Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

2009, Armada NL | 2xCD

Powrót do Albumy/Kompilacje

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez Kasper 25 gru 2008, 15:35

Kubo napisał(a):Z tego co slsyzalem tylko to mi sie podoba:

Unforgivable (First State Smooth Remix) ze slabiutkiego originaly zostal zrobiony swietny remix ;)
Going Wrong (Sean Tyas Remix) tutaj Tyas dodal swojej energii i dokleil pianko ala Melbourne :) Wokal tez zostal troche pociety z duza korzyscia dla numeru. Wersja dub i swietny numer

No i calkiem calkiem jest jeszcze remix Morpha i Łudigo. Ciekawy tez jestem remixu Bronzwaera ;) Reszta zapewne poleci do kosza


Remix Bronzwaer'a grał JoC w GDJB podobnie jak Hold On To Me... Do sprawdzenia na youtube ;)
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez Valka 27 gru 2008, 13:14

Kicz ! Jeszcze miller :lol: :lol: :lol: Jeden i jedyny dobry kawalek na ktory czekam dlugooooo to jest - remix Bronzwaera ! btw. to bedzie unmixed czy mixed ?
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez Transi 27 gru 2008, 14:10

Pewnie mixed, a później na BP pojawią się pojedyncze utwory :mrgreen:
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez Kasper 28 gru 2008, 22:20

Valka napisał(a):Kicz ! Jeszcze miller :lol: :lol: :lol: Jeden i jedyny dobry kawalek na ktory czekam dlugooooo to jest - remix Bronzwaera ! btw. to bedzie unmixed czy mixed ?


Niezły z Ciebie LOL, unmixed.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez Stuku 04 sty 2009, 10:52

Próba odchamienia z pop-trance ?? Czemu nie :)

Dużą część z tych produkcji już słyszałem i zapowiada się o wiele ciekawsze wydawnictwo niż oryginalny album :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Stuku
 

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez Kasper 10 sty 2009, 12:05

Wstawiłem poprawną tracklistę ;) premiera 16 lutego. No i remixy Rotha do Face To Face a także Kosmitów do Rain, grube!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez Enters 10 sty 2009, 12:56

To jak już tak poprawiasz to zmień jeszcze datę premiery w pierwszym poście ;)
aka kaziemierz | GT FTW!
Avatar użytkownika
Enters
 
Wiek: 36
Skąd: Gdańsk

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez Kasper 10 sty 2009, 13:05

Enters napisał(a):To jak już tak poprawiasz to zmień jeszcze datę premiery w pierwszym poście ;)


done!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez Boguś 01 lut 2009, 12:26

Śliczne wersje Never Say Never, Unforgivable znane mi juz wczesniej w remixie First State rowniez bardzo ladne i S&T remix tez calkiem ok. Intricacy Thomas Bronzwaer tez fajnie wyszlo, no i Going Wrong w remixie Tyas'a szkoda ze nie wersja dub bo od wokalu idzie sie porzygac ale melodia i pianko fajne. Reszta remixow ssie. Gnomus a moze Ty bys zrobil jakis rework i wycial ten wstretny wokal? :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez N1ghTForC3 02 lut 2009, 20:46

Jak dal mnie remixy Morph'a oraz First State daja rade reszt szału nie robi a szkoda bo było co remixowac.
Avatar użytkownika
N1ghTForC3
 

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez Transi 02 lut 2009, 20:59

Po przesłuchaniu stwierdzam, iż tylko remix Rotha daje radę.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Armin van Buuren - Imagine (The Remixes)

Postprzez peterhol9 09 mar 2009, 23:57

zapomniałem sie wypowiedzieć :D Tak jak przypuszczałem

Kasper napisał(a):06. Fine Without You (feat. Jennifer Rene) (Sied Van Riel Remix)
10. Going Wrong (with DJ Shah feat. Chris Jones) (Alex M.O.R.P.H. b2b Woody Van Eyden Remix)

i tyle.. Reszta niestety do kosza. Armin zrobił coś jednak nadzwyczajnego. Bowiem krytykowany za ostatnie produkcje zrobił album, który jest nie do zremiksowania, gdyż oryginały są o niebo lepsze (poza dwoma wymienionymi i w moim skromnym subiektywnym zdaniu) od wersji Rothów i Millerów. Nie oznacza to oczywiście, że oryginalne tracki mają status perełek, ale jakoś czołowi przedstawiciele sceny trance nie poradzili sobie z nimi.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Poprzednia strona

Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości