Jody Wisternoff - Downtime Sessions (2009-07-13)

Powrót do Sety

Jody Wisternoff - Downtime Sessions (2009-07-13)

Postprzez adike 06 sie 2009, 12:26

Wspaniały set w wykonaniu Jody'ego, różniący się mocno od jego comiesięcznych nagrań. Niestety tracklisty nie dodał, ale stylowo ten set bardzo przypomina mi świetne sety Nicka Warrena - Cosmic Space i Cosmic Space Part II. Na wakacyjny chillout idealne, polecam gorąco :)

Jody Wisternoff - Downtime Sessions
currently addicted to:
Hybrid - Disappear Here
Avatar użytkownika
adike
 
Wiek: 37
Skąd: Sopot/Olsztynek

Re: Jody Wisternoff - Downtime Sessions (2009-07-13)

Postprzez phantom 06 sie 2009, 13:00

Ostatnio nadrabiam braki, słuchając setów WOW z hybridized, ale na ten jeszcze nie trafiłem. Jeśli są one w klimacie wspomnianych "Cosmic Space", to nic więcej pisać nie trzeba.

Ze swojej strony polecę tylko guest mix Jody'ego z GDJB '07. Również wakacyjne klimaty, choć w bardziej tanecznej, housowo-progresywnej oprawie. Szczególnie zapamiętałem początek "Wish" Chymery i remake "Passion" Gat Decor. Poza tym znalazło się tam też "Hello, Piano" Westa, utwór, który później szeroko dyskutowano na forum.

Jeśli chciałbyś więcej podobnych atrakcji, co w "Cosmic Space" Warrena, to może ten set cię zainteresuje. Gość także grał "Congolal" Tensnake'a.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Jody Wisternoff - Downtime Sessions (2009-07-13)

Postprzez adike 30 sie 2009, 13:37

Set z GDJB o którym mówisz jest świetny, ale wyżej cenię sobie ten z następnego roku, katowałem go nieźle :) A propo Chymery, coś ostatnio ucichł a szkoda, bo ma talent. Na pewno jak coś ciekawego wyda to go usłyszymy, bo Jody wyraźnie go promuje.

Dzięki za namiar na set tego kolesia z TA. Ściągnąłem go wtedy jak o nim napisałeś i do tej pory przesłuchałem go mnóstwo razy. Napiszę parę słów na jego temat w odpowiednim temacie.
currently addicted to:
Hybrid - Disappear Here
Avatar użytkownika
adike
 
Wiek: 37
Skąd: Sopot/Olsztynek

Re: Jody Wisternoff - Downtime Sessions (2009-07-13)

Postprzez Rapture 14 wrz 2009, 13:37

Bardzo wakacyjny set, caly sierpien umijal mi czas podczas rowerowania badz uprawiania alko-turystyki :D O wiele ciekawsze granie od Wisternoffa niz w wiekszosci jego ostatnich audycji, gdzie za duzo bylo mulacego tech--house'u. W sumie nie ma tutaj slabego numeru. Zaczyna sie bardzo pozytywnym "Today", pozniej troszke monotonniej lecz przyjemnie, dopoki nie wchodzi wakayjny killer z Add2Basket Recordings - mowa oczywiscie o "Atlantis" w swietnym oldskulowym remiksie D-Pulse. Kolejne godne wymienienia numery to rozpedzone "stay" w edit'cie Warrena czy "Compulsion" z wgryzajacym sie w glowe bassowym motywem. Na zakonczenie chyba najlepszy remix do "Pale Horses" i lekko rockowe "Ageless". Wszystkim milosnikow nudisco (ktore robi sie coraz bardziej modne - i bardzo dobrze!) oraz Jody'ego bardzo polecam o ile juz sie w ow set nie zaopatrzyli. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron