Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Powrót do Sety

Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez sector 21 sie 2009, 13:13

Obrazek

TRACKLIST:
01. Mark Sherry - Fractured 2009 (Fabio Stein remix) (CDR)
02. The Prodigy - Warrior's Dance (Bootek remix) (CDR)
03. Mark Sherry & James Allan vs William Daniel - Future Primitive (Reset)
04. Paul Webster - The Wolf (Captivating Sounds)
05. Sander van Doorn pres Purple Haze - Bliksem (Doorn)
06. Sander van Doorn & Marco V - What Say (Doorn)
07. Kay D Smith & Marc Tall pres Passive Resistance - Hoipolloi (Mark Sherry's Outburst remix) (High Contrast)
08. Simon Patterson vs Paul Oakenfold - Southern Bulldozer (Mark Sherry live mashup)
09. Mark Sherry & James Allan vs Stuart Trainer - Starglow (Captivating Sounds)
10. Organ Donors - 99.9 (Mark Sherry vs James Allan remix) (Nukleuz)
11. Mark Sherry & James Allan vs William Daniel - Wired (Dark Tech dub) (Reset)
12. U2 - Beautiful Day (Pascal Feliz bootleg) (CDR)
13. Mark Sherry vs James Allan - Blood Moon (Original mix) (Detox)
14. Lang & Yep - Paradise Culebra (Detox)
15. Scot Project - F2 (Future is Now) (Kamui remix) (Druck)
16. Public Domain - Operation Blade 2009 (ASYS remix) (Xtra-Hard / Central Station)

DOWNLOAD: http://www.trancefix.nl/redirector.php? ... Sherry.mp3

Dzis znalazlem set w sieci i mysle, ze wielu userow moze on zainteresowac. Nie bede sie tu rozpisywa, bo po pierwsze nie ma po co, wszystko dobrze opisal juz Stelmach w temacie o samej imprezie, a takze z powodu, ze po samych trakach widac, czego mozna sie spodziewac. Jak widac same mocne traki, troche nowosci od Mareczka i nie tylko. Ogolnie poleam :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez Tulipan aka Nexus 21 sie 2009, 18:01

jak to kuwa sciagnac ? :/ sory ale pewnie rozwiazanie jest proste jednak ja nie umiem... zapisuje mi sie jakis krotki plik tylko
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez Sisiek 21 sie 2009, 18:15

5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez Tulipan aka Nexus 21 sie 2009, 19:34

hehehe podziekowal, a dzis mareczek gra kolejan audycje z cyklu outburst radioshow :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez Stelmach 22 sie 2009, 18:39

Świetny set Sherrego, jeden z lepszych z pewnością jakie grał no i przede wszystkim niezapomniane wspomnienie z lipcowych wakacji w Holandii na ślicznej plaży w Zandofrt :D

Po raz pierwszy wtedy słyszałem live Paul Webster - The Wolf i przyznaje że numer porządnie zrył mi umysł, podobnie zresztą jak Blood Moon, który ma świetny demoniczny breakdown. W The Prodigy - Warrior's Dance (Bootek remix) zwraca z kolei uwagę fajny vocal z hard house'owego hitu 2009 - RT Project - Take Me Away (Caz Wood & Technikal Remix), który da mnie jest jednym z najlepszy kawałków tego roku. Oby poleciał w październiku na HHA w Londynie. Przy Public Domain - Operation Blade oczywiście tak publiczność latała, że lasce, która gibała pod sceną wypadł ze stanika cycek :D i był niezły ubaw.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez Rez 22 sie 2009, 18:59

wypadające cycki rządzą:D

jak napisał Stelmach, set jest szczególnie dobry jeżeli nie słuchałeś Marka od jakiegoś czasu. Ja np outburst Show słyszałem ostatnio z 2 miechy temu. Sporo ciekawego materiału jak np. Simon Patterson vs Paul Oakenfold - Southern Bulldozer (Mark Sherry live mashup), czy tez świetny Scot Project - F2 (Future is Now) (Kamui remix). Tylko ten MC to jakaś masakra:P skąd oni biorą tych ludzi??:/
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez bts 22 sie 2009, 19:44

Kurfa ależ energia! Od razu wracają piękne wspomnienia :D
Stelmach napisał(a):Przy Public Domain - Operation Blade oczywiście tak publiczność latała, że lasce, która gibała pod sceną wypadł ze stanika cycek

I nie zaprosiłeś jej do kibla? :P
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez Stelmach 22 sie 2009, 20:46

To przeciesz Ciebie Bartłomieju lukrował jakiś milf że ładnie tańczysz i jesteś taki wiesz....fajny xD Ja mam booking kibla w Radomiu na wrzesień xD
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez Rado 22 sie 2009, 22:38

Odsłuchałem sobie dzisiaj w busie secik i właśnie bardzo dawno Mareczka nie słuchałem.Dobre granie od samego początku do końca bez chwili wytchnienia co utwierdza mnie tylko w przekonaniu że Sherry dalej w formie i oby tak dalej 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez sector 23 sie 2009, 20:23

Rado napisał(a):Sherry dalej w formie i oby tak dalej 8-)


Niestety w jego Outburscie ostatnio cos slabo z forma, ale jak widac na zywo dalej nie jest zle! Takze, oby wiecej swiezego materialu od Marka i oby tylko nie z takim opóźnieniem :(
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Mark Sherry LIVE @ Luminosity Beach Festival (4th July 2009)

Postprzez Tulipan aka Nexus 23 sie 2009, 20:28

tak set pierwsza klasa lecz outbursty wieją minimalistyczna nuda :/ jednak w setach trzyma forme, nawet zagral cisnietego w wielu hardstylowych audycjach operation blade w remixie asysa oraz kosiarz umyslow i jeden z moich ulubionych kawalkow w historii muzyki czyli Passive Resistance - Hoipolloi !!! Brawo Mareczku
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron