James Zabiela - Mix Of Appreciation 2009

20-08-2009

Powrót do Sety

James Zabiela - Mix Of Appreciation 2009

Postprzez JoseDiablo 11 wrz 2009, 21:38

Może kogoś zainteresuje taka oto pozycja. Bardzo pozytywne wrażenie zrobił na mnie początek na czele z urzekającym "połamanym" remiksem do Depeszowego I Feel Loved. Głównie ze względu na tę pozycję polecam set. Pale Horses w tej wersji również zebrało pochlebne recenzje. W końcówce znalazło się miejsce dla dwóch klasyków sprzed lat. Sam mix stosunkowo zróżnicowany, może się podobać ale nie musi. Mnie najbardziej jak już wspomniałem przypadł do gustu początek i ostatni kwadrans, kiedy to do głosu dochodzą klasyki sprzed lat w nowszych adaptacjach. Wówczas tempo zostaje poddane odpowiedniej obróbce, dzięki czemu set zyskuje na dynamice a w rezultacie przytup nóżki gwarantowany :)

James Zabiela Mix Of Appreciation 2009

Tracklista:

01 Aphex Twin - Avril 14th (Martynas M Sleepless Remix)
02 Depeche Mode - I Feel Loved (ID Mix)
03 Moby - Pale Horses (Apparat Dub)
04 Phoenix - Love Like A Sunset
05 Layo & Bushwacka - The Raw Road
06 Tonedepth - Rumblefish (Maher Daniel Remix)
07 Martin Eyerer, Namito & Stephen Hinz - Seven Lives (Butch Remix)
08 Paul Woolford - Knives (James Zabiela Remix)
09 ID
10 Trancesetters - The Search
11 Underworld - Dark & Long (Nick Robson Mix)
12 ID


Odsłuch
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: James Zabiela - Mix Of Appreciation 2009

Postprzez phantom 11 wrz 2009, 22:09

'Mix of Appreciation' nazwą przypomina mi trochę 'Thank You Mix' Sashy, który dziwnym trafem zawsze kierowany jest do fanów w trakcie otwartego głosowania w DJ Mag Top 100 :). Oby tylko Zabiela za kilka lat nie skończył w tym samym miejscu. Remix Apparata do "Pale Horses" rzeczywiście pierwszoligowy, mój ulubiony z całej EP-ki, chociaż Boratto też się postarał.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: James Zabiela - Mix Of Appreciation 2009

Postprzez Matvel 12 wrz 2009, 9:31

Ale świetny set, zwłaszcza początek. Choć szczerze powiem najlepszym utworem dla mnie to chyba jest remix Underworld. Remix Apparatu chyba jednak z wokalem wydaje się lepszy.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron