Gleave Remix)
John O'Callaghan with Aly & Fila - Megalithic (Jon O'Bir Remix)
John O'Callaghan feat. LoFi-Sugar - Every Lesson Learned (Matt Hardwick Remix)
John O'Callaghan - Broken (Bryan Kearney Remix)
John O'Callaghan & Giuseppe Ottaviani - Liquid Fire (Temple One Remix)
John O'Callaghan - Don't Look Back (Sly One vs. Jurrane Remix)
John O'Callaghan with Aly & Fila - Megalithic (AJ Hutch Remix)
John O'Callaghan & Tom Colontonio - Through The Light (Tom Colontonio Remix)

Jak widać, pod względem nazwisk nie jest źle, toteż spodziewam się w większości dobrego pierdolnięcia.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez sector 11 sty 2010, 21:25

yaper napisał(a):John O'Callaghan - Don't Look Back (John Askew Remix)

to juz znane od dawna i trzyma fason o dziwo!

yaper napisał(a):John O'Callaghan - Broken (Gleave Remix)

taki szit, ze szkoda gadac!

yaper napisał(a):John O'Callaghan - Broken (Bryan Kearney Remix)

klasa sama w sobie :)

yaper napisał(a):John O'Callaghan - Don't Look Back (Sly One vs. Jurrane Remix)

to mi sie nawet ez podoba, chociaz nie jesto to taki typowy remix chlopakow.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez yaper 12 sty 2010, 12:20

Masz rację, remix Askewa i Kearneya przewinął się już nie raz w setach i jest klasowo. Reszty ani razu nie słyszałem, toteż jestem bardzo ciekawy jak niektóre kawałki wyszły, szczególnie moi faworyci z podstawki, czyli 'Liquid Fire' oraz 'Every Lesson Learned'. Z kolei utalentowany AJ Hutchinson też nie powinien odwalić chały.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez Stelmach 24 sty 2010, 22:52

Do pełni szczęścia brak jedynie John O'Callaghan — Find Yourself (Klubfiller Xtra Hard Mix) który grywa aktualnie Kutski. Wydanie będzie w 3 Beat Records.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez JohnnyKnoxville 03 lut 2010, 15:40

John O'Callaghan & Tom Colontonio - Through The Light (Tom Colontonio Remix) urywa banie przy samej dupie \o/ ja to aż sie dziwie że Armada się zgodziła wydać ten remix..... remix stylistyką i budową w pewnych momentach ociera się prawie o Hard Trance i gniecie po całości.... Jak dla mnie najlepszy remix z całej paczki.... Zdecydowanie polecam...

Jeżeli chodzi o te wszystkie remixy to dobrych jest może z 5, a reszta to taki sami szit jak oryginały....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez Tulipan aka Nexus 03 lut 2010, 18:32

sector napisał(a):oraz swietne Broken!


cooo ?? przeciez te Broken to chu***e jest :)

a tak szczerze to podoba mi sie to wydanie... kazdy znajdzie cos dla siebie. Nie brakuje szitów ale kilka perełek sie znajdzie a nie których rzeczy jeszcze nie slyszalem nawet.
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez Stelmach 04 lut 2010, 10:30

Mnie już Broken przejadło się w Kołobrzegu na Sunrise, tego typu produkcji są setki w hard dance a o reszcie lepszych nie wspomnę. Gdzie na przykład ma się Broken do Kidstockk Theme 2009, Organ Donors - In Power czy numerów Phila Yorka? Totalnie inna klasa jakości. Wszyscy się podniecają niby tylko tym że numer ma naszywkę O'Callaghana i już czyni go wielkim. Through The Light - to samo. Poza starymi kawałkami i kilkoma spod aliansu JOC szczerze nie znoszę O'Callaghana za jego vocalowe chałturnictwo z Armady tworzone na zamówienie Armina i jego publiki.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez sector 04 lut 2010, 11:46

Stelmach prosze Cie daj zyc! Nie pisz ze wszystko jest gorsze w porownaniu do Hard House, bo w kazdym temacie juz tak prawie piszesz i porownujesz do HH. ;)

Numer jest dobry bo fajnie cisnie na pelnej :), zwlaszcza w remixie Kearneya! Pozatym, co Ty wiesz o Broken, ile razy tego sluchales, co?!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John O'Callaghan - Never Fade Away The Remixes

Postprzez Vidia 18 sie 2010, 11:36

yaper napisał(a):Generalnie nie znoszę albumów remixed, bo w większości to jedne wielkie kupy są. Widząc listę 27 kawałków trochę mnie zgasiło

U mnie podobnie :)
Miałam styczność z kilkoma remixami z tej długiej listy i moją uwagę przykuło jedynie zaskakująco piękne i dobre jak na obecne czasy Out of nowhere (Stoneface And Terminal remix).
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości