Markus Schulz - Do You Dream

Nowy album 21 czerwca

Powrót do Albumy/Kompilacje

Markus Schulz - Do You Dream

Postprzez macoson 04 cze 2010, 12:58

01. Alpha State
02. Away (featuring Sir Adrian)
03. Rain
04. Dark Heart Waiting (featuring Khaz)
05. Not The Same (featuring Jennifer Rene)
06. Do You Dream (Uplifting Vocal Mix)
07. Last Man Standing (featuring Khaz)
08. Surreal (featuring Ana Criado)
09. Unsaid (featuring Susana)
10. Lifted (featuring Angelique Bergere)
11: Perception (featuring Justine Suissa)
12: The New World
13. Lightwave (featuring Angelique Bergere)
14. 65.4Hz
15. What Could Have Been
16. Goodbye (with Max Graham featuring Jessica Riddle)

poniżej całkiem spory preview z komentarzem Markusa.

http://www.youtube.com/watch?v=y_pOWK0PsXA&feature=player_embedded#!
aka Syn Tuska
macoson
 

Re: Markus Schulz - Do You Dream

Postprzez TBk2000 04 cze 2010, 13:28

Czyzby Schulz mial chrapke na pierwsze miejsce w DJ Mag'u w tym roku ? :mrgreen:.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Markus Schulz - Do You Dream

Postprzez Julius 04 cze 2010, 14:29

Nie podoba mi się tytuł - jest ku*ewsko pompatyczny...

a z tym DJ Magiem to raczej cienki zart...

jak spojrzałem na tl to nie ukrywam, ze troche przeraziła mnie ilosc vocali, ale wydaje mi się, ze należy po prostu tego typu albumy traktować juz z założenia jako takie pół-popy. Dotarlismy do takiego etapu, gdzie mozna na tym zrobic mega kasę i trzeba z tej perspektywy to oceniać. Z drugiej strony i na Progression i na Without you Near tez było ich sporo, a utrzymywaly sie jeszcze w Tranceowej konwencji...

Nie wiem jak wy, ale ja i tak wole In and out of Love, czy Who whants to be alone w radiu niz Kalwiego i spółkę.

Kawałki z Khazem ja bym wywalil zupelnie, takie w stylu without you near, ale sporo gorsze... moze beda jeakies dobre remixy? zobaczymy.

tak lecac po trackliscie..
1. bez rewelacji
2. fatalna
3. rain - dobry kawałek
4. niee
5. całkiem przyjemny kawalek, niby spiewany, ale nie jakos mega popowo
6. z tym vocalem zdecydowanie lepiej niz bez, bardzo fajnie mi siez czyms kojarzy, takze tutaj plusik
7. znowu khaz - nieee
8. surreal - calkiem przyjemny - delikatny vocal,
9. o nieee, dosc mam tej susany całej, kawalek typowo radiowy, nawet nie aspirujacy do trancowego...
10. lifted - jeden z fajniejszych kawalkow na plytcie, bardzo podchodzi mi głos angelique
11. hmm no perception samo w sobie fajne, kawalek troche odświeżony - szału nie ma, ale przeszkadzac tez nie przeszkadza.
12. the new world - fajny, bigroomowy kawalek, no ale znany nie od dzis.
13. genialny vocal bergere, świetny kawalek zalatujacy momentami jakimis celtyckimi klimatami typu enya, 'przestrzenny' vocal - dla mnie najmocniejszy kawałek na albumie, cos niespotykaego do tej pory a'la "shanti" corstena
14. 65,4 HZ - dobry, z powerem, mysle ze dobry pod remixy, chociaz oryginał tez ładnie pompuje.
15. dobre, dobre - wreszcie cos z troche cięzszym basikiem, tez fajnie pod bigroomy wyglada
16. bez rewelki

Generalnie spodziewałem się czegos zdecydowanie bardziej popowego, takze niejako jestem zaskoczony. Zaskakuje tez, ze nia ma wlasciwie zadnego kawalka ciezszego, progresywnego - w starszym markusowym stylu.

Dla mnie mimo wsyzstko zdecydowanie na plus - kilka niezłych kawalkow, genialne Lightwave, takze afterall chetnie pojde na jakis evencik z shulzem i pobawie sie prz takiej muzie - a o to chyba chodzi, nie ?
Julius
 
Wiek: 35
Skąd: Wrocław

Re: Markus Schulz - Do You Dream

Postprzez d3cK 05 cze 2010, 11:15

dokladnie:) mam podobne zdanie do Twojego odnosnie kawałków, całkiem fajny album się nam szykuje:)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Markus Schulz - Do You Dream

Postprzez peterhol9 06 cze 2010, 11:46

1. Nudy...
2. j.w.
3. Całkiem fajne
4. Nudy
5. Fajne, przypomina Louder. Czekam na mixy :D
6. Do d....y
7. Nudy
8. Właśnie przeszły mnie ciary. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. Chała
10. Może być :)
11. To jest dobry remake. Bez popularnego nowoczesnego pierdzenia
12. Też dobry
13. Kapitalny
14. średni
15. Trochę więcej niż średni
16. zapomniałem przesłuchać :)

Nie ma co gadać na podstawie sampli, ale album nie za bardzo. Dobrze że są super perełki :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Markus Schulz - Do You Dream

Postprzez paauli_83 09 cze 2010, 11:57

Na 'wielkie' wyróznienie zasługuje Khaz! dawno takiego vocalu nie słyszałam :puke:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Markus Schulz - Do You Dream

Postprzez michal 10 cze 2010, 15:25

po dwukrotnym obejrzeniu i przesłuchaniu prezentacji 'haj ajm markus szulc' stwierdzam jedno: dramat.
Wtórność, nuda, motywy znane z twórczości takich artystów jak Tiesto (Do You Dream) i Armin van Buuren (Rain). Koszmarny wokal Suissy rozlany jak stary śmierdzący olej z patelni - na perełce jaką jest 'Perception' dopełnia czary goryczy. Nie wiem czy nie wolałbym słuchać Sky0cean od tego crapu. Jakieś pseudo-dnb w postaci Lightwave, utwór pokazujący niezwykłą wszechstronność producencką Markusa - Last Man Standing, wstydziłby się. Teksty pisane na kolanie co sam Schulz przyznaje... Jedynym pozytywnym punktem tego albumu - choć nie najwyższych lotów - jest ostatni numer, Goodbye, stworzony na spółkę z Maxem Grahamem. Gdyby wyciął ten wokal Anjunowskiej Wokalistki z Urzędu, byłoby lepiej.
Dno i metr mułu.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości