Hisham Zahran - Year Mix 2008

Najlepszy Year Mix !!!

Powrót do Sety

Hisham Zahran - Year Mix 2008

Postprzez Stelmach 21 gru 2008, 15:07

Hisham Zahran - Year Mix 2008

Link: http://www.box.net/shared/4b5bbij1m1

Czas trwania: 3.22 godz.

01-Paul Kalkbrenner - Azure [Bpitch Control]
02-Vicenzo - The Shadow People [Dessous]
03-Sebastian Davidson - Cherry Blossom [Outside The Box]
04-Ben Watt - Guinea Pig (Vocal Variation Mix) [Buzz'n Fly]
05-Chymera - Shadowdancer [Moonboqique]
06-16 Bit Lolitas - The Heartbreak Files [Hope]
07-Dana Bergquist & Peder G - Djakarta [Discoteca]
08-Steve Mill - Abandoned Fields (Neil Quigley Pacemaker Remix) [BEBR]
09-Oliver Koletzki- Music From The Heart (Alex Dolby Mix) [Hell Yeah]
10-Stryke - No Turning back [Plastic City]
11-Human 8 - She is Gona (Moonbeam Remix) [Feral Code]
10-Steve Mill - In The Distance (Original Mix) [Dyami]
11-Sunshine Jones - If You Wouldn't Mind (Tiger Stripes Remix) [King Street Sounds]
12-Robert Babicz - Dark Flower (Joris Voorn Magnolia Mix) [Audiomantique]
13-James Harcourt - Moob (Quiver Remix) [Baroque]
14-George Delkos - Deftoner [Dezign]
15-Christian Smith & John Selway - Updraft (Smith & Selway's Maximal Mix) [Renaissance]
16-Tim Davison - Necessary Evil [Dyami]
17-Sultan and Ned Shepard - One Day (Daniel Portman Dub) [Harem]
18-J.O.C. - Rotterdam [Spinnin]
19-Sam Ball - Aperture (Paul Keeley Remix) [BEBR]
20-Paul Keeley - A Sort of Home Coming (Micheal Cassette Remix) [Anjunadeep]
21-Komytea - Professional Killers [Anjunadeep]
22-Blunt - Golden Lake (Djinxx vision) [Dpress]
23-Kosmas Epsilon - Soho [Soho Music Movment]
24-Kosmas Epsilon - Beautiful [Sick Watona]
25-Silver City - Victoria Jam [Deep Feeze]
26-No Logo - Dark Star (Francois Dubois Remix) [Urbantorque]
27-ID (rewelacja !!!)
28-Chymera - Parelo (Jody Wisternoff Remix) [Brandnewvibe]
29-Nick Nikolov - Skypia [Bits'N Pieces]
30-Astrid Suryanto - Distant Bar (16 Bit Lolitas Mix) [GlobalUnderground]
31-Paul Keeley - Paper Jet [Anjunadeep]
32-Josh Lasden and Synoptic - Wavecatcher [El Futuro]

Łukasz S. pragnie obwieścić wszem i wobec, że najlepszym Year Mixem jest świeżo co ukończone egipskie dzieło Hisham'a Zahran'a :D Generalnie mogę powiedzieć że tak bogatej porcji muzyki dawno nie słyszałem a TL z masą świetnych numerów jest sama w sobie reklamą tego doskonałego setu.

Początek klimatyczny na modłę deep house/progressive. Od 16 Bit Lolitas - The Heartbreak Files rozpoczyna się fragment progssowych plumkadełek na mrocznych podkładach, które idealnie wpasowały mi się w dzisiejszą redakcję planów sprzedaży w Lidlu 8-) Dodaję że za najlepszego producenta 2008 wybrałem Activę, ale jeszcze jedna jego wpadka i zmieniam zdanie na 16BL bo ilość i jakoś produkcji w 2008 budzi mój wielki szacunek i uznanie.
W dalszej kolejności wyborne Dana Bergquist & Peder G - Djakarta oraz Steve Mill - Abandoned Fields (znacie jakiś słaby numer Ateve'a Mill'a - bo ja nie :D ) Numery z cyferkami 07, 08, 09, 10 (mroczne plumkające proggsy) spodobają się wszędzie i kazdemu. Nie mogło zabraknąć Christian Smith & John Selway - Updraft - pierwszoplanowego numeru z gatunku progressive 2008, który przewinął się przez setki setów. Robert Babicz - Dark Flower & James Harcourt - Moob --> :twisted: bez komentarza. Sultan and Ned Shepard - One Day (Daniel Portman Dub) niezłe, ale nie przebije i tak Protection w remixie Lumen'a. Jest także genialny Kosmas Epsilon - Soho i wałki Keeley'a, których często słuchałem w tym roku. Szkoda jedynie że poleciał Paper Jet, nie zaś Paul Keeley - Run To You, który uważam za lepszą produkcję. Całkowitym The Beściakiem jest natomiast Nr. 27 i flaszka dla tego kto rozkmini co to za cudo (rozpęd i energia tego numeru odpowiada niemalże Kerney'owi i UK trancom :D )

Przy okazji zachęcam co bardziej rozgarniętych forumowiczów do bacznej obserwacji audycji Zahrana: Sextronic na Frisky i The Next Level na Protonie, jak i jego egipskiego koleżki Hassana Ramsey.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Hisham Zahran - Year Mix 2008

Postprzez sector 27 gru 2008, 19:00

Zassalem, przesluchalem niemal caly na silowni i powiem, ... ze nie podoba mi sie :) Moj gust jest daleki od takich ananasow. Plumkacze, zamulacze itp. ufff
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Hisham Zahran - Year Mix 2008

Postprzez Rapture 09 sty 2009, 10:34

Set szykuje sie kosmiczny, co do ID to postaram sie rozkminic jak sciagne :) Poki co boje sie odpalic bo zaczne krzyczec, robic trzode o 10 rano w mieszkaniu i takie tam :D Ale mysle, ze w koncu sie przelamie :D

A co do takiego super roku Lolitek to bardziej uplynal im pod wzgledem monotonnych trackow, w ktorych cos sie zmienia raz na 2 minuty, IMO 2007 byl lepszy, wydali znajcznie wiecej pedzacych kurewstw typu remix do Nimrod - My Life czy nie wspominajac o autorskich produkcjach jak Diesel Beef czy Good Voodoo o/
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron