Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

nowe utwory Way Out west

Powrót do Sety

Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

Postprzez Rapture 09 maja 2009, 23:48

Tak jak w podpisie tematu - w owym secie Jody zagral troche materialu z nowego albumu Way Out West. Po przesluchaniu seta musze przyznac, ze jestem zadowolony - wszystkie zagrane w owym secie utwory Jody'ego i Nicka przypadly mi do gustu (choc w pierwszym troche wkurwiaja te tech house'owe sampelki w tle, ktore po prostu do utworu nie pasuja...) , choc mam nieodparte wrazenie, ze wiecej w nich roboty a przede wszystkim stylistyki Wisternoffa. Jakby komus bylo malo to Jody wrzucil swoj swietny remix do "Loveshine", non stop ostatnio lansowane "No Turning Back" od Boratto i genialne "Nagano" w remiksie Voorna (choc jak dla mnie majacy juz ponad rok oryginal jest lepszy!)

Uff, rozpisalem sie troche. Troche niepotrzebnie, chocby pod tym wzgledem, ze kazdy track z tego seta to klasa sama w sobie. A przynajmniej zapraszam do obadania ze wzgledu na nowe wypieki way Out west :D


01) Way Out West – Only Love
02) Way Out West – Future Perfect
03) Dana Bergquist & Peder G – Loveshine (Jody Wisternoff Remix)
04) Way Out West – We Love Machine
05) Jerome Sydenham – Nagano (Joris Voorin Remix)
06) Gui Boratto – No Turning Back
07) Stephan Bodzin – Callisto
08) El Prevost – Do You Remember? (Kink Remix)
09) Josh The Funky 1 – Rock 2 The Beat (Orli & daRagnio Remix)

http://www.megaupload.com/?d=KXZXXRHA
http://www18.zippyshare.com/v/52220577/file.html
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

Postprzez phantom 10 maja 2009, 13:20

Niestety album WOW dopiero na jesieni.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

Postprzez Stelmach 10 maja 2009, 20:37

Posłuchałem i niestety jestem na NIE. Do starych kawałków Way Out West odległość jak dookoła świata.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

Postprzez Rapture 12 maja 2009, 17:27

Stelmach napisał(a):Posłuchałem i niestety jestem na NIE. Do starych kawałków Way Out West odległość jak dookoła świata.

Czasy sie zmieniaja, muzyka sie zmienia, ludzie sie zmieniaja a wraz z nimi rowniez ich poglady na muzyke. Ciezko wymagac od WOW oby trzasneli nowe "Sequoia" albo "Ajare".
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

Postprzez Jachu 12 maja 2009, 19:59

Zachecony przez Rapture'a w tramwaju o poranku ściągnąłem secik i przesluchalem go od poczatku do konca. Dla równowagi forumowej stwierdzam, ze nowe produkcje nie sa takie złe. Rzeczywiscie, poziomem nie pobiją tego co panowie Warren i Wisternoff stworzyli pare lat temu, ale kawałkow się dobrze słucha - są płynące i emanują ciepłem (w tym miejscu zgadam sie co do tego, ze mocno czuc stylistyke Wisternoffa). Generalnie caly secik przyzwoity - dobry ten kawalek Boratto, pierwszy raz go slyszalem.
Avatar użytkownika
Jachu
 
Wiek: 38

Re: Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

Postprzez Sisiek 12 maja 2009, 23:32

Jestem porobiony i to zdrowo ale wezme ten set na warsztat :D :P :P :P :P WoW rządzi :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

Postprzez ant 13 maja 2009, 13:39

Ciekawy set, bardzo przyjemne kawałki ale bez wielkiego szału, szumu i kisielu :D
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

Postprzez p3ps1 17 maja 2009, 15:49

set jest naprawde niezly a callisto kopie dupe po calosci , uslyszec to na lolitkach cos bezcennego , od tego czasu katuje wrecz ten numer :P A jaka frajda zagrac to u technika na +8 :P... co do pozostalych numerow sa dosc zroznicowane trzeba sie bedzie w nie bardziej wsluchac ... moze jak przyjdzie odrobina weny to cos skrobne :P tak na pierwsze wrazenie koncowka zdecydowanie lepsza :moonwalk:

w tl trza by dodac ze tego sam 'bocian' nie zrobil :P

http://www.chemical-records.co.uk/sc/de ... =SYST035-a
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

Postprzez ADeKa 24 maja 2009, 19:50

Świetny set Jody'ego, promujący w pewnym stopniu twórczość jego i jego partnera (jak to brzmi :) :glomp: )
Album WoW coraz bliżej i co jakiś czas dane jest nam usłyszeć kolejne utwory z tego wydawnictwa. Nicky wdrożył Future Perfect do swoich tracklist już kilka ładnych miesięcy temu i dla fanów WoW powinien to być już dobrze znany kawałek. Wg mnie jest cudowny, posiada specyficzny klimat, super melo no i ten rytm...

We Love Machine również zaprezentował Nick jakiś czas temu (połowa marca, może nawet wcześniej). Jest nieco bardziej `czizi`, ale to nie zmienia faktu, że jest bardzo przyjemny i nadaje się na aperitif :). Only Love to jak dla mnie nowość i jestem jak najbardziej za. Stylowo słychać tutaj zdecydowanie Jody'ego i nie można powiedzieć, żeby ten miłosno-romantyczny utworek wiał nudą. Brakuje w tym secie tylko Spacemana i Jupiter i byśmy mieli połowę nowego albumu :).
Co do Loveshine, to od jakiegoś czasu bardzo często go słychać w jego setach - wcześniej oryginał, a teraz własny remix. Jak dla mnie, szału nie robi, ale jest najz :)

Generalnie jeśli ktoś lubi Jody'ego za Cold Drink Hot Girl, czy Nostalgie, to przynajmniej do połowy ten set jest zdecydowanie dla niego.
Nagano to majstersztyk... A No Turning Back od jakiegoś czasu to nieodłączny utwór wielu setów, przypomina nieco Beautiful Life (ciekawe czy Boratto znów będzie mówił, że nigdy by się nie spodziewał, iż kawałek ten może stać się danceflorowym killerem, jak to było w przypadku Beautiful Life).

Callisto kopie 4 litery po całości, jak to napisał kolega u góry :).
A dwa ostatnie kawałki nie pasują do tego seta i na Callisto kończę jego słuchanie. :volume: :glomp:
ADeKa
 

Re: Jody Wisternoff – Scandal, WMC 26-03-09

Postprzez phantom 17 paź 2009, 18:00

Rapture napisał(a):Czasy sie zmieniaja, muzyka sie zmienia, ludzie sie zmieniaja a wraz z nimi rowniez ich poglady na muzyke. Ciezko wymagac od WOW oby trzasneli nowe "Sequoia" albo "Ajare".

Tylko Way Out West się nie zmienia :). "Future Perfect" i "We Love Machine" pochłonęły mnie już podczas słuchania tego seta, a teraz, obok "The Doors Are Where the Windows Should Be", to moje ulubione nagrania z płyty.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron