A State Of Trance 2010

Trance | Armada | 2010 - mixed by Armin van Buuren

Powrót do Albumy/Kompilacje

A State Of Trance 2010

Postprzez Kasper 17 mar 2010, 23:30

Obrazek

Jak co roku Armin powraca z kompilacją z serii ASOT. Niemalże same nowe utwory znalazły plac na tym wydawnictwie począwszy od legend gatunku takich jak Rank 1 czy Steve Helstrip, po nowe młode wschodzące gwiazdy jak Arnej, DJ Eco czy Mat Zo. Data wydania kompilacji to 9 kwietnia, u nas ekskluzywnie za sprawą ProLogic Music już 10 kwietnia podczas imprezy ASOT#450 we Wrocławiu. Zeszłoroczna edycja przypadła wielu osobom na forum, więc być może podobnie będzie z tego rocznym wydaniem. Poniżej pełna tracklista i sample:

CD1:

01. Susana feat. Omnia & The Blizzard - Closer
02. Luigi Lusini - Who We Are?
03. M6 - Days Of Wonder
04. Mat Zo - Near The End
05. Monogato - Sincere
06. Ron Hagen & Al Exander - Last Minute
07. The Thrillseekers - Savanna
08. Orjan Nilsen - Lovers Lane
09. Beat Service feat. Emma Lock - Cut & Run
10. Tenishia feat. Aneym - Stranger To Myself (Tenishia's Burnout Mix)
11. Andy Moor feat. Carrie Skipper - She Moves
12. DJ Governor - Shades Of Grey
13. Myon & Shane 54 feat. Labworks - Ibiza Sunrise (Classic Dub)
14. Andrew Bennett feat. Sir Adrian - Run Till U Shine (Cosmic Gate Remix)

CD2:

01. Velvetine - Safe [Wherever You Are] (Rank 1 Remix)
02. Faithless - Not Going Home (Armin van Buuren Remix)
03. Gaia - Aisha
04. Arnej - The Strings That Bind Us
05. DJ Eco feat. Lira Yin - Love (Dub Mix)
06. Roger Shah & Signum - Ancient World (Roger Shah Long Haul Flight Mix)
07. Jer Martin - Ten Minutes To Midnight (Original Club Mix)
08. Dreastic - Spirit
09. Ferry Tayle & Static Blue - Trapeze (Daniel Kandi's Emotional Mix)
10. Max Graham feat. Neev Kennedy - Sun In The Winter (Alex M.O.R.P.H. Remix)
11. Sebastian Brandt - 450
12. Thomas Bronzwaer - Collider (Jorn van Deynhoven Remix)
13. Ehren Stowers - Ascent
14. Robert Nickson - We Won't Forget
15. Simon Patterson - Taxi

http://www.junodownload.com/products/1551692-02.htm
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez sector 18 mar 2010, 11:29

z dj eco to taka wschodzaca gwiazda jak ze schossowa. btw. link nie dziala
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez michal 18 mar 2010, 11:30

działał, odsłuchiwałem nawet sample
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez sector 18 mar 2010, 11:31

michal napisał(a):działał

ale juz nie dziala :- ))

michal napisał(a):odsłuchiwałem nawet sample

i?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez michal 18 mar 2010, 11:38

trzy pierwsze ;] + thrillseekers... nie chcę być nudny w głoszeniu swoich opinii, ale... sprawdź pw. :D
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez bAchoR 18 mar 2010, 12:24

Armina ma te okładki xD Ciekawe skąd skręcił taki taboret :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez phantom 18 mar 2010, 18:25

sector napisał(a): dj eco to taka wschodzaca gwiazda jak ze schossowa. btw. link nie dziala

Co z nimi nie tak?

Eco miał przynajmniej kilka dobrych numerów. Co prawda dwa z tych, które najlepiej zapamiętałem, to ich remiksy, ale i tak gość potrafił wybić się ponad zhomogenizowany uplifting trance. A Schoessow ma skłonności do przesady w swoim electro zboczeniu, choć jednocześnie ma niezłego skilla w studio :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez sector 19 mar 2010, 1:27

phantom napisał(a):Co z nimi nie tak?

Nic. Tylko akurat wschodzaca gwiazda w ich przypadku raczej nie pasuje.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez phantom 19 mar 2010, 14:07

To jest określenie o marketingowym zabarwieniu, ale Eco na pewno jest jednym z młodych wilków sceny. A Schoessow? Pozycję ma już ugruntowaną, ale aspiruje do absolutnej trancowej czołówki (jeśli chodzi o popularność) i to tylko kwestia czasu, kiedy zobaczymy go w jednej linii z Emerym.

Znów kiczowata okładka.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez Kasper 19 mar 2010, 16:40



Preview dla zainteresowanych...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez Matvel 04 kwi 2010, 22:40

Są święta więc udało mi się znaleźć trochę czasu na asota. Więc wygląda to tak:

Cd1
1. Niezłe, dobry wokal Susany
2. Cienkie.
3. O kur**, co to za pianinko dla dzieci :D
4. Po Mat Zo bym się więcej spodziewał, ale jest lepiej.
5. Strasznie banalny utwór, przecież nawet w zamulaczach coś powinno się dziać. Tutaj nie dzieje się kompletnie nic.
6. Przez poprzedni utwór, ten wygląda na arcydzieło. Ogólnie bez rewelacji, po 1 chyba najlepszy.
7. Wyraźnie czegoś brakuje temu utworowi, taki sobie.
8. Nawet daje radę, ale do Gitary to mu sporo brakuje.
9. Kolejny schematyczny utwór, takim mówię stanowcze nie. Szkoda bo wokal mimo, że cukierkowy całkiem przyjemny.
10. Przeleciał nawet nie wiem kiedy, czyli nie było nawet źle.
11. Jezu co się z tym Moor'em stało. Po co on poszedł do tej Armady :/ Tragicznie pocięty wokal, mimo że zawsze podobał mi się ten zabieg to tutaj wyszedł okropnie. Patrząc na to jak na pop, to jest co całkiem solidny zapychacz rozgłośni radiowych. Ale Andy: Whyyyyy...
12. O tutaj wokal jest pocięty bardzo ładnie, chyba do tej pory najlepszy utwór. Brawo Orjan.
13. Również całkiem przyjemnie.
14. No i jest remix CG, jak można się było spodziewać wtórny i bez polotu. Plus koszmarny wokal. A już myślałem, że do końca będzie miło.

Cd2
1. Strasznie nudny utwór, zamula od samegopoczątku. Jedyne co niezłe to wokal Aruny, choć i tak nie wykorzystali go w 100%.
2. Dla tego utworu liczy się tylko remix Prydza. Co ten Armin zrobił w ogóle nie mam pojęcia. Jaki to jest w ogóle gatunek? Widać, że czerpał inspirację z Len'a Faki'ego, którego teraz katuje w setach (obudziła się śpiąca królewna w porę), ale ten remix co jest to ja nie potrafię powiedzieć?
3. Już Tuvan był zwyczajny, a ludzi się srali tak że gacie kilkakrotnie prać trzeba było. Tutaj jest jeszcze bardziej przeciętnie. Z szacunku do starych produkcji Armin by zostawił już Gai'ę w spokoju. Choć patrząc ma poprzedni utwór, to choć brzmi jak trance, przeciętny, ale jak trance.
4. Nie takiego utworu się po Arnej'u spodziewałem. Trochę za euforyczny, ale ujdzie w tłumie.
5. Bez szału, taki zapychacz setów.
6. Znowu strasznie wyniosły utwór, co za dużo to nie zdrowo.
7. Patrz 5
8. Patrz wyżej, słabe są te utwory.
9. Ferry Tayle, czyli jeden z niewielu (których da się z upliftowców słuchać). Ciekawe jak brzmi ten utwór w oryginale, bo mam takie przeczucie że może być nawet lepszy.
10. Morph się skończył kilka lat temu niestety, ten remix ponownie potwierdza to stwierdzenie.
11. Jeden z lepszych utworów na kompilacji.
12. Nawet nawet.
13. Ok, ale zaczyna się robić nudnawo.
14. Dzięki Bogu, trochę bardziej dynamicznie się zrobiło. Utwór jak najbardziej na plus, Nickson to drugi z upliftowców których da się słuchać.
15. Taxi dobre, lepsze od Miss You. Szkoda tylko że Simon ostatnio produkuje w sposób ctrl+c, ctrl+v i mam obawy że jego album to będzie niewypał, co zresztą już słychać po setach.


Cd1 - przeplatanka utwór marnych z przeciętnymi. Na większą uwagę zasługuje tylko Orjan jako Governor
Cd2 - trochę lepiej i końcówka jest nawet niezła. Ale ten początek... Ogólnie jako całość, to myślałem, że wypadnie gorzej.

I wyjaśni mi ktoś, czemu asot zawsze co roku wypływa tyle przed terminem?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez soczek 04 kwi 2010, 22:48

Ten Eco fajny, ale brzmi po prostu identycznie jak "And We Flew Away".

Cała kompilacja jak dla mnie - udana. I to jak!
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez Rado 05 kwi 2010, 10:04

Matvel wiem, że w Polsce kompilacja będzie sprzedawana podczas Asota, może też tak było podczas poprzednich edycji 450 a stamtąd to już wiadomo, że szybko trafiła do obiegu :) Ale to tylko moje przypuszczenia, Kaspa pewnie będzie wiedział jak to dokładnie jest.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez Julius 05 kwi 2010, 11:22

NIespelna raz udalo mi sie posłuchac tej kompilki, takze osądów nie będę tutaj strzelał, natomiast chcialem zwrócic uwagę na cos innego...

Na tym flmiku widac wyraznie, jak Armina nosi cały czas muzyka, puszcza sample kawalkow i przy kazdym musi sobie podrygnąć, machnąć łapką, czyli to co zwykle...

Mysle, ze to wlasnie powoduje, ze pomimo, ze zmieniło się to co gra, to jego podejscie nadal powoduje, ze na niektore kawalki ludzie są w stanie spojrzeć przychylniej... Armin zapewnia nadal dobrą zabawę, a spelnienia muzycznego trzeba po prostu szukac gdzie indziej...

Mnie w sumie ta muza trafia i tak bardziej niż Askewy, Kearneye, Activy i inne Youkeje, a komu blizej do 'trancu' to mnie wali :] W domu słucha mi się takiego ASOTa zdecydowanie lepiej.
Julius
 
Wiek: 35
Skąd: Wrocław

Re: A State Of Trance 2010

Postprzez SRGnt 19 lip 2010, 8:51

Szczerze mówiąc to cały czas powracam do tego wydawnictwa, już ze 2k km ze mną w aucie zrobiło :)
Świetna kompilacja, "opis" matvela zalatuje straszną ignorancją.Nie ważne, zresztą... Wymienić można wiele perełek, chociażby "Dreastic - Spirit" albo dość popularne "Luigi Lusini - Who We Are?"... Do tego boska trójeczka, czyli M6 - Days Of Wonder, które przypomina najlepsze czasy dobrego, skromnego transidła... :)
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości