Jody Wisternoff - 8th Birthday [2010-05-02]

NuDisko/Progressive House/Electronic

Powrót do Sety

Jody Wisternoff - 8th Birthday [2010-05-02]

Postprzez p3ps1 19 maja 2010, 11:06

Jody Wisternoff - Mercuryserver.com 8th Birthday Presents...

Tracklist

01. Saalim - Snowfall Tribe Yin (Feelin' Alright) (Original Mix)
02. Ian Brown - Stellify
03. ID
04. ID
05. Vincenzo & Elmar Schubert - Wanna Love You
06. Ray Mang - Look Into My Eyes
07. Way Out West - Tales Of The Rabid Monk
08. ID
09. The New Wine - Bridge (Solli Diskoklubb Remix)
10. The Beloved - Sweet Harmony (ID Remix)
11. Groove Armada - History

Secik jest po prostu udanym tortem urodzinowym.. moja przygoda z Nudisko dopiero co się zaczęła przez to masę numerów chłonne jak gąbka.. :D Intro przypomina stylistyką melodie wyciągnięte prosto ze starego dobrego westernu.. Żeby nie było klimacik musi być przede wszystkim.. :P Pierwszy pozycja nie powala na nogi ale z czasem będzie coraz lepiej.. drugi numer jest również utrzymany w klimacie downtempowym ale niczym specjalnym się nie wyróżnia kolejne dwie pozycje są wręcz świetne tylko następuje mały zonk oba ID .Co się pod nimi kryje czort wie.. Potem mamy Wanna Love You jakoś mnie na kolana nie powala.. za to końcówka jest wręcz fantastyczna .. genialne Tales Of The Rabid Monk pewnie wszystkim dobrze znany numer z albumu We Love Machine. Potem kolejny ID którego będę namiętnie wyszukiwał.. No i mamy wielki finisz 3 ostatnie numery są dużą wisienka na torciku wręcz zwariowałem na punkcie tego numeru The New Wine - Bridge (Solli Diskoklubb Remix) trzymajcie mnie :D
Świetny remix do wszystkim znanego utworu Sweet Harmony mi pierwsze co przyszło do głowy to reklama czekolady wedel :P czuje ze Jody mógł maczać w tym remixie palce.. ciężko powiedzieć no i na koniec perełka od Groove Armada. Andy Cato był dla mnie wielki za projekt Weekend Players tym numerem jak to adike rzekł na gadu... ostatni numer groove armady brzmi jak taki oldskulowy znany walek.. Nie mozna sie z ta teza nie zgodzic :D

http://www.hybridized.org/sets/869

Polecam
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: Jody Wisternoff - 8th Birthday [2010-05-02]

Postprzez adike 19 maja 2010, 11:48

rzeczywiście świetny set, cały utrzymany w pozytywnym klimacie :) ten ostatni kawałek od Groove Armady przypomina mi Bronski Beat - Smalltown boy, czy tam remix pedalskiej szwedzkiej mafii pod nazwą supermode - tell me why ;]
currently addicted to:
Hybrid - Disappear Here
Avatar użytkownika
adike
 
Wiek: 37
Skąd: Sopot/Olsztynek

Re: Jody Wisternoff - 8th Birthday [2010-05-02]

Postprzez Vidia 19 maja 2010, 13:24

adike napisał(a):set, cały utrzymany w pozytywnym klimacie

z tym się zgadzam. Jest słonecznie, pozytywnie, nie za szybko [właściwie dla mnie dośc wolno].
Przesłuchuję właśnie , WOW ma być na Audioriver, więc przyda się obczaić ;]
Praktycznie wcale nie słucham tego rodzaju muzyki, jest to dla mnie poniekąd coś nowego. Przyznam, że do około 31-32 minuty nic nadzwyczajnego. Dopiero kawałek koło 31-32' mi się podoba. Mam jeden podobny [nie pamiętam teraz autora]. Natomiast kolejny średnio pasuje do poprzedniego ;] Generalnie jednak dobór i technika są nienaganne.
Świetny remix do wszystkim znanego utworu Sweet Harmony

całkiem ciekawa propozycja, choć sam oryginał przejadł mi się już strasznie. podoba mi się bassline ;]
Ogólnie nie do końca to jest dla mnie, bo odrobinę się nudzę i troszku brakuje mi pewnego rodzaju energii, aczkolwiek do pogibania się na przykład na jakimś beach party bardzo dobre.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Jody Wisternoff - 8th Birthday [2010-05-02]

Postprzez Tulipan aka Nexus 20 maja 2010, 12:36

no przesluchalem ... to taka muzyka ma byc w Pieksie w sobote ?? to moja prababcia szybciej mowila niz on gra :/ ja wiem ze predkosc sie nie liczy ale moze jakies progresywne klimaty chociaz a tu... co to wogole za muzyka ?? nie ide na ta impreze z nim ustawie sie na bifor nie kreci mnie taka muzyka choc postac wrecz legendarna.
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Jody Wisternoff - 8th Birthday [2010-05-02]

Postprzez adike 20 maja 2010, 13:28

Ten set akurat jest w takim klimacie, niektóre gra progresywne i techowe. W jego zasięgu generalnie jest cały przekrój muzyki house. Zwykle zaczyna NuDisco i wchodzi mocniejszymi klimatami. Co byś powiedział na coś takiego ? http://www.youtube.com/watch?v=jLOK5Q-oYNg to też jest w jego zasięgu.. :)
moim zdaniem pewniakiem na tą imprezę jest np. remix Voorna do Beachball i przede wszystkim najnowsze dzieło Voorna - The Secret. Sprawdź to, bo miażdży ! :)
currently addicted to:
Hybrid - Disappear Here
Avatar użytkownika
adike
 
Wiek: 37
Skąd: Sopot/Olsztynek

Re: Jody Wisternoff - 8th Birthday [2010-05-02]

Postprzez Tulipan aka Nexus 20 maja 2010, 13:37

no ja mam adzieje ze takie klimaty beda przewazac :) tego typu klimaty to ja nazywam muzyka depresyjna :) ale ja lubie sobie tego typu rzeczy sluchac zobaczymy jak bede stal z kasa bo sie poniszczylem po ostatnim lajfstrim heh
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Jody Wisternoff - 8th Birthday [2010-05-02]

Postprzez Rapture 25 maja 2010, 18:36

p3ps1 napisał(a):iężko powiedzieć no i na koniec perełka od Groove Armada.

Jedyny dobry wal z ich albumu zreszta, bo ten cienki jak dupa weza :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron