Billy Dalessandro- Polis // Elephant Pixel- Estrellita

Dwa albumu od cioci Asi- nowatorska elektronika. Pyszności.

Powrót do Albumy/Kompilacje

Billy Dalessandro- Polis // Elephant Pixel- Estrellita

Postprzez Infrared 22 maja 2009, 13:36

Billy Dalessandro- Polis
Tracklist
01. Institution
02. Callgirl
03. Nanomachines
04. Joust
05. Infatuate
06. Barnacles
07. Alphasex
08. In The Red
09. Escapement
10. Acidburn
11. Inebriate
12. Only Your Touch

Elephant Pixel- Estrellita
Tracklisting:
1. Estrellita
2. The Pink River
3. Running Away
4. Magneticos
5. Lost in the Wind
6. Underneath my Pillow
7. She's an Island
8. Windblows
9. Gato con Botas
10. Slowen Falls
11. Acantilados
12. Egypt
13. Desert
14. Applesaft

Obowiązkowe pozycje dla wszystkich lubiących inne, pokombinowane klimaty. Zacznę od pierwszego albumu. Polis to mieszanina wyśrubowanych dźwięków jak mieszanina przypraw na targu w Indiach . Przy odsłuchu koniecznie zwróćcie uwagę na jedną z mocniejszych produkcji Nanomachines. Rozbrajające subtelne vocale i mechaniczny szubciutki bicik nie pozwalają przejść obok tego numeru obojętnie. Kolejny numer ten z tych po którego odsłuchaniu zapala się na twarzy znaczące wtf jest Alphasex- można zamknąć oczy i płynąć, byle nie w samochodzie Very Happy. Uspakajający kawałek z mruczącym basslinem.
Słuchamy dalej i natrafiamy na Inthered- god damn it! Zupełna zmiana klimatu. Chamski vocal, okraszony ciekawą melodyją twardy, seksowny numer do pobujania na parkiecie. Acidburn trochę kojarzy mi się z heartthrob i kawałkiem futures past- w podobnym klimacie utrzymany. I psze pańswa only your touch sooo saaa numer.. Cały album jest swoistego rodzaju katharsis, słuchasz i zła karma spiehdala gdzieś daleko dlatego warto zapoznać się chociażby dla numeru nanomachines Very Happy

Dooobra lecimy po słoniu aka Dilo.
Totalnie rozwalił mnie ten album. To już kompletny minimalny chillout i jeżeli ktoś nastawia się na numery podobne do cosacos to próżno szukać. Znajdziemy tutaj genialne partie gitarowe, przyjemne vocale, okraszone elektronicznym bitem. Polecam szczerze The Pink River ( w remixie bruna pronsato też a nawet bardziej niz też). Running away takie U2'owe. Magneticos jak sama nazwa wskazuje. Magnetyczne, hipnotyczne, odprężające. Kosmos..

Jak widać, słuchać i czuć mnie osobiście ujęły bardzo te albumu. To śnieżynki i warto się zapoznać z nimi. Zupełni inny wymiar elektroniki.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Billy Dalessandro- Polis // Elephant Pixel- Estrellita

Postprzez Sisiek 22 maja 2009, 14:58

Pomyliłaś forum jedz ser :D Obadam te albumy bo szczerze nie znam. :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Billy Dalessandro- Polis // Elephant Pixel- Estrellita

Postprzez phantom 22 maja 2009, 15:45

To chyba jakieś świeże wydawnictwa? Na Discogs znalazłem tylko skromny sampler "Polis" z remiksem od Boratto.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Billy Dalessandro- Polis // Elephant Pixel- Estrellita

Postprzez Infrared 22 maja 2009, 16:24

Sisiek napisał(a):Pomyliłaś forum jedz ser :D Obadam te albumy bo szczerze nie znam. :P

hehehe no wiem, że trochę nie w tę mańkę ale może komuś się będzie chciało obadać. A skoro mówisz, że nie znasz to jednak na coś temat się przyda.
phantom napisał(a):To chyba jakieś świeże wydawnictwa? Na Discogs znalazłem tylko skromny sampler "Polis" z remiksem od Boratto.

z 4 maja i wczorajszy rylis. Także faktycznie świeżynki.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość