Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Black Hole | 2010

Powrót do Albumy/Kompilacje

Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Postprzez sector 09 lut 2010, 10:41

Dzis przez przypadek natknalem sie na taka informacje:

Obrazek

Dodatkowo sam zalozyciel Black Hole, potwierdzil w 100% ta informacje. Wyglada na to, ze slynny obecnie wsrod goracych 14 oraz pustych 16 Tiesto zaatakuje z nowa kompilacja ISOS. Sam ciekawy jestem co z tego wyjdzie. Prawda jest tak, ze to co robi teraz ten czlowiek jset zalosne i to jest raz. Nagrywa kawalki z grubasami z USA poubieranymi w zlote lancuchy, kabaret. Jednak wydaje mi sie, ze jest jeszcze dla niego nadzieja i dlatego wcale nie skreslam tej kompilacji ze swojej listy oczekujacych do przesluchania :) Jak wiadomo ISOS zawsze trzymal poziom. Mniej lub bardziej, to jednak zawsze na kazdej CD mozna bylo posluchac dobrego, rasowego trensu. Mam nadzieje, ze i tym razem Tiesto pojdzie po rozum do glowy i bedzie wiedzial czego oczekuja sluchazce tej muzyki a zwlaszcza czego oczekuja po kompilacji, ktora ma juz swoja historie. Dodatkowo smialo moge powiedziec, ze pierwsze kompilacje z tej serii staly sie juz, z reszta podobnie jak seria magik, kultowe.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tiesto - In Search Of Sunrise 8

Postprzez Julius 09 lut 2010, 19:53

Ha! tego co Tiesto teraz produkuje, juz ne hcce mi sie sluchac nawet (i tak usłyszę na ESCE w drodze do pracy), ale ISOSy uwielbiam, 1-4 to majstersztyki, 5-7 lepsze i gorsze, ale nadal bardzo dobre, bardzo jestem ciekaw co i kto zagra na 8mce, ale nie wierze, zeby Tijs próbował szukać wschodu słonca ze Sneaky Sonds, etc.

Powinno byc grubo.
Julius
 
Wiek: 35
Skąd: Wrocław

Re: Tiesto - In Search Of Sunrise 8

Postprzez Stelmach 10 lut 2010, 12:23

sector napisał(a):Nagrywa kawalki z grubasami z USA poubieranymi w zlote lancuchy


Fajny album będzie :-) W Polsce to bardzo ludzie lubią ;-) Tak samo jak Westbama z Mr. X & Mr. Y, którzy grywali kiedyś hip-hop na Mayday i w Manieczkach :D Ten czarny nosił czerwony dres i też miał łańcuchy.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Tiesto - In Search Of Sunrise 8

Postprzez Nolaan 23 lut 2010, 8:57

Tiesto? Kto to jest Tiesto? Aaaa taaaak, taki didżej kiedyś był, pamiętam! To on jeszcze wie, co to trance?
Pożyjemy, zobaczymy.
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Tiesto - In Search Of Sunrise 8

Postprzez replee 08 kwi 2010, 19:15

Trzeba będzie zmienić nazwę wątku z Tiesto na Richard Durand.

http://trance.nu/v4/news/in-search-of-s ... 8-mixed-by

Na usta cisną mi się same wulgaryzmy. ISOS niezmiksowany przez Tiesto to nie będzie ISOS.
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa

Re: Tiesto - In Search Of Sunrise 8

Postprzez Kasper 08 kwi 2010, 20:20

replee napisał(a):Trzeba będzie zmienić nazwę wątku z Tiesto na Richard Durand.

http://trance.nu/v4/news/in-search-of-s ... 8-mixed-by

Na usta cisną mi się same wulgaryzmy. ISOS niezmiksowany przez Tiesto to nie będzie ISOS.


Co za brutalna prawda, ISOS = Tiesto, nie inaczej. Tymaczem Tijs przygotowuje nową kompilację "A New Dawn"
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Tiesto - In Search Of Sunrise 8

Postprzez michal 08 kwi 2010, 21:08

Kasper napisał(a):Tymaczem Tijs przygotowuje nową kompilację "A New Dawn"


... na której znajdą się utwory takich artystów jak Nelly Furtado, Deadmau5, Sean Kingston, Benedictus XVI, Lady GaGa i Ferry Corsten.
Tiesto pożegnał się z Black Hole, pożegnał się więc i z In Search of Sunrise. Dla mnie strata żadna, bowiem części od 4 do 7 (z paroma zajebistymi - ale jednak - wyjątkami) mogłyby nie istnieć. Tak na marginesie: Tiesto tyle świetnych kompilacji w życiu wykręcił, że teraz może nawet nagrywać dubstep, disco polo albo srogie upliftingi - tamtego (Magik, Forbidden Paradise etc) już nie zmieni, na szczęście.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Tiesto - In Search Of Sunrise 8

Postprzez Vidia 08 kwi 2010, 21:19

Replee trzeba było jeszcze nadmienić, od kogo dostałeś info :D ;)
Co do tego, że nie Tiesto, lecz Durand zmixuje ISOS - Nie spodziewałam się czegoś takiego, nawet mi nie przyszło do głowy.. dość żałosne.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Tiesto - In Search Of Sunrise 8

Postprzez sector 08 kwi 2010, 21:32

Pewnie Black Hole chcialo wydac kolejna kompilacje i wycisnac z tego max kasy. Niestety ISOS bez Tiesto to zart :| Nie wspominajac o tym, ze sam Tiesto to obecnie zart.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tiesto - In Search Of Sunrise 8

Postprzez Julius 09 kwi 2010, 21:02

kurwa Richard Durand ?! ISOS? to jakis kiepski zart? 8ka ? kontynuacja serii ? no chyba ktos tu postradał zmysły... bez kitu. Żal, żenada mogli oddac to komusi innemu z Blackhole'a, na pewno znalazlby sie ktos lepszy...
Julius
 
Wiek: 35
Skąd: Wrocław

Re: Tiesto - In Search Of Sunrise 8

Postprzez phantom 10 kwi 2010, 8:16

Haha, a gdy plotka z ósmym ISOS wyszła na jaw, wszyscy się śmiali, kiedy mówiłem, że Tiesto może wcale nie zmiksować tej edycji :).

Sam wybór jest przecież racjonalny. Wystarczy przyjrzeć się BH, żeby dostrzec, jak wszystko układa się w logiczną całość. Durand jest w tej chwili największą gwiazdą wytwórni, która jednocześnie nie jest związana z żadną serią kompilacji. Cosmic Gate więc odpada, a Ferry Corsten jest z kolei zawodnikiem ze zbyt wysokiej półki, poza tym nie przyjąłby takiej oferty. Natomiast inni, jak Cor Fijneman czy Carl B nie mają takiego potencjału komercyjnego jak Durand - nie potrafiliby się tak dobrze wypromować ani zbudować wizerunku scenicznego. Możliwe, że Durand wyda w ten sposób tylko jedną część ISOS, a potem, gdy zdobędzie kolejną grupę odbiorców, znajdą mu własną etykietę dla kompilacji.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Postprzez yaper 10 kwi 2010, 19:05

Jedno, że ISOS bez Tiesto to nieporozumienie (abstrahując od obecnych wybryków Magika). Większym szczytem jest powierzenie tej kompilacji baniowiczowi Durandowi. Ten koleś to jedna wielka porażka, zatem spodziewajmy się kiczowatego materiału.

Gdy jednym okiem dostrzegłem pierwsze przesłanki o kolejnym ISOS-ie to nawet byłem tym nieźle zaintrygowany. Teraz ochota ta pękła niczym bańka mydlana.

Szkoda, ale takie mamy czasy. Maszyna komercji musi pędzić przed siebie niczym perpetuum mobile. Do tego potrzeba 'catchy' nazwisk, a Durand takim jest. Popatrzcie chociażby na nasze rodzime podwórko. Dziewczyny zafascynowane 'nowym' transem wręcz ubóstwiają Duranda.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Postprzez Matvel 10 kwi 2010, 19:20

yaper napisał(a):. Większym szczytem jest powierzenie tej kompilacji baniowiczowi Durandowi. Ten koleś to jedna wielka porażka, zatem spodziewajmy się kiczowatego materiału.


Durand tylko miksuje, za materiał jest odpowiedzialny człowiek z Black Hole, nie pamiętam nazwiska. Za czasów Tiesto było tak samo, zmienia się tylko osoba miksująca.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Postprzez sector 10 kwi 2010, 19:22

W takim razie to troche lol. Rownie dobrze moglo by to byc ISOS mixed by Yaper :|
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Postprzez peterhol9 11 kwi 2010, 9:15

miałem dawać na nk, ale jako że nie wypada teraz mieć zdjęcia wśród flag zamieszczam tu :D :

Obrazek

CD1: Day room

1. Peterhol9 - Intro
2. Armin van Buuren - In and out of love (Peterhol9 "Universal religion" mix)
3. Three Drives - Greece 2000 (Peterhol9 "The best" mix)
4. Peterhol9 feat Tiff Lacey - Vocals that I hate
5. Armin van Buuren feat Tiesto vs. Paul van Dyk & Joni Ljungqvist - Music I used to produce
6. Richard Durand feat Ryszard Rynkowski pres. Duble Richtie - Wypijmy za błędy
7. Deadmau5 pres. Alive C4t - Korean eating dogs (Afterhours somewhere between Phenian and Seul mix)


CD2: Night room

1. Anton Firtich - Moonlight madness
2. Arc in the sky - Kissed
3. Plastic angel - Sweet sixteen
4. Above & Beyond - Can't sleep
5. Ballroom - Remember me
6. Dj Pilot - Deep sleep
7. Peterhol9 - Outro

Special bonus track:

Kalwi & Remi vs. Tiesto, Basshunter, Puoteck & Grzegorz Halama feat Sultan & Tonedepth - Together we rise (someday 2010 mix)

More info soon
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Postprzez sector 11 kwi 2010, 9:59

haha dobre :-D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Postprzez bAchoR 12 kwi 2010, 5:26

Nauczcie się całować :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Postprzez peterhol9 12 kwi 2010, 12:23

to było z przyczajki :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Postprzez yaper 12 kwi 2010, 18:58

Po co się tłumaczysz? Ważne, że się Twojej podobało, a nie Rafałowi :P

PS: Nie mam nic przeciwko darmowym $$$ za umieszczenie swojego nieprzeciętnego nicka na kompilacji ISOS, co by nie mówić - klasowej.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Richard Durand - In Search Of Sunrise 8

Postprzez Rado 13 kwi 2010, 21:03

Żarty, żartami ale pojawiła się oficjalna tracklista i mówiąć szczerze jestem bardzo ciekaw tej kompilacji choć to już nigdy nie będzie to samo.
Disc 1.
01. First State - My Sanctuary
02. George Acosta featuring Fisher - Beautiful
03. Venaccio & Daigon - The Violet Hour
04. Kostya Veter featuring Madelin Zero - Envy
05. Ad Brown and Matt Lange featuring Kerry Leva - As The Rain Falls
06. Craving - Never Alone
07. Zoo Brazil featuring Rasmus Kellerman - There Is Hope
08. Ben Preston - Pillars Of The Earth
09. San vs. Wendel Kos - Kiss Of Life (Ibiza Sunrise Mix)
10. Jorg Zimmer - Sydney
11. Avis Vox - Introspection Attempts (Moonbeam Remix)
12. Tom Cloud - The Darkest Star
13. Richard Durand - For No Reason

Disc 2.
01. Michael Badal, Zya & Teddy C - Deltree
02. Ad Brown featuring Renee Six - Something For The Pain
03. Jason van Wyk - September Rain
04. San featuring Therese - Kissed By The Sun (S1dechain Remix)
05. Daniel Wanrooy - Ocean Terrace
06. BT - The Emergency
07. Alex O'Rion - Jellyfish
08. Richard Durand & JES - N.Y.C.
09. Hodel & Sunstate - Distant Motion (Aurosonic Remix)
10. Beltek - Par
11. Bartlett Bros. vs. Mazza - Satellite Of Love (Fabio XB Rework Dub)
12. Who.is - We.are
13. DJ Observer & Daniel Heatcliff feat. Hannah Ray - With Me (Original Vocal Mix)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Następna strona

Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron