John '00' Fleming - Nine Lives

Trance, Progressive, Electronic | Joof Rec. / JOOF098 | 16-08-2011

Powrót do Albumy/Kompilacje

John '00' Fleming - Nine Lives

Postprzez TBk2000 30 lip 2011, 21:52

Obrazek

W sumie nie wiem czy jest sens zakladania tego tematu tutaj, ale jest to chyba jedyny album na ktory czekam w tym roku z takim zainteresowaniem, a poza tym i tak mi sie nudzi, wiec co mi tam ;]. Rozpisywal sie jednak nie bede, bo po co. Album zapowiada sie niesamowicie o czym zdazylem sie przekonac po przesluchaniu dostepnych sampli, dzieki czemu album dla mnie urosl juz do rangi najlepszej plyty tego roku - przynajmniej w temacie Trance (choc plyta nie jest stricte Trance'owa, a zawiera wiele muzycznego miszmaszu, z czego jestem bardzo zadowolony).
Do niedawna byly dostepne jedynie sample z wersji, ktora ukaze sie na CD, ale na Juno sa juz sample z edycji cyfrowej, ktora zawierac bedzie 16 numerow. Poki co jestem oczarowany utworami zawierajacymi wokale (a to niespodzianka ;]), i niektorymi z tzw. pierdolnieciem. John '00' Fleming feat. Joanna Swann - A Far Off Place brzmi bajecznie, az dostaje gesiej skroki :D. Takich odczuc oczekiwalem po tym albumie. John '00' Fleming feat. Joanna Swann - Bumble Lights - kolejny kawalek ze swietnym wokalem oraz d'n'b otoczka w polaczeniu z dreamowym trance, dla mnie rewelacja. Nie zaglebiajac sie poki co w reszte sampli, powiem jeszcze, ze niespodzianka jest dla mnie utwor Trancelucent, ktory John stworzyl we wspolpracy z jakas rockowa grupa Intervurt. I jest to pozytywne zaskoczenie, bo kawalek jest naprawde rewelacyjny. A reszty sobie posluchajcie ;-).


Info:
Artist: John '00' Fleming
Title: Nine Lives
Genre: Trance, Progressive, Electronic
Label: JOOF Recordings
Nr. cat.: JOOF098
Data: 16-08-2011

Tracklist:
01. John '00' Fleming - The Winds Of Change Are Blowing
02. John '00' Fleming vs. Airwave - United 93
03. John '00' Fleming - MMX1215
04. John '00' Fleming feat. Sona Mohapatra - Dense Clouds
05. John '00' Fleming feat. Joanna Swann - A Far Off Place
06. John '00' Fleming - Baphomets Horn
07. John '00' Fleming - Finding Ganesha
08. John '00' Fleming feat. Sascha Cooper - Fight The Darkness
09. John '00' Fleming - Last Night A DJ Saved My Night
10. John '00' Fleming feat. Joanna Swann - Bumble Lights
11. John '00' Fleming - New Beginning
12. John '00' Fleming - 1440 Minutes
13. John '00' Fleming feat. Intervurt - Trancelucent
14. John '00' Fleming - Never Forgotten
15. John '00' Fleming - Frisson
16. John '00' Fleming vs. E-Clip - Sym*bol*ism

Sample:
John '00' Fleming - Nine Lives
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości