Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Powrót do Sety

Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Postprzez Sisiek 02 maja 2009, 14:49

Obrazek

Witam moi kochani :) Wczoraj 1 maja (niech się święci), dzisiaj dzień flagi, jutro konstytucji to z okazji tego świątecznego okresu mam dla Was prezent :) Zazwyczaj jak przeglądam forum to trafiam na tematy w których Indecent Noise prezentuje swoje sety z dalekich bądź bliższych wypraw. O tym zapomniał a że bardzo o Was dbam to wrzucam ten o to secik z wielkanocnych wydarzeń pod Poznaniem 8-) Wiele dobrych numerów np. vocale z Fragma - Toca Me czy Eric Prydz - Pjanoo oraz kilka dancowych hitów o podejrzanej reputacji xD . Spodziewałem się jakiś dobrych UK Tranców no ale nie wiem jakoś ich zabrakło :cry: Zwróćcie też uwagę na partie dogrywane z organków bardzo dobre wstawki :) Secik polecam i ciesze się, że udało mi się go znaleźć za pomocą jednego z forumowiczów. Jeżeli Indecent Noise nie podzieli się z nami pełną TLką to może uda nam się wspólnie ułożyć, numery bardzo znane więc nie będzie trudno :)

:!: Indecent Noise@Easter Event
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Postprzez indecentnoise 02 maja 2009, 15:10

Nie wyrazilem zgody na udostepnienie tego setu z pewnej przyczyny, ze pojawia sie tam track, ktory dostalem jako promo i nie moge grac w audycjach ani na nagrywanych imprezach (dlatego tez 2 godzinny set z Pragi zostal na moim dysku). Klub dzis zrobi z tym porzadek. Link usuwam, trackliste zaraz sporzadze, bo malo pamietam, gdyz bylem zmeczony po kilkunastogodzinnej podrozy pociagiem z Czech.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Postprzez indecentnoise 02 maja 2009, 15:15

01. The Thrillseekers - City Of Angels (Indecent Noise's Intro Edit)
02. Aalto - 5 (Original Mix)
03. Super8 & Tab vs. Planet Funk - Chase The Elektra (Indecent Noise Mashup)
04. Cygnus X - Superstring
05. Andy Hunter - Stars (Giuseppe Ottaviani Remix)
06. David Newsum - Spank Bank (Original Mix) + Armin van Buuren - Control Freak (Sander van Doorn Remix)
07. Blank & Jones - DJ Culture (Kay Cee Remix)
08. CJ Stone - Shine (Indecent Noise Rework)
09. Mainx - 88 To Piano (Fabio Stein's Panic Remix) + John O'Callaghan - Big Sky
10. Danny Powers - Frequency + Pryda - Pjanoo (samples)
11. Simon Patterson - Thump + David Forbes - Foldback
12. Reaky - Vempire Strikes Back Part 2
13. Barry Connell - Frizzbomb (Bryan Kearney's Twice As Bright Remix)
14. Mark Sherry & James Allan vs. Stuart Trainer - Cabin Fever
15. John Askew vs. The Prodigy - Omendalism (Indecent Noise Mashup)
16. Dogzilla - Without You (John O'Callaghan Nailz Dub)
17. Tiesto vs. Fragma - Suburban Miracle (Indecent Noise Mashup)

Dancowe hity o podejrzanej reputacji? demyt, starzeje sie :) Swoja droga pamietam jak latałeś stojac za mna Krzysiu jak gralem calkiem podobna selekcje numerow na ostatnim Lifestream i nawet Pjanoo Cie porwalo do tanca :)

Moze w koncu powiem jak bylo w Ekwadorze ;) Otoz, nie podobalo mi sie z powodu wszechogarniajacego tloku i scisku - nadal preferuje bardziej przytulne miejscowki (gig Praski w klubie na 200 osob - fakt, ze przyszlo 350 lol - uwazam za wspanialy) i lepszy konkakt z ludzmi. Jako takiej wixy nie widzialem na duzej sali, zero gwizdkow i rekawiczek ani wiekszych wykreconych klientow. Na drugiej sali podobno dzialy sie sceny dantejskie rodem z piekielnej remizy. Generalnie czas spedzilem (pomimo zmeczenia) przyjemnie, potwierdzam Twoje slowa sprzed 2/3 lat Krzysiu - DJ @lex jest bardzo sympatycznym czlowiekiem, chociaz nie odpowiada mi zbytnio co gra.

Pomijam kwestie techniczne, bo sprzet (djm 600) na ktorym dane mi bylo grac byl w zenujacym stanie i postanowil mi urwac dolne czestotliwosci podczas jednego przejscia. Damn.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Postprzez Sisiek 02 maja 2009, 15:28

Powiedz w której minucie to promo to się zrobi cięcie :D Taki set nie może przepaść :)

indecentnoise napisał(a):Klub dzis zrobi z tym porzadek.


Dyskoteka :D

I nie wiem co się czepiasz, przecież pisze że secik dobry i polecam. Zresztą dlatego go tu wrzuciłem :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Postprzez sector 02 maja 2009, 15:39

Nie przesadzajmy, pare mocnych trakow jest i to naprawde niezlych. Nie wiem jak brzmia w przerobkach bo nie slyszalem, albo nie pamietam, ale same w sobie sa dosyc mocne i naprawde dobrze kopia po dupie.

IN, mam pytanie (zupelnie na powaznie bo mnie to ciekawi), robili CI podczas seta 'take over' z miciem?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Postprzez indecentnoise 02 maja 2009, 15:42

sector napisał(a):IN, mam pytanie (zupelnie na powaznie bo mnie to ciekawi), robili CI podczas seta 'take over' z miciem?


W zyciu. Co do typowych lolków to w ogole jakies pajace podchodzily z zyczeniami napisanymi na ekranach telefonow :lol: ale Patrycja ich ostro przeganiala.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Postprzez sector 02 maja 2009, 15:52

indecentnoise napisał(a):W zyciu. Co do typowych lolków to w ogole jakies pajace podchodzily z zyczeniami napisanymi na ekranach telefonow :lol: ale Patrycja ich ostro przeganiala.

haha! :- D Co np. mieli?

Ja w sumie kiedys podszedlem do Askewa w The Gallery zeby zagral Yeke Yeke (Askew Rework) ale nie mial. Raz tez jak bylismy z Technikiem i reszta w Opalenicy, to Technik napisal JOC'owi zeby zagral The Chamber i w sumie zagral :- D ale domyslam sie, ze oni takich trakow raczej nie chcieli zebys zagral!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Postprzez indecentnoise 02 maja 2009, 15:54

Potem sie dowiedzialem, ze przez cala impreza do kazdego grajacego podchodzili i prosili o pozdrowienia dla Lech'a Poznań :lol:
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Postprzez Stelmach 02 maja 2009, 17:11

indecentnoise napisał(a):Potem sie dowiedzialem, ze przez cala impreza do kazdego grajacego podchodzili i prosili o pozdrowienia dla Lech'a Poznań :lol:


Nie nie...Aleksander to nie tak pomyliłeś: "Dla wielkiego Ponznania i ekipy z płynącego Amsterdamu" to tak było. Mam kilka setów z ADM gdzie Kriss robił właśnie takie wstaweczki :D było też: "La viva, la viva cały Poznań się kiwa" :D jak ktoś nie wie, bo na takich nuansach trzeba się znać, to na cześć jednego z klasyków vixy DJ Timoty - Vive La Vida. Wystarczy odpowiednio odpalić wrzutę.pl i sobie posłuchacie. A propos dedykowanych tracków to musisz następnym razem Alex koniecznie go wrzucić do swojego case'a. Publika z Eko zedrze z Ciebie koszulkę :D

Sam set sądziąc po TL miał mimo wszystko wyspiarski charakter i nie był tak leniwy i przymulony na plumczenia Vatha na Mayday. Za dużo mash'upów, ale Spank Bank, Frizzbomb czy Thump na pewno słuchało się by miło.

Kumpel na Soulseeku pisał mi że na małej sali Hazel grzmocił nawet hardstyle w stylu Showtek - Fuck The System, pocisnął Operation Blade i tego typu sprawy. Jak widzicie dobra vixa nie jest zła, a ja już był wolał zaliczyć Hazela niż vocale i popy na ASOT'ach :mrgreen: Podsumuję to słynnym stwierdzeniem: ONE WORLD ONE LIFE ONE EKWADOR 8-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Indecent Noise@Easter Event 12.04.2009

Postprzez Rapture 07 maja 2009, 17:13

Stelmach napisał(a):jednego z klasyków vixy DJ Timoty - Vive La Vida. Wystarczy odpowiednio odpalić wrzutę.pl i sobie posłuchacie.

O kurde, pamietam, ze tez to mialem na plytce z manieczkami jakies 7 - 8 lat temu :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron