John Askew Maximal 06-06-2009

Najświeższy set od mistrza 10/10

Powrót do Sety

John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez JohnnyKnoxville 09 cze 2009, 12:51

Kolejny już guest z audycji Tillman'a Uhrmacher'a w tym roku..... Ostrzegam urywa jaja.... \o/ !!!!!!!!! Masa Ideków, troche znanych tracków, ale takich które nie nudza sie nigdy, nie ma słabej pozycji !!!!!!! Genialny szybki Askewowy mix \o/ To jest Trance !!!!!!! Moim zdaniem Askew to w tym momencie najlepszy dj Trance na świecie !!!!!!!!!!!!!! Warto posłuchac, nie zaleznie czy słuchacie tranceu czy nie, po protu to piękno sie docenia..... Jak to zapierdala \o/

tracklista po pierwszym odsłuchu

01. Gary Maguire - One Way (John Askew Remix)
02. John O'Callaghan - Broken
03. ID
04. Ehren Stowers - Solar Dreams (Mike Nichol Remix)
05. Sean Tyas - Melbouren (ID Remix)
06. ID
07. Johan Ekman - Shade Of Your Soul (Sly One Vs Jurrane Remix)
08. ID
09. John Askew - Fade To Black (Sly One Vs Jurrane Remix)
10. Marc Walsh - Never Far Away (Activa Club Mix)
11. Ilya Soloviev - Universal Universe
12. ID Reaky <<< Kto chce szukać ???? :P <<< w środku tracka motyw ze znanego numeru trance
13. ID Techno
14. ID Techno/Tech Trance znane
15. Rozza - London To Bangkok (Haris C Remix)
16. John Askew - Vandalism
17. ID
18. ID
19. ID
20. Paul Van Dyk - Other Side (John Askew Remix)




Przekuźwa w tym secie, słuchacie na własne ryzyko !!!! środek to takie techno że mnie rozjebauo \o/ Kuźwa zastanawiam sie czy nie set roku ?????? (podczas odsłuchu pisałem wszystko) ktoś mocny w IDekach ???? :D

http://rapidshare.com/files/241263055/J ... WCLIVE.rar

http://www.mediafire.com/?mhyqiibdtik


SET ROKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie wierze w to co usłyszałem \o/
Ostatnio edytowano 12 cze 2009, 12:24 przez JohnnyKnoxville, łącznie edytowano 2 razy
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez Rez 09 cze 2009, 13:28

podczas momentu uniesienia wpisales zla date w temacie:) set jest z 5 czerwca:D

juz sice sciaga, posluchamy i zobaczymy co tam pan "Sorry, I don't have Yeke Yeke' pokazal:D
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez JohnnyKnoxville 09 cze 2009, 13:39

Rez napisał(a):podczas momentu uniesienia wpisales zla date w temacie:) set jest z 5 czerwca:D
Jesteś tego pewny ????? :P Specjalnie zmieniłem date, bo mi sie wydaje że był błąd w podpisie setu..... Nie byłbym taki głupi żeby robić byka w dacie :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez Rez 09 cze 2009, 14:15

moze masz racje:) sugerowalem sie opisem setu:)
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez TBk2000 09 cze 2009, 17:20

Po takim orgazmie Johnnego spodziewalem sie czegos niezlego :D. Set niezly, ale az tak bym sie nad nim nie spuszczal. Jest pare fajnych numerow, ale zeby powalilo mnie na ziemie to zadnego. W 32 minucie wchodzi sympatyczny track, z niezle brzmiacym breakiem, zabrzmialo troche odlskulowo, szkoda, ze uciete ;] ale numer na plus. Nastepny numer zamula, ale po nim wchodzi dobry techowy walek. Nastepny brzmi jak jakis nowy Reaky albo jego remix, bo te sample moga byc tylko jego. Po Vandalism ciekawy znowu kawalek cisnie, chyba cos odgrzewanego bo melodia brzmi znajomo, chyba, ze jest zerznieta. Pozniej cos.. i na koncu Other Side, btw. 10/10 ? jak tam slychac sam breakdown bo set sie konczy :D.
Ogolnie nienajgorszy set, bo biorac pod uwage, ze inni uk cisna mniej wiecej podobnie, to o jakosci decyduje dobor utworow, a to Askew-owi akurat wychodzi chyba z nich wszystkich na chwile obecna najlepiej.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez indecentnoise 09 cze 2009, 17:28

3 znam, 4 to jakis Mike Nichol, miedzy 7 i 8 jest jeszcze jeden numer, Never Far Away klasa, 10 to Universal Universe Soloviev'a, 16 to Rozza - London To Bangkok (Haris C Remix), remix do The Other Side fajny

set oglnie nieglupi ale tyle masakr to ja tam nie slyszalem jak podaje trackista
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez Kasper 09 cze 2009, 18:00

przedewszystkim Jasiu panuj nad językiem bo od tych kurw nawet najnowszy monitor może stracić kolory...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez sector 09 cze 2009, 18:44

w paru zrodlach juz widzialem ze data to 06-05 to raz. Dwa, set jest dobry, ale nie robi on np. na mnie takiego wrazenia jak chocby Bryan Kearney - Live From Introspect @ Ayr 12-04-09.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez JohnnyKnoxville 09 cze 2009, 20:43

No to tak.....
Po 1 Przesłuchajcie kilka razy a być może zrozumiecie
Po 2 Askew jest mistrzem w utrzymywaniu flowa
Po 3 Co z tego że set Kearneya dobry, jak nie zaskakuje tak jak np ten, nie ma w nim tylu IDków i nowych wałków, które to swoją obecnością windują moja ocenę końcową, Kearneya sety przeważnie są w 60 % conajmniej wszystkie takie same...
Po 4 Technicznie perfekcyjny
Po 5 Trance jest mieszany z Techno w sposób którego i Halliwell by się nie powstydził
Po 6 Szacun za te IDkei bo po prostu to mnie poraża, w obecnych czasach nie ma drugiego takiego zawodnika który cisnął by tyle guestów, które mało tego że są każdy inny, to jeszcze za każdym razem Askew zasypuje nas tyloma idekami że trzeba to docenić.... W dobie lenistwa producentów i djów i dawania do 10 audycji tego samego guesta, Askew nie idzie na łątwizne, widać że to człowiek z pasją, zasadami i przez to ma mój ogromny szacunek.....
Po 7 0 komercji
Po 8 Najważniejsze jego styl grania i dobór utworów trafia w moje wymagania estetyczne jesli chodzi o trance w 100% świetne mało cukierkowe wałki, mroczne klimaty, cały czas pompowanie energii, zastanówcie się nad tym.... Pomyślcie co by z wami zrobił jakiś jego set live ?????

Obecnie strasznie kręci mnie jeszcze drugi tak jakby nurt w UK, który jest tak jakby dodatkowym stylem, uzypełniającym..... Chodzi mi mianowicie o styl grania np Viceroy'a, Sentience'a, Jurrane'a, Lawrence'a, Hampshire'a którzy cisnął sety z wieloma wałkami czy to o naturze techowej, czy upliftowej ale w psy podobnym charakterze, często mieszając do tego czyste rodowite jakieś wałki psy tranceowe.... To skutkuje takim zaskakiwaniem, co raz po prostu jakaś melodyjka wpadnie do głowy i zostaje tam na długi czas ryjąc ostro w bani, sety są strasznie nie schematyczne, nie wiadomo co będzie leciało jako następny track i pompują olbrzymią energię, napięcie i szaleństwo.... Coś pięknego dla mnie.....

Teraz jeszcze co do tego seta.... To ja wam mówie tego seta i trackliste bedzie można przesłuchać i za 5, 10 lat i nie straci on nic ze swojego piękna i klimatu.... Warto spojrzeć chociazby na to co Askew grał 5 lat temu ???? Było to dokładnie to samo, jego sety są ponadczasowe, teraz gdy włączam jakiś jego set z przed 2-3 lat po prostu słucham go nadal z wypiekami na twarzy... Ja proponuje sprawdzić samemu, przejrzeć starsze tracklisty, porównac i się zastanowić nad muzyką, sylami i wszystkim.... Jak dla mnie ten set to klasyk i będzie go się słuchało czy za 2, czy za pięć czy za 10 lat tak samo wybornie....

Alex trackliste jutro zmodyfikuje, pisałem ją na bieżąco z odłuchu, być może i faktycznie za dużo jest z jedna pozycja ale w przypadku jego mixowania, on nawet sam sie gubi w tracklistach to tymbardziej ja coś mogłem przeoczyć, czy dodać IDka....
Ostatnio edytowano 09 cze 2009, 21:03 przez JohnnyKnoxville, łącznie edytowano 1 raz
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez Stelmach 09 cze 2009, 20:55

Po takiej recenzji Johnnego wypada jedynie zabrać się za odsłuch. Askew ostatnio sporo nadziargał setów, ostatni jaki słyszałem był John Askew - Global Perception 134 (07-06-2009), nie wsłuchałem się w niego dokładnie, miałem zarzucić TL, ale za dużo ostatnio naściągałem muzy i nie ogarniam wszystkiego :D

05. Sean Tyas - Melbourne (ID Remix) --> to Lee Haslam Remix. Wyjdzie na Discover. Haslam notuje kolejny genialny kawałek w bieżącym roku po remixie do Shy Brothers - Shake Em i Feel Good Inc. z BK (cover do hitu Gorillaz).

Numery od 11 do 15 przyznaję że fenomenalne:-)Doskonała prędkość i rytm. Vandalism perfekcyjnie wkomponowany całość...i ten breakdown, cód, miód, cukiereczki :-)
11 lub 12 to Reaky - Music Will Never Let Us Down
20 to nie przypadkiem Activa Pres. Solar Movement - Eclipse ? Nie mam tego kawałka akurat pod ręką więc nie jeste pewien.

"Po 2 Askew jest mistrzem w utrzymywaniu flowa" --> tak, tak i jeszcze raz tak! Za to go kochamy 8-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez JohnnyKnoxville 09 cze 2009, 21:05

Stelmach napisał(a):05. Sean Tyas - Melbourne (ID Remix) --> to Lee Haslam Remix. Wyjdzie na Discover.
Stelmach to nie ten remix, Haslama wyszedł już dawno..... Na 100% jest to jakiś remix z konkursu, który już sie rozstrzygnął, ale jeszcze nie zostały wydane te remixy i ujawnione....

Stelmach napisał(a):20 to nie przypadkiem Activa Pres. Solar Movement - Eclipse ? Nie mam tego kawałka akurat pod ręką więc nie jeste pewien.
Też mi sie wydaje że to nie ten wałek, ale teraz z uwagi na późną porę i wku...nie starych nie moge zdecydowanie tego sprawdzić.... Na 90% to nie to..... Jutro posiedze więcej nad tą tracklistą.... Wszystkim którzy chcą pomódz byłbym bardzo wdzięczny.... :!:
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez Stelmach 09 cze 2009, 21:14

To sam już nie wiem...jak nie Ivan Racer, Dunk, Ragab...sam chętnie się dowiem.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez sector 09 cze 2009, 21:20

JohnnyKnoxville napisał(a):Po 3 Co z tego że set Kearneya dobry, jak nie zaskakuje tak jak np ten, nie ma w nim tylu IDków i nowych wałków, które to swoją obecnością windują moja ocenę końcową, Kearneya sety przeważnie są w 60 % conajmniej wszystkie takie same...


u Ciebie Johnny to czy set jest zajebisty czy nie, przewaznie, decyduje ilosc IDkow. Jak wszystko jest znane to kupa. Panie daj Pan spokoj. Mi sie podoba tamten set Kearneya bardziej niz tego. To, ze kawalki sa znane juz dawno i ograne mi wcale nie przeszkadza.

JohnnyKnoxville napisał(a):Pomyślcie co by z wami zrobił jakiś jego set live ?????

Johnny prosze Cie :-) Tak sie sklada, ze slyszalem Askewa 2x Live. Raz zagral totalna lipe, a drugi raz zagral dobrego seta. Nie sprawilo to, ze mialem kupe w majtach i inne takie rzeczy. Poprostu dobrze sie bawilem!

JohnnyKnoxville napisał(a):on nawet sam sie gubi w tracklistach to tymbardziej ja coś mogłem przeoczyć, czy dodać IDka...
Zaskakujace co tutaj wypisujesz :- D

Jak bedziesz Johnny ocenial seta w ten sposob, to neidlugo bedziesz dodawal punkty odnosnie tego jaka jest osoba, co robi itp. Ja w ten sposob moge dodac +9/10 do setu Kearneya za jego usmiech i udostepnianie kawalkow za free...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez JohnnyKnoxville 09 cze 2009, 21:27

sector napisał(a):Zaskakujace co tutaj wypisujesz :- D
Jak zaskakujące to widocznie hvja wiesz tak naprawde jeszcze :P W wielu tych Tracklistach/Setach od Johna słychać dużo więcej niż on sam na nich daje.... Tzn jest więcej tracków niż on podaje oficjalnie.... Przy najbliższej okazji pokaże Ci przykłady żeby nie być gołosłownym.... :P

A z tym Bryanem, to dopowiada Ci gdy słuchasz po 10 razy tego samego materiału ???? Jak ja przwałkuje jakiś set z 50 razy, to gdy słucham jakiegos nowego to jednak oczekuje trochę zaskoczenia czy jakichś nowości.... A nie znowu tego samego tylko w innej kolejności, czy numerów które jeśli nie w tym przewałkowanym secie to były w poprzednim.... NIe mam nic do brania świetnych numerów nawet raz za razem i Ciągle, ale Bryan troche niestety przesadza i u niego playlista ewoluuje wolniej nawet niż u Tyasa, czy innych, przez to jak spojrze na znowu to samo tylko przemieszane w inny sposób to nie rwe się za odsłuch.... No ale wiadomo live robi to zawsze świetne wrażnie bo przecież tak czesto nie ma przyjemności słuchać Bryana live, a poza tym gra zawsze świetne tracki, co z tego że ograne....

sector napisał(a):u Ciebie Johnny to czy set jest zajebisty czy nie, przewaznie, decyduje ilosc IDkow
U mnie czy set jest dobry w 80% decyduje flow, dalej euforia i zaskakiwanie, które sprawia że nie jesteś znudzony....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez sector 09 cze 2009, 21:48

JohnnyKnoxville napisał(a):A z tym Bryanem, to dopowiada Ci gdy słuchasz po 10 razy tego samego materiału ???? Jak ja przwałkuje jakiś set z 50 razy, to gdy słucham jakiegos nowego to jednak oczekuje trochę zaskoczenia czy jakichś nowości.... A nie znowu tego samego tylko w innej kolejności, czy numerów które jeśli nie w tym przewałkowanym secie to były w poprzednim...


Odpowiem Ci tylko na to bo i tak dalsza dyskusja na temat Askewa z Toba nie ma sensu :)

Nie slucham co dzien nowych setow Bryana, tylko slucham wlasnie tego seta. I raz po raz sluchajac go nadal mi sie podoba. Traki dobrze dobrane, energia bijaca na kilometr i wszystko co jest mi potrzebne do szczescia. Wlasnie dlatego nadal jaram sie tym setem. Czy poslucham go dzis, czy jutro, czy na imprezie wiem, ze bede w 7 niebie. Dlatego nie oceniam jego grania na kazdej imprezie, czy kolejnego setu, tylko 1 konkretny. Fakt, faktem gra przewaznie to samo, ale nie o to w tym chodzi. Dodanie nowych ID nie spowoduje, ze bede jeszcze bardziej zachwycony, zadecyduje tylko o tym to czyy doda jakies nowe dobre traki czy nie. A, ze akurat tam takowe sa, to wszystko w tym temacie.

a i btw. Johnny nie nabozowywuj sie tak bo kiedys Ci zylka peknie :evilnurse: :wheelchair:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez JohnnyKnoxville 09 cze 2009, 22:19

sector napisał(a):Odpowiem Ci tylko na to bo i tak dalsza dyskusja na temat Askewa z Toba nie ma sensu
A vice versa :D

Ja z Toba na temat Kearneya tez nie zamierzam się sprzeczać.... :P Bo nie ma sensu :P A dyskusja się wywiązała dla tego bo nie wyraziłes się precyzyjnie że chodzi Ci tylko o ten jeden jedyny set.... Myślałem że po prostu porównujesz najnowszy, czy jeden z nowszych setów Bryana z najnowszym Johna, to dopowiedziałem jak odpowiedziałem.... Poza tym ja patrze na danego producenta zawsze w szerszej perspektywie... I dla tego widze co robi Askew, oraz ze Bryan klepie od długiego czasu te same sety....

I ja się nie spinam, tylko jestem bardzo wyluzowany.... :P a teraz to nawet jem sobie bułe :D
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez Stelmach 11 cze 2009, 15:26

Jak idzie Johnny rozkminanie tracklisty? Bo mnie 12. ID<<<<<< masakra \o/ nie daje spokoju. Końcówka setu fenomenalna.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez JohnnyKnoxville 12 cze 2009, 12:31

Tracklista uaktualniona, głównie dzięki podpowiedziom Alexa... W środku jeden lub dwa wałki Reakyego, być może Reaky - Music will Never Let Us Down, chociaz ja tam tego nie słysze.... :( W końcówce na pewno kilka starszych Reworków bądź editów Johna.... Wydaje mi się że prezentuje w ten sposób to co znajdzie się na jego nowym albumie, na którego części mają włąsnie pojawić się nie publikowane dotąd Reworki, Mashupy itp.... Jak ktoś chce poszperać i odgadnąć brakujące Ideki to wszyscy na pewno będą bardzo wdzięczni.... :P Ja z barku czasu niestety nie mogę więcej posiedzieć nad tą tracklistą w tym momencie.... Wydaje mi sie również że tak jak mówił Japer, prawdopodobnie będzie jednak rebroadcast tego show w tym miesiącu w audycji John'a....

Stelmach napisał(a):ostatni jaki słyszałem był John Askew - Global Perception 134 (07-06-2009)
To ten sam set.... Ja proponuje wszystkim którzy narzekali na przerwy w tym secie, czy ucięte Other Side, sprawdzić właśnie ten w.w. tam jest wszystko elegancko...
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez yaper 11 lip 2009, 18:45

Set wg Johnnego urywa jaja - dla mnie tylko i aż poprawny... Mały zawód panie Askew.

Odnotuje fajniejsze nutki: jedynka nadal klasa, numer 3 ID brzmi świetnie - nie mogę się już doczekać co to!!! Fajny ID remix do 'Melbourne' - rozszyfrował już ktoś to cudeńko?! Sly One vs Jurrane nie zawiedli i solidnie napompowali klimat swoimi sprawdzonymi standardami. 'Never Far Away' - kolejna kapitalna robota Activy (który to już raz spuszczam się nad jego robotą? :D). Końcówka solidna, aczkolwiek bez polotu ('Vandalism' mistrz i pretendent do najwyższych laurów pod koniec tego roku).
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: John Askew Maximal 06-06-2009

Postprzez Vidia 16 lip 2009, 7:54

Set ciekawy, niektóre momenty mi się bardzo podobały, nóżka potupala. Pierwszy set J.A., który uslyszalam. Na razie tylko raz słuchałam i na tym chyba się zakończy.. nie dla tego, że jest zły/słaby. Jakoś na razie do mnie nie trafił do końca. Chyba wolę nieco inny sposób gry.. Dobór kawalków dobry, nie można się przyczepić. Technika tez ok (ale chyba nie idealna aż..). Jakoś bardziej mi się podobały produkcje JA, niż ten mix.. Nie wstrząsnąl mną za bardzo. Jednak gdybym go uslyszała live, pewnie bym szalała.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Następna strona

Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron