Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Progressive | Armada | 2009

Powrót do Albumy/Kompilacje

Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Kasper 10 lut 2009, 12:50

Obrazek

Tracklist:

CD1
01. Dino - Queensquay And Jarvis
02. Thomas Sagstad - Backfire
03. ClAud9 - Rain (Coldharbour Rework)
04. Karnak vs. Dymos - Travail
05. Tritonal feat. Cristina Soto - Crash Into Reason (Moonbeam Remix)
06. Rex Mundi - Scorpion
07. Arnej - Tomorrow Never Comes
08. Tenishia - Everything (Tim Grube Dub Remix)
09. Skytech - Cardboard Box
10. Mr. Pit - The Cube
11. Rex Mundi feat. Susana - Nothing At All
12. Max Guelli - Remember The Silence
13. Adiva feat. Vicky Fee - How Does It Feel
14. Omnia - Stick In Monday

CD2
01. Dakota - Koolhaus
02. Umek & Beltek - Is It? (Wippenberg Remix)
03. Dakota - Sin City
04. Rowald Steyn - Hold Control
05. Mike Foyle - Bittersweet Nightshades (Markus Schulz Return to Coldharbour Remix)
06. Mr. Pit - Besides Words
07. Danilo Ercole - Harbour
08. Dance 2 Trance - Power of American Natives (Markus Schulz Return to Coldharbour Remix)
09. Project MC - Bromley Ave
10. Calderone & Reddick - Sound Of Flight
11. Khaz & Boris M.D. - Eliana
12. Element One - South Haven
13. Barnes & Heatcliff - Pyjamaparty
14. Arnej - Dust In The Wind

Naciśnięte nowego stuffu, że głowa mała. Schulz pokaże panom z Anjunabeats/deep jak się robi progresywne kompilacje bez muzycznego flotu. Data wydania 8 marca, sampli narazie brak... Wygląda nader interesująco!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez yaper 10 lut 2009, 13:19

O w mordę, szykuje się gruby i głęboki materiał od papcio Szulczyka! Póki co znam tylko jeden kawałek z całej TL, co mnie zrównało z ziemią. Tak właśnie powinna wyglądać kompilacja z prawdziwego zdarzenia: zero ogranego stuffu, sam elektryzujący materiał. Jestem niezmiernie ciekaw wielu pozycji w tym mieszanki Tritonal z Moonbeam (omg!), Skytecha (w końcu nowa korba z tego aliasu) i numerków Dakoty (tu też nie powinno być rozczarowania). Reszta zapewne czymś pozytywnie zaskoczy i sumarycznie da co najmniej dobrą, nieprzypadkową układankę.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez phantom 10 lut 2009, 13:50

Przesłucham na pewno z ciekawości, choć tego typu progressive niekoniecznie mnie interesuje. Szkoda, że nie ma "The Wish" Rex Mundi.

A to "Dust in the Wind" Arneja to będzie jakiś remake utworu Kansas? :twisted:
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Kasper 10 lut 2009, 14:04

phantom napisał(a):A to "Dust in the Wind" Arneja to będzie jakiś remake utworu Kansas? :twisted:


już się po youtube'ach szukadło co Obrazek??

Miałem gdzieś sampla, jak odnajde dam znać. Z tego co pamiętam to bez takich fajerwerków jak "They Always Come Back" czy "The Ones That Get Away". Inna pozycja Arneja z tej kompilki "Tomorrow Never Comes" dostępna do odsłuchu na youtube.

Ja ze swojej drogi polecam odnaleźć oryginalną wersję tego: Dance 2 Trance - Power of American Natives (Markus Schulz Return to Coldharbour Remix)

:D
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez phantom 10 lut 2009, 16:11

Skąd :).

Przeszukałem dopiero po Twoim drugim poście, żeby sprawdzić, czy czasem z tego mojego przewrotnego pisania coś faktycznie się nie stało :). Po prostu zbieżność tytułów z jednym z amerykańskich klasyków z lat 70. Kiedyś Gabriel & Dresden chwytali się za remix.

Odnośnie tego D2T, to jestem bardzo ciekaw, co wyciśnie z tego starego euro-house'u Schulz. Mam nadzieję, że nie wyjdzie zamuła, tylko naprawdę zrobi to z pomysłem. Swoją drogą przydałaby się jakaś eurohousowa kompilka na miarę tych od DJ'a Deepa :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Enters 10 lut 2009, 17:15

Zaskakująca kompilka, same świeżynki. No i polski akcent na płycie, miło że Markus docenił ten duet. Teraz pozostaje nam tylko czekać.
aka kaziemierz | GT FTW!
Avatar użytkownika
Enters
 
Wiek: 36
Skąd: Gdańsk

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Vibez 10 lut 2009, 17:36

Oby sie nie skończyło tak jak w przypadku Amsterdamu bo będzie źle.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez cinek 10 lut 2009, 18:10

Dla mnie może być jak Amsterdam bo było pięknie ;) Co do polskiego akcentu :P weźcie mnie uświadomcie bo patrze i nie widzę :geek: Po za tym jestem strasznie ciekaw kompozycji Dakoty i Rexa Mundiego.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez phantom 10 lut 2009, 18:19

cinek napisał(a):Co do polskiego akcentu weźcie mnie uświadomcie bo patrze i nie widzę

yaper napisał(a):Skytecha (w końcu nowa korba z tego aliasu)
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez cinek 10 lut 2009, 18:31

Thx :) no tak, panowie z Anguilla Project. Nie słucham ich zbyt wiele. Ale skoro znaleźli się na kompilacji to licze na wiele.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Julius 11 lut 2009, 13:01

No no, bardzo fajnie, ze Schulz w tym roku tak wczesnie wziął się za wydanie tej kompilacji. Jak dla mnie cala seria jest jedna z najlepszych jakie mialem okazję słuchac i trzyma poziom w kazdej częsci.

Ciekawia mnie zwlaszcza utwory Markusa spod aliasu Dakota o intrygujacych tytualach "Koolhaus" i "Sin City". Ciekawe, czy jakos wczesnej do sieci wycieknie. :>

Sampli nie lubie, bo nie pozwalaja sie skupic na klimacie calej kompilki potem.
Julius
 
Wiek: 35
Skąd: Wrocław

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Rapture 11 lut 2009, 15:58

Kasper napisał(a):Tritonal feat. Cristina Soto - Crash Into Reason (Moonbeam Remix)

To jak, robimy zaklady czy Moonbeamy znowu na tych samych samplach? :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Kasper 11 lut 2009, 20:46

Rapture napisał(a):
Kasper napisał(a):Tritonal feat. Cristina Soto - Crash Into Reason (Moonbeam Remix)

To jak, robimy zaklady czy Moonbeamy znowu na tych samych samplach? :D


Zapewne, Moonbeam podobnie jak Dash Berlin.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez peterhol9 11 lut 2009, 20:55

no myślę, że będzie ..jak w orgazmotronie, czyli bosko :D Niczego w zasadzie nie znam. Ostatnimi miesiącami(tj. od nowego roku) coś za szczególnie tl-ek Schulza nie śledzę, żeby zapamiętywać wałki i tytuły, ale przeczucie mi mówi, że będzie przy czym się powzruszać :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Rapture 11 lut 2009, 21:21

Kasper napisał(a):
Rapture napisał(a):
Kasper napisał(a):Tritonal feat. Cristina Soto - Crash Into Reason (Moonbeam Remix)

To jak, robimy zaklady czy Moonbeamy znowu na tych samych samplach? :D


Zapewne, Moonbeam podobnie jak Dash Berlin.

Haha, mysle, ze nie ma co porownywac. Dash Berlin nie cisna na ilosc. Moonbeamy tak, majac gdzies swoja wtornosc. W zeszlym roku teoretycznie wydali 2 albumy. Idiotyzm szczrze mowiac. Nie lepiej posiedziec nad czyms oryginalnym? Zreszta to nie temat na rozwodzenie sie nad tym, wyrazilem po prostu swoja opinie na ten temat. Nie mam ochoty robic burdy o kwestie wtornosci jaka była w temacie o "Man on the Run" wiec siedze juz cicho. Pjona ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Kasper 20 lut 2009, 21:32

Parę przedsmaków:

Dakota - Koolhaus



ClAud9 - Rain (Coldharbour Rework)



Dance 2 Trance - Power of American Natives (Markus Schulz Return To Coldharbour Remix)

Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Enters 23 lut 2009, 13:37

aka kaziemierz | GT FTW!
Avatar użytkownika
Enters
 
Wiek: 36
Skąd: Gdańsk

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez Kasper 23 lut 2009, 20:30

Enters napisał(a):Odsłuch samplów: http://www.globaltrance.pl/Sluchaj,Szcz ... 221,0.html


Ooo dzięki piękne :)
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez peterhol9 01 mar 2009, 14:29

przesłuchawszy sample musze stwierdzic, że Sagstad, Karnak vs Dymos, Max Gueli (i wzięcie motywu z depeche mode ;) ), Omnia, Dakota - Sin City, Rowald Steyn - Hold Control, Calderone & Reddick, i oczywiście Mike Foyle - Bittersweet Nightshades (Markus Schulz Return to Coldharbour Remix) wymiatają. Chyba rzeczywiście zapowiada się kompilacja roku. Oby tylko nie było efektu grania na jedno kopyto, bo niestety po sampelkach nie można stwierdzic jaki jest klimat całego wydawnictwa
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Toronto'09 mixed by Markus Schulz

Postprzez TBk2000 01 mar 2009, 22:00

Nie wyjatkowo beznadziejna kompilacja od Schulz'a, ktory jak zwykle pokazal, ze do zamulania ma smykalke. Generalnie nie byloby tak wielkiego szumu kolo tych plyt, gdyby nie etykieta Schulz'a i Armady, ale o tym kazdy dobrze wie ;-). Chcialoby sie na pocieszenie cos pozytywnego napisac, zeby nie wygladalo to na jakas subiektywna krytyke, bo jakby nie bylo Schulz "wielka" postac sceny muzycznej (he he), a tu ani jednego dobrego slowa. Ale kompilacja jest o tyle smutna w swojej beznadziejnosci, ze nie ma na niej ani jednego dobrego utworu, ktory choc w minimalnym stopniu zatarlby zle o niej wspomnienie o straconym na jej przesluchanie czasie.
Ogolnie takie pseudo progresywne kompilacje powinny dostawac autobana na publiczne ropowszechnianie, i tyczy sie to tej jak i innych Ajnubadeep'owych wynalazkow, ktore z progresywna muzyka maja tyle wspolnego co Waszka G. z hip hopem.
Jesli chodzi o tegoroczne progresywne kompilacje to taka Winter Particles wydana przez Proton Music, albo Progressive Deephouse Journey pozera calego tego Schulz'a na przystawke. Plyty nie mixowane, ale za to tresciwie oferujace o kilka klas lepszy material. No, ale...
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Następna strona

Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości