Discover Records presents - John Askew (26 May 2009)

Powrót do Sety

Discover Records presents - John Askew (26 May 2009)

Postprzez Stelmach 26 maja 2009, 23:55

Discover Records presents - John Askew (26 May 2009)

01. John Askew “Beirut” (Discover White)
02. John Askew “Beirut” (Thomas Datt remix) (Discover White)
03. Alexander Kostruba “741” (Santiago Nino remix)
04. Filo & Peri “Drops of Jupiter” (Vandit)
05. John O’Callaghan vs. Aly & Fila “Megalithic” (Armada)
06. Rozza “London to Bangkok” (Haris C mix)
07. Johan Ekman “Shade of our Soul” (Sly One vs. Jurrane mix) (Discover Dark)
08. David Forbes and William Daniels “Act of Fear” (re-edit) (Spinnin)
09. Reaky “Music Will Never Let Us Down” (re-edit) vs. Night Liberators “Artificial Pervasion” Charlie G & Vandal remix) (Askew smash up)
10. ID
11. DJ Jack “Da Bomb” (John Askew remix – re-edit) (Discover Dark)
12. Orcaine Kode “Ground Zero” (John Askew rework) vs. Lange “Out of The Sky” (Bryan Kearney mix) (edit) (Askew smash up)
13. Spencer “Trouble” (Discover)
14. ID
15. Dereck Recay “Dream Way”
16. David Forbes “Foldback” (re-edit) (Spinnin)
17. Bryan Kearney “You will Never be Forgotten” (Activa remix) (re-edit) (Discover)
18. Sly One “This Late Stage” (Aly & Fila remix) (Discover)
19. Paul van Dyk “For an Angel” (Filo & Peri remix) (Vandit)

link: http://rapidshare.com/files/237600499/D ... _2009_.mp3

Swieżo wypieczony prosto z pieca majowy epizod audycji od Johna, jak zwykle na wysokim poziomie. Szczególnie niszcząca druga polowa seta 8-) Ogółem wiele sprawdzonych numerów i sporo nowego materiału na czele z Spencer “Trouble”. Polecam!
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Discover Records presents - John Askew (26 May 2009)

Postprzez JohnnyKnoxville 27 maja 2009, 0:27

Świetny epizod \o/ jeden z ideków to nowa produkcja Askewa która po prostu jest przekozacka i kosi po całości, brak słów po prostu zeby tu co kolwiek napisać.... Spencer - Trouble to mój wałek tego roku i juz chyba nic nie jest w stanie tego zmienić, tutaj w tej audycji jest w bardzo szybkim mixie, w owiele lepszej jakości jest do obadania w secie Spencera (do znalezienia ne necie) gdzie po prostu urywa głowe, rece, nogi razem z jajami :D dzieki Stelmi za temat, za te tematy zasłuzyłeś juz chyba sobie na jakąś buteleczke co ?? :D Na Sunrsie ogarne specjalnie dla kolegi :D Bachor dzisiaj do mnie telefonował akurat podczas audycji i straciłem przez niego z 30 min :D ale w sumie posmialismy sie troche i go przekabacam zeby zjawił sie na Sunrise z nami i dołączył do naszej wesołej ekipy :D

A jesli chodzi o Askewa to jutro ma mieć guest w Audycji Sandera na Di.fm o 19:30 sie zaczyna tak że trzeba słuchac \o/
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Discover Records presents - John Askew (26 May 2009)

Postprzez sector 27 maja 2009, 17:19

JohnnyKnoxville napisał(a):Bachor dzisiaj do mnie telefonował akurat podczas audycji i straciłem przez niego z 30 min :D ale w sumie posmialismy sie troche i go przekabacam zeby zjawił sie na Sunrise z nami i dołączył do naszej wesołej ekipy :D


Nic dziwnego w koncu ja tez bede!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Discover Records presents - John Askew (26 May 2009)

Postprzez yaper 06 cze 2009, 16:20

Johnny nadmuchał balonik i spodziewałem się mistrzowskiego seta - niestety zawiodłem się i to bardzo. Owszem secik kapowaty nie jest, ale nie wywołuje u mnie jakichś wysokich stanów emocjonalnych, jak chociażby set Askewa z kwietnia.

Teraz parę słów o kawałkach. 'Beirut' w końcu wzięty na warsztat i z tego co widać szykuje się bardzo przyjemny w odbiorze remix od Datta! 'Megalithic' nadal daje radę, a remix Egipcjan do 'This Late Stage' to dla mnie kawałek seta! Mistrz! Na koniec zostawiłem sobie Spencer - Trouble -- kawałek tak zachwalany przez Dżona, aż myślałem, że odlecę podczas jego odsłuchu. Jakże srogo się zawiodłem - numer generalnie nie jest zły, ale na pierwszy rzut ucha brzmi jak uboższa kopia kapitalnego 'Vandalism', które imo bardziej zasługuje na tegoroczne TOTY, aniżeli 'Trouble'. Nie wiem, co Johnny widzisz w tym wale - napisz, rozrysuj mi to jak Jacek Gmoch, bo nie ogarniam :lol:

Generalizując, secik na plus, ale rewelacji nie ma. Polecam i tak, bo nie ma w tym miesiącu (maju oczywiście) masy dobrego materiału. Jedynie audycje od Grega Downey'a i Ferry Tayle'a są o niebo lepsze od tej (z tego miejsca również polecam!)...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Discover Records presents - John Askew (26 May 2009)

Postprzez Stelmach 07 cze 2009, 8:02

yaper napisał(a):'Beirut' w końcu wzięty na warsztat i z tego co widać szykuje się bardzo przyjemny w odbiorze remix od Datta!

Mnie z kolei ten kawałek nigdy nie pociągał, bo w jego kategorii muzyczno-kopozycyjnej jest wiele lepszych...
yaper napisał(a):Nie wiem, co Johnny widzisz w tym wale - napisz, rozrysuj mi to jak Jacek Gmoch, bo nie ogarniam :lol:

Wczoraj chyba lekko się pomylił :D To co zagrali Polscy kopacze z RPA to gorzej jak kalectwo :D
yaper napisał(a):Jedynie audycje od Grega Downey'a i Ferry Tayle'a są o niebo lepsze od tej (z tego miejsca również polecam!)...

Yeah! Słuchałem niedawno Ferry Tayle - Afterhours.FM 3rd Anniversary - 2009 May 29 i secik pierwsza klasa. Fajny numer Ferry Tayle & Static Blue - L'Acrobat (Andy Blueman Remix)

Zwracam uwagę na Alexander Kostruba “741” (Santiago Nino remix), gdyż jest to ostatnia dobra produkcja Santiago, zanim zaczął tworzyć aktualne dziwolągi.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron