John Askew - zbiór setów '98-'09

Porcja porządnego grania od naszego mistrza :-)

Powrót do Sety

John Askew - zbiór setów '98-'09

Postprzez Stelmach 02 gru 2009, 9:24

Witajcie!

Świetny zestaw w sam raz na jesienno-ziomowe wieczory do posłuchania przy kominku 8-) Gorąco polecam, głównie sety z Buenos Aires, Euphoria i Tranceport. W ciemno ściągam wszystkie i ładnie szykuję na trasę do Poznania z Johnnym już na 26.12. gdzie Askew pogra w Manieczkach.

link: http://www.mediafire.com/?sharekey=4a7f ... f09f8b2568

Obrazek
Rez, Askew i Johnny w słynnej koszulce z Batmanem: Discover Night - Area London (12-09-2009)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Askew - zbiór setów '98-'09

Postprzez sector 04 gru 2009, 0:21

Stelmi niech Ci Bog w ukrainskich dziwkach i Lodzkich kolezankach wynagrodzi tego linka! Na chwile obecna przesluchalem 4 set z Tranceport (Privilege) z tego roku. Powiem szczerze, ze do tej pory nie moge pozbierac szczeki z podlogi! Co on wyprawia to przechodzi moj najsmielsze oczekiwania. Nie spodziewalem sie tak dobrego grania przez 4h. Ten koles jest geniuszem! Dajcie mi jakiegos Holendra i pokazcie jak gra! Przeciez oni sa 10x gorsi od tego techno kolesia z UK!

DJ John Askew! DJ namber 1!!!! 10/10!!!!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askew - zbiór setów '98-'09

Postprzez Stelmach 04 gru 2009, 22:58

Ja z kolei od trzech dni młócę seta z Buenos Aires. Doskonay jest też z John Askew - Summer Sunset Festival 2001, pełen starych hitów John Askew - Live From Euphoria (May 2002), do którego nabrałem wielkiego szacunku. Set John Askew - Live From Technodrome 2004 nasycony jest masą tech i techno numerów które poważnie niszczą umysł. John Askew - Nature One 2007 (08-03-2007) to jeden wielki euforyk z potężnymi kawałkami z lat 2005-2007.

Ogólnie polecam na moment zastanowić się jak równą i jednolitą formę prezentuje Askew na przestrzeni tych lat z których pochodzą sety... daje to wiele do myślenia na temat jego pomysłu na muzykę, ciągłości gatunku jaki prezentuje i stylu, który u innych dawno się skończył. Przydałyby się też tracklisty. Będę miał słuchania na conajmniej miesiąc :D Polecam Wam na prawdę bardzo gorąco. Mam nadzieję że 26 grudnia przygotujemy kolejny forumowy zjazd ;-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Askew - zbiór setów '98-'09

Postprzez Rez 10 gru 2009, 22:48

calkiem sexy wyszlismy na tym zdjeciu, przynajmniej brzuchow nie widac :) ja jak na razie przesluchalem ten sam set co Sector i musze stwierdzic, ze to jest 100% good shit... jeden z najlepszych setow jakie slyszalem w zyciu, polecam !!!!
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: John Askew - zbiór setów '98-'09

Postprzez emjot 17 gru 2009, 20:01

Znalazłem tego linka kilka dni temu na fb i chciałem właśnie wrzucić...
Ależ on wymiata... :D Fajnie, że wrzucił te sety do sieci 8-)
Avatar użytkownika
emjot
 

Re: John Askew - zbiór setów '98-'09

Postprzez Stelmach 24 gru 2009, 15:31

Słucham właśnie John Askew - Live From Technodrome 2004, gdyż lecące już od kilku dni zewsząd kolędy doprowadzają mnie do szewskiej pasji :D Set jest mistrzowski, skomponowany w rytmach typowych oldshooli, rave breaków, motywów rave/happy, naleciałości hard house. Doskonałe techniczne klimaty. Na koniec Yimanya Filterheadsów, numer siejący furorę na wszelkiego typu imprezach podobnie jak Operation Blade. Polecam gorąco wszystkim fanom Askew.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron