Global Trance Grooves - 10 August 2009

John 00 Fleming guest Anton Chernikov

Powrót do Sety

Global Trance Grooves - 10 August 2009

Postprzez Stelmach 15 sie 2009, 22:11

Global Trance Grooves - with John 00 Fleming & Anton Chernikov (DI.FM 10-08-2009)

1) http://depositfiles.com/en/files/1dky59v7l
2) http://hotfile.com/dl/10058411/2f7c968/ ... ugust_2009)_-_with_John_00_Fleming_guest_Anton_Chernikov_on_DI.FM_(10-08-2009).mp3.html

Podobnie jak przy poprzednim epizodzie z Johnem Askew, brak mi słów żeby opisać co się tu wyprawia. Kolosalna głębia i moc dźwięków. Soczystość każdego uderzenia, mrok i symfornia diabelskich melodii. Fleming tym razem postarał się o wiele technicznych urozmaiceń i poszarpanych rytmów. Druga połówka setu pędząca z kolei na 145 BMP. Nie zabrakło oczywiście nowego remixu do Oxygen od J.M. Jarre'a tym razem jednak w zupełnie innej interpretacji niż ta z epizodem z Askew. Na koniec piękny zawodzący vocal...cudo, Fleming mistrz!
Chernikov z kolei pograł nieco bardziej progresywnie, wiele motywów jakby żywcem wziętych z Kintara, dopiero końcówka nabiera odcieni psy.

PS. Tracklista mile widziana. Absolutnie polecam każdemu 8-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Global Trance Grooves - 10 August 2009

Postprzez Stelmach 24 sie 2009, 22:09

Dla wielbicieli talentu Fleminga podsyłam ripka z ostatniej pozycji jego setu - nowego remixu do Dame Blanche, który powstał we współpracy z M.I.K.E.
http://www.speedyshare.com/891663680.html
To już trzecia pozycja tych dwóch genialnych producentów po oryginale z 2005 roku, jak również Ice Cream z 2002. Tym razem świeża interpretacja nabrała psychedelicznego smaku i rozpędu, a jak twierdzi Fleming mają plany z M.I.K.E. na kolejne produkcje. Czekam z niecierpliwością.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Global Trance Grooves - 10 August 2009

Postprzez JohnnyKnoxville 25 sie 2009, 12:18

Stelmach napisał(a):Dla wielbicieli talentu Fleminga podsyłam ripka z ostatniej pozycji jego setu - nowego remixu do Dame Blanche, który powstał we współpracy z M.I.K.E.
http://www.speedyshare.com/891663680.html
To już trzecia pozycja tych dwóch genialnych producentów po oryginale z 2005 roku, jak również Ice Cream z 2002. Tym razem świeża interpretacja nabrała psychedelicznego smaku i rozpędu, a jak twierdzi Fleming mają plany z M.I.K.E. na kolejne produkcje. Czekam z niecierpliwością.


Stelmi sam źle go zrozumiałem podczas audycji, ten ostatni wałek to tylko jego stary remix do Dame Blanche, który zagrał dla przypomnienia.... Reszta wszystko się zgadza i panowie spotkali się na nowo żeby popracować razem nad nowym singlem.... \o/ o tym że są jak zwykle i zawsze bardzo tym podekscytowani każdy chyba wie :D pozostaje nam czekać na owoc ich prac :P Sam jestem bardzo ciekawy co zrobią i trzymam kciuki żeby zrobili coś jeszcze lepszego niż Dame Blanche... \o/

co do tego:
John 00 Fleming vs. M.I.K.E - Dame Blanche (John 00 Fleming Remix) to geniusz nad geniusze \o/ dobrze ze to zagrał i sobie przypomniałem o tym wałku..... W wolnej chwili założe temat w oldschoolach :P jak ktoś mnie nie uprzedzi :P

co do seta to bardziej przypadła mi do gustu część Fleminga, szczególnie końcówka.... U Antona przypasiły mi tylko pojedyncze tracki i to w małej ilości.... Nie przepadam jakoś za takimi progresywnymi-electro-psytranceami czy tam w jakiej kolejności kto woli :P

Część tracklisty z netu
J00F
John 00 Fleming & The Digital Blonde - Oxygene (Astral Projection Remix)
John 00 Fleming vs. M.I.K.E. - Dame Blanche (John 00 Fleming Mix)
coś od Protoculture
da sie ją zrobić bo mówi część tytułów...

Anton Chernikov
01. ID (Anton Chernikov production / remix)
02. Anton Chernikov - Nightmare (...)
03.
04.
05.
06. Ace Ventura - Genesis

Bardzo polecam kazdemu tą audycję, sam od niedawna jestem jej stałym słuchaczem, tak że będziemy się ze Stelmachem uzupełniać w zakładaniu tematów.... :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Global Trance Grooves - 10 August 2009

Postprzez Stelmach 25 sie 2009, 12:28

Racja Johnny to remix J00F do Dame Blanche ;) A propos ciekawi mnie kawałek wcześniejszy który leci przed Dame Blanche bo jest masakryczną kosą. Czekam na kolejne poczynania wspaniałego duetu producentów jakimi jest M.I.K.E. i Flemming.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Global Trance Grooves - 10 August 2009

Postprzez sector 25 sie 2009, 19:39

Fleming swietnie pocisnal, co z reszta nie jest dziwne :) Klasa sama w sobie. Jednak guest to tym razem troche niewypal i podobnie jak Johnnemu podobaja mi sie jedynie pojedyncze numery!.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron