DJ Orkidea - Radio Unity 007

15-07-2009 / trance, progressive house

Powrót do Sety

DJ Orkidea - Radio Unity 007

Postprzez phantom 01 sie 2009, 12:07

Wygląda na to, że w tej wakacyjnej zawierusze wszyscy stali słuchacze przegapili ostatni odcinek cyklicznej audycji kawalarza Orkidei, a przynajmniej nikt się nie przyznał, że słuchał ;). Wśród nich modny retusz "Halcyon". Wiadomo, nic nie zastąpi wersji oryginalnej, jednak Middleton to nie byle kto, a w dodatku bracia Hartnoll sami go poprosili o trochę aktualniego, housowego uczucia. Zupełnie inne wrażenia mam odnośnie "First Rebirth", ale co do jednego zgadzam się z autorem - w klubie ten kawałek rządzi. Z pozostałymi przemyśleniami Orkidei możecie się zaznajomić, klikając w link poniżej. Miło zobaczyć DJ-a, który zwraca uwagę na to, co gra, i potrafi powiedzieć o tym przynajmniej parę słów. No, na wpadkę z Timem Middletonem w trackliście nie zwracajcie uwagi :D.

:arrow: Odsłuch

Lista utworów:

Orbital: Halcyon (Tom Middleton Re-Model) [Rhino]
Rune RK: Sommefugl [Arti Farti]
Guy J: Lamur (Hanry Saiz Remix) [Bedrock]
Massimo Santucci & Daniel Green: Strings Of Cesar [Flashover]
Sylvia Tosun & Loverush UK: 5 Reasons (Donni Hotwheel D.H.O.T. Dub Mix) [Sea To Sun]
Ben Brown: Calm Down (Jerome Isma-Ae Remix) [Audio Logic]
Beltek: Belina [Electronic Elements]
Alex O’Rion: Fragile Goods [Terminal 4]
Big World & Denis The Menace: First Rebirth [Axtone]
Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon: Faces [AVA]
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: DJ Orkidea - Radio Unity 007

Postprzez sector 01 sie 2009, 12:11

ja sluchalem i w sumie chcialem zalozyc temat, ale jaks nie moglem sie zebrac. To wszystko moze dlatego, ze jest to obecnie najslabszy epizod, ze wszystkich dotychczasowych, ktore przesluchalem. Dobrze przynajmniej, ze Ty Phantom sie zebrales do napisania tematu i ciaglosc puki co zostanie zachowana! :]
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: DJ Orkidea - Radio Unity 007

Postprzez Kasper 01 sie 2009, 12:52

ten remake The First Rebirth jest znakomity...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: DJ Orkidea - Radio Unity 007

Postprzez Julius 05 sie 2009, 14:39

Set najbardziej podoba mi się od '5 Reasons (Donni Hotwheel D.H.O.T. Dub Mix)' i ciągnie się przez Bena Browna (2 najlepszy kawalek), po rewelacyjne Beltek - Belina, jak dla mnie zdecydowanie najlepszy kawałek audycji, strasznie wkręcający :) Potem juz troche słabiej z 'Faces', za ktorym specjalnie nie przepadam na zakończenie.

First Rebirth, na normalnych glosnikach nie zrobilo na mnie wrażenia, natomiast na lepszym sprzecie brzmi juz całkiem nieźle.

aha, dla zainteresowanych znalazlem stronkę z odsluchem, bądz downloadem, jak kto woli wszystkich dotychczasowych audycji: http://feeds2.feedburner.com/djorkidea/podcast
Julius
 
Wiek: 35
Skąd: Wrocław


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron