Tempo Giusto - Premiering In Theaters

Trance | Echelon Records | 2010

Powrót do Albumy/Kompilacje

Tempo Giusto - Premiering In Theaters

Postprzez cinek 07 lis 2010, 20:42

Label: Echelon Records
Numer katalogowy: ER065
Data wydania: 12.10.2010
Gatunek: Trance

Obrazek

Lista utworów:

1. For That Someone
2. Alive feat. Minnamarie
3. Envision, Hold Me
4. Paysage De Reve
5. Citizen Kane
6. Diesel
7. Matheo
8. Stockticker
9. Inside The Bottle
10. Apocalypse
11. Ground Zero
12. Flamingo
13. Jekku
14. Coma
15. Alive feat. Minnamarie - Dub Mix
16. Alive feat. Minnamarie - Radio Edit

Ten fiński artysta miał już na swoim koncie parę arcyciekawych nagrań. Teraz swój dorobek powiększa o album ... i to jaki! Przypuszczam, że będzie to album roku, a bynajmniej dla mnie jeśli chodzi o trance. Te wszystkie Arminy, Markusy i Garety, ogólnie mainstreamowcy na pewno wysiadają przy takim konkretnym natężeniu świetnych pomysłów. Na 14 numerów tylko jeden wokal, z głową rzecz jasna. Poza tym duże zagęszczenie melodyjnych tjunów, z drugiej strony mamy też utwory bardziej srogie, mocniejsze, techniczne, a przy tym także kunsztowne. Przede wszystkim wrażenie robi niesamowita, zawarta tu moc i energia. Bassliny po prostu masakrują. Warto dodać, że w połowie tego roku Tempo otrzymał dyplom inżyniera dźwięku. Jego nagrania brzmią fantastycznie.

Jeszcze jedna notka, a mianowicie... Tempo ogłosił konkurs na remiksy. Do końca listopada można przesyłać swoje prace. Paczki z materiałem do remiksów zawarte są na jego oficjalnej stronie http://www.tempogiusto.fi/. A do dyspozycji dosłownie wszystkie numery z albumu. Także do pracy. Może nawet sam spróbuje bo mam ostatnio chętkę na jakiegoś tręsa ;)

BEATPORT

Wybrałem 5 numerów do zachęcenia. Album klasa!!!

For That Someone


Flamingo


Envision, Hold Me


Alive feat. Minnamarie


Diesel
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Tempo Giusto - Premiering In Theaters

Postprzez demens 07 lis 2010, 23:39

Bardzo utalentowany producent, ostatnio odkryłem na dysku jego "Reboot EP" z 2008 roku i zostałem z lekka oczarowany. Albumu jeszcze nie słuchałem, ale to się zmieni w niedalekiej przyszłości. Wówczas dam edit.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości