Bryan Kearney - AterHours.fm (October 2009)

Powrót do Sety

Bryan Kearney - AterHours.fm (October 2009)

Postprzez sector 28 paź 2009, 15:18

TRACKLIST:
ID - ID
The Advent & Industrialyzer - Slow Motion (Bryan Kearney's Fast Forward Edit) - CDR
Peppelino - All In - CDR
The Advent & Industrialyzer - On The Rocks (Bryan Kearney's With A Twist Edit)
Ummet Ozcan - Timewave Zero (Detune, Exit & Sequence Remix / Kearney Edit) - Reset
Reaky - Vempire Strikes Back (Bryan Kearney's Anxiety Remix) - Penetration Nation
Bryan Kearney - The Next Chapter - Discover Dark
Madonna - What It Feels Like For A Girl (Above & Beyond Remix / Heatbeat Rework) - CDR
John O'Callaghan - Don't Look Back (John Askew Remix) - Armada
Giuseppe Ottaviani feat Francesco M - Changing Ways (Extended Version)- Vandit
John Askew - Bad Apple (Original Mix) - Discover
Matt Everson - Tokyo Nights (Neal Scarborough Remix) - Goodgreef Digital
Activa - End Of Summer (Gary Maguire Remix) - Discover

DOWNLOAD: http://rs75.rapidshare.com/files/298812 ... r_2009.mp3

Nowy secik od Bryana, ktory wrzucil wczoraj na facebooka. Jak widac troche nowych produkcji, remixow oraz reworkow. Mysle, ze warto obadac. Ja juz wlasnie sciagam :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Bryan Kearney - AterHours.fm (October 2009)

Postprzez Stelmach 28 paź 2009, 20:20

Dobre granie od Bryan'a i w końcu długo oczekiwany od wakacji Reaky - Vempire Strikes Back (Bryan Kearney's Anxiety Remix), choc mnie jakoś mimo wszystko przekonuje oryginał. Poza tym ciekawe kawałki Adventa z Industrialyzerem których usłyszymy na Mayday.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Bryan Kearney - AterHours.fm (October 2009)

Postprzez sector 28 paź 2009, 20:35

Ja na chwile obecna moge powiedziec tak.
Dwa pierwsze numery mnie nie przekonuja. Troche za sazne jak na moja skromna osobe. Natomiast dalej w to mi graj. Remix Bryana do Reakiego calkiem niezly. Utrzymany w klimatach remixu do Rulebooka. Nowy Peppelino calkiem niezly. The Next Chapter niezly rozpierdol robi. Nic dziwnego, ze zostal wydany w Discover Dark. Fajny breakdown, z lekka przyjemna melodyjka i gdy juz dochdozi do rozkladania rok to Bryan zaskakuje nas niesamowitym basselinem! Fajnie to brzmi. Wreszcie cos innego od utartych juz schematow. O dziwo nawet remix do Madonny brzmi calkiem niezle. Zwlaszcza dobre wrazenie to na mnie robi z podniemionym basselinem. Coraz bardziej przekonuje sie takze do Dont Look Back w remixie Johna. O ile na poczatku ten kawalek nie podobal mi sie wcale, to teraz z kazdym kolejnych odsluchem przekonuje sie do niego. Szczerze powiedziawszy nawet ten Ottaviani ktoreo niecierpie brzmi calkiem niezle w tym zestawieniu. O numerze Bad Apple nie ma sie nawet co rozpisywac bo wiadomo, ze to klasa sama w sobie i nie moge sie juz doczekac kiedy to wreszcie ujrzy swiatlo dzienne. W prawdzie Promo zosalo juz dawno powysylane, jednak releasu jak nie bylo tak nie ma :( Nowy remix Scarborougha calkiem calkiem. W sumie juz dawno nie slyszalem nic dobrego od niego. Takze, miejmy nadzieje, ze to nie jest ostatnie dobre dzielo Neala!

Secik bardzo fajny. Szczegulnie sie milo slucha podczas biegania czy na silce :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Bryan Kearney - AterHours.fm (October 2009)

Postprzez Stelmach 28 paź 2009, 20:45

sector napisał(a):Coraz bardziej przekonuje sie takze do Dont Look Back w remixie Johna.

O dziwo nie znoszę takich produkcji i oryginału O'Callaghana, ale remix Askew na prawdę brzmi nieźle, a na żywo lata się przy nim wysoko. Nie wiem z kolei po co ten Ottaviani sie tam napatoczył i po co w kółko wszyscy UK'owcy na siłę go lansują i wstawiają do każdego seta. Robi tak koślawe produkcje od czasu gdy odszedł z Nu-Nrg, że szkoda go słuchać.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Bryan Kearney - AterHours.fm (October 2009)

Postprzez sector 28 paź 2009, 21:39

Mam takie samo zdanie na temat Ottavianiego, ktory prezentuje imo taki nedzny poziom, ze szkoda gadac, jednak tutaj jestem zdanie, ze nie brzmi to zle :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Bryan Kearney - AterHours.fm (October 2009)

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 paź 2009, 0:08

heheheh widac ze Bryan wszedl do Discovera na dobre :) od razu cisnie mistrzów gatunku :) Askew pewnie na stale zagosci w jego setach mam nadzieje ze Gary Maguire tez :) set odslucham w nocy i moze jutro cos napisze, choc TL mówi sama za siebie, to istna miazga :) GO UP GO UP !! Good job Bryan !!
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron