John Askew - Discover Records 013 (September 2009)

Powrót do Sety

John Askew - Discover Records 013 (September 2009)

Postprzez sector 24 wrz 2009, 17:15

Obrazek

Tracklist:
1. Activa - Get On With It
2. ID
3. Doppler Effect - Beauty Hides In Deep vs. Ben Gold - Life (Sean Tyas Remix) (Askew Mashup)
4. Sly One vs. Jurrane - This Last Stage (Aly & Fila Remix - John Askew Rework)
5. Paul Van Dyk - The Other Side (John Askew Remix)
6. ID
7. ID
8. ID
9. Cartel - Buenos Aires
10. ID
11. Sean Truby - Hooked
12. John Askew - Bad Apple (Sly One vs. Jurrane Remix)
13. ID
14. Neptune Project - Aztec (Aly & Fila Remix)
15. John Askew - Beirut (XGenix Remix)

Download: http://www.sendspace.com/file/xczt2m :!: :!:

Ponieważ wszyscy w tym miesiacu zaspali. W sumie nawet sie tego nie spodziewalem, ale nie ma ani oddzewy najwiekszego parczewskiego baniowicza (pewnie baniuje w autobusie i nie moze pisac bo sie na niego wszyscy patrza) ani naszego Pana Ligla z koszula z ceraty (pewnie jest zajety w Liglowskim WC), dlatego tez oto wlasnie ja sam we wlasnej osobie prezentuje najnowsze wydanie jakze ubustwianej na naszym forum swietnej, juz ponad rocznej audycji Johna Askew, Discover Records Presents. Musze sie pochwalic, ze jak to bywa w tych czasach sam jeszcze nie sluchalem, ale, ze znalazlem link to postanowilem sie czym predzej z wami podzielic w mysl zasady ja mam niech i wam nie zabraknie!
Jak widac duzo ID, jednak niech was to nie zmyli, ze nowego materialu jest az tak duzo, gdyz nie ja ja ukladalem a jedynie podpatrzylem jakiemus sympatycznemu koledze z forum na TA. Tutaj licze na Johnnego i Pana Cerate, az popisza sie jakze ponadczasowa przemiana mp3 na tagi i niedlugo pojawi sie tutaj pelny spis tego co wyspiarski Bog prezentuje.

Tym czasem licze udanych odsluchow, ja oddalem sie w miejsce wyciszenia a owego seta przeslucham jutro w paciagu gdzie bede mogl jechac razem z maszynista na pelnej bani graniczacej z zawrotna predkoscia 70kmph.

Z tego miejsca serdecznie was pozdrawiam i jak to mawia, w sumie teraz juz nie, ale kiedys tak, DJ Krecik z jakze slynnej polskiej dyskoteki protektor 'Ja... Ja ... Ja ... Jaaaaaazzzzzzzzzdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!' :yay: :rescue:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askew - Discover Records 013 (September 2009)

Postprzez sector 24 wrz 2009, 21:57

Korzystając z okazji chcialbym zapytac comiesiecznych sluchaczy czy ktos posiada na swoim dysku epizody 01 i 02 poniewaz ja nie wiem jakim cudem mam odcinki tylko od 03 w gore i brakuje mi pierwszych 2 edycji. Jesli ktos to ma to prosze o kontakt. Caluje raczki! _o_
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askew - Discover Records 013 (September 2009)

Postprzez Stelmach 25 wrz 2009, 23:59

sector napisał(a):W sumie nawet sie tego nie spodziewalem, ale nie ma ani oddzewy najwiekszego parczewskiego baniowicza (pewnie baniuje w autobusie i nie moze pisac bo sie na niego wszyscy patrza) ani naszego Pana Ligla z koszula z ceraty (pewnie jest zajety w Liglowskim WC),

Brakuje też Nexusa....który tylko gada, opowiada i jeszcze sam nic nie zrobił i tylko przyjeżdża na gotowe !!! :D

Ja z kolei przepraszam, miałem nawał roboty w tym tygodniu bo zmykam do Włoch na kilka dni więc ciężko było mi się ogarnąć. Sam epizod jak zwykle na wysokim poziomie, stylistycznie może z lekka gorszy od Sierpnia, który był najlepszy w tym roku obok Czerwca. Brak mi mechanicznych i czysto UK numerów od Spencera, Maguire czy Sentience.

ID 6. Corderoy - Kyrie (świetny energetyczny uplificik !!!!!!!!!!) W mojej ocenie jest 10/10 ;-)
ID 7. Tom Colontonio - Lifetime Connection (John O'Callaghan Remix) było już na secie JOC z Trance Energy

Niezbyt podoba mi się remix do Bad Apple od Sly Onów bo zgubił przyjemną melodyjkę oryginału.
Te uplifty to podejrzewam że to Akesson - Without You w jakimś remixie. Sporo tego się grywa na ostatnich setach z UK.

Odliczamy czas do grudnia kiedy Askew zawita do nas do Polski i rozniesie Ekwador :twisted: Będzie to dopiero jego druga wizyta w Polsce.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Askew - Discover Records 013 (September 2009)

Postprzez sector 26 wrz 2009, 9:14

Ja juz takze przesluchalem pare razy i musze powiedziec, ze faktycznie stylistycznie mi sie mniej podoba. Imo najslabszy epizod, ze wszystkich do tej pory. Za duzo upliftow a za malo ciezkiego grania.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askew - Discover Records 013 (September 2009)

Postprzez yaper 13 lis 2009, 16:55

Niestety, jest dużo gorzej, mając nadal w pamięci ultrafenomenalny sierpniowy epizod :/ Należy jednak wspomnieć, że materiał jest i tak pierwsza klasa, tylko utrzymany w spokojniejszej, wręcz typowo upliftowej konwencji. Kto jak kto, ale Askew maniany nie odwala, toteż bądźcie spokojni i słuchajcie bez obaw. Mistrz na Święta zawita do Polski, o lepszy prezent gwiazdkowy nie mogliśmy prosić.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: John Askew - Discover Records 013 (September 2009)

Postprzez phantom 15 lis 2009, 0:04

9. Cartel - Buenos Aires

Od razu przypomniał mi się pierwszy kawałek Askewa i JOC-a spod tego projektu, a więc "Moments". Jak to mówią: KORBA!
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: John Askew - Discover Records 013 (September 2009)

Postprzez Stelmach 15 lis 2009, 21:12

phantom napisał(a): 9. Cartel - Buenos Aires


Od razu przypomniał mi się pierwszy kawałek Askewa i JOC-a spod tego projektu, a więc "Moments". Jak to mówią: KORBA!


Najfajniejsze jest jednak to, że tego kawałka w ogóle nie ma na tym secie :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Askew - Discover Records 013 (September 2009)

Postprzez phantom 18 lis 2009, 17:11

Nieważne, seta jeszcze nie słuchałem, a "Buenos Aires" zresztą nawet nie znam. Za to przypomniałem sobie o "Moments", które kiedyś rządziło na forum i sporo szumu było wokół tego numeru :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron