Jacek Sienkiewicz 'Modern Dance'

Techno l Minimal

Powrót do Albumy/Kompilacje

Jacek Sienkiewicz 'Modern Dance'

Postprzez paauli_83 07 kwi 2009, 11:49

Jacek Sienkiewicz to dziś mocna postać na światowej scenie techno oraz z całą pewnością najbardziej znany polski producent. Pierwsze nagrania wydał sobie sam na płycie zatytułowanej „Recognition”, która była sporym wydarzeniem, a jej tytuł stał się nazwą założonej przez niego wytwórni. Był to też początek prawdziwej kariery, którą znaczą wydawnictwa dla tak prestiżowych labeli jak Trapez, Klang, WMF, de:bug i wreszcie Cocoon należącej do samego Svena Vätha.

Przesłuchując dorobek muzyczny Jacka nie trudno zauważyć, że nigdy nie ulegał trendom i schematom, a jego muzyka zawsze wykraczała poza granice tego co dziś zostało zdefiniowane jako minimal techno. Od lat rozszerzał swoją wizję muzyki, czerpiąc inspirację od mistrzów techno z Detroit.

„Modern Dance” jest niejako podsumowaniem dotychczasowej pracy Sienkiewicza przez ostatnie lata. Płyta została wydana w formie miksu, w którym znajdują się głownie wydane wcześniej przez Recognition i Cocoon nieedytowane utwory oraz kilka świeżych produkcji stworzonych specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa. Do „Modern Dance” swoje 3 grosze dorzucili także chilijski wirtuoz Pier Bucci i Marcin Öz aka DJ Highfish pod postacią utworów „Eastern promises” i „Jeden”. Wydanie płyty zostanie poprzedzone singlem „All Yours”.

Tracklisting: Jacek Sienkiewicz – Modern Dance
1. Double Secret
2. All Yours
3. Jeden
4. Time Starts Now
5. Connections
6. Modern Dance
7. Never Landing Story
8. My Little Place (Digital Mix)
9. Beacon
10. Skazka
11. Forgot To Tell
12. Eastern Promises
13. Green River
14. Good Luck (Midas Mix)

P.S Szczerze polecam ;)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Jacek Sienkiewicz 'Modern Dance'

Postprzez Optik 08 kwi 2009, 13:19

wchooy fajny ten album jest
Obrazek
Avatar użytkownika
Optik
 
Wiek: 37
Skąd: Wro

Re: Jacek Sienkiewicz 'Modern Dance'

Postprzez Sisiek 11 kwi 2009, 22:21

Ja może nie jestem obiektywny w kwestii Sienkiewicza bo co by nie zrobił to i tak uznam to za rzecz godną uwagi ale muszę ogólnie podkreślić że ten album/miks jest sążny jak siwy dym nad gęstym lasem :D Ogólnie Sienkiewicz ostro rysuje banie :D Mój faworyt Never Landing Story co tam się kroi w tym wale to głowa mała :shock: Polecam :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Jacek Sienkiewicz 'Modern Dance'

Postprzez Sisiek 10 sie 2009, 21:09

Napisze sam pod sobą i nie czepiać się ...

Album przesłuchałem ze 100 razy głównie w nocy podczas różnych rozkmin ale dopiero słysząc na żywo na Audioriver w odpowiednim stanie większość kawałków z tego albumu, uznaje go za jeszcze lepszy niż dotychczas myślałem. W czasie takich kawałków jak All Yours i Beacon unoszę się w sześcianie wypełnionym po brzegi dźwiękami poruszającymi się w pionie i poziomie. Przypomina mi się tekst Makosona który w czasie Jacka stwierdził: Niee to jest dla mnie za gęste, zbyt leśne nie rozumiem tego ... :D Dobre podsumowanie. Ja mam to szczęście że ogarniam ! :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Jacek Sienkiewicz 'Modern Dance'

Postprzez Matvel 11 sie 2009, 12:02

Ja to szczerze się przyznam że dopiero po usłyszeniu Sienkiewicz na żywo zrozumiałem na czym polega jego fenomen.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości