Mark Sherry - The Outburst Radio Show 149 (2010-03-26)

Powrót do Sety

Mark Sherry - The Outburst Radio Show 149 (2010-03-26)

Postprzez sector 28 mar 2010, 0:35

Obrazek

Tracklist:
Hour 1 - Mark Sherry

01. Robin S - Show Me Love [Evol Waves remix] (CDR)
02. Richard Durand - Tigers Apology (Magik Muzik)
03. W&W & Jonas Stenberg - Alligator Fuckhouse (Captivating Sounds)
04. Mallorca Lee & Sam Starr - Snowball [Fred Baker remix] (Fraction)
05. Mark Sherry vs Dr Willis - Seismic [Original mix] (Detox)
06. **Outburst Cut** John Askew - Bored of You, Bored of Me [Gary Maguire remix] (Discover White)
07. John Askew - All or Nothing [Haris C remix] (Discover White)
08. Reaky - Situation 69 [Audiowarp Atmo mix] (Techment)
09. Reaky - Absintherapia (Penetration Nation)
10. Peppelino - Scitec (Penetration Nation)
11. Tempo Giusto - Raptor [Joey V remix] (Detox)
12. Russo - V.S.O [Ferdinando Fagone remix] (Excessive)
13. Ricky T - Too Much (Melodie Metropolitane)

Hour 2 - Heatbeat

01. Agustin Servente - Esturion [Original mix] (Kill The Lights)
02. Heatbeat - Mr Walrus [xGenic remix] (Armada)
03. Heatbeat - Intro Capo (CDR)
04. Heatbeat & Exit - Go (Armada)
05. Jonas Stenberg - Trademark [Heatbeat mix] (Musical madness)
06. Ferry Corsten Feat Betsie Larkin - Made of love [Heatbeat mix] (Flashover)
07. Matias Faint - Neitherworld [Heatbeat mix] (High Contrast)
08. Heatbeat - Hadoken [Original mix] (Armada)
09. Liam Melly - Flashback (Heatbeat Flaming June rework)
10. John O Callaghan Feat Sarah Howells - Find Yourself [Heatbeat Remix - JOC edit] (Armada)
11. Linkin Park - Numb [Heatbeat mix] (CDR)

Download:
http://ul.to/t7ozls
http://www.zshare.net/audio/742535356d48b398/
http://depositfiles.com/files/axdplbog8
http://hotfile.com/dl/34872054/530b9a0/ ... 9.mp3.html

Jako, ze od dawna nie sluchalem Sherrego, postanowilem dzis z racji spamu wyslanego przez FB sprawdzic, co tam u niego nowego w jego starej audycji. Nie mialem jakiegos rewelacyjnego nastawienia przed odpaleniem seta. Jak dobrze pamietam jego ostatni Outburst, ktorego sluchalem, nie dosc, ze byl nudny jak flaki z kolejem, to jeszcze zawieral minimale, tech-housy i cykajace dzwieki. Tym razem, mialem nadzieje, ze cos sie zmienilo, zwlaszcza, ze lista otagowanych artystow, zwartych w secie wygladala nieprzecietnie.

Poczatek seta bez wiekszych rewelacji. Takie sredniaki uzywane do zapchania miejsca w secie. Dziwi mnie fakt, iz W&W nadal widnieja na scenie muzyki EDM (bo trance to tego nie mozna nazwac). Ich nowy kawalek to typowa kiszka jakich natrzaskali pelno juz jakis czas temu. Kolejny fenomen pokroju Deadmau5a. Jednak widac znajduja oni swoich odbiorcow. Co napewno rzuca sie odrazu w 'uszy' to remix Maguire do John Askew - Bored Of You Bored Of Me. Dobry, mroczny i zarazem klimatyczny track i nie dziwnym jest, ze zostanie wydany w Discoverze. Magiure nie spuszcza z tonu i dalej cisnie produkcje najwyzszych lotow co juz opisywalem w paru innych tematach. All Or Nothing w remixie Haris'a C, nie jest zle. W prawdzie nie jest to uplift, ktory moze doprowadzic do muzycznego orgaznu, to napewno wyroznia sie on w tej trackliscie. Breakdown sam w sobie takze bez polotu. Dziwne sample, jakby z C64. Na szczescie to co dzieje sie po brekdownie, nadrabia wszystie niedorobki, ktore wyszly wczesniej! Bardzo ciekawy bylem natomist remixy Timewarp (ktorymi zachwyca/l sie Johnny) do Reakyego. Szczerze mowiac nie zawiodlem sie! Produkcja jest kolejna lepsza pozycje w mixie Sherrego, obok remixy Maguire. Dobry, mroczny basseline opasany w ciezkie techno sample. Na poteznym naglosnieniu wydaje mi sie, ze ten numer bedzie robil spustorzenie. W przeciwienstwie do reszty produkcji Reakyego tutaj nie ma az tak uwdicznionych jego typowych sampli. Nie jest to jego typowu numer i dzieki Timewarp brzmi niezle. Dodatkowo ta euforyczna melodia dodaje niezlego kopa do calosci! Dla tych co chca odsluchac remix link: http://resonantvibes.com/shop/label/258 ... p-atmo-mix Od kawalka kolejnego zaczyna sie juz techno ze slowacji :) Reaky - Absintherapia to juz typowa produkcja Reakyego, ktory od dluzszego czasu leci na tych samych oklepanych schematach i samplach. Caly basseline to nic innego jak poprzednie produkcje. Jedyny plus calego numeru, to melodia oraz wstawki wokalne. Dzieki temu calosc brzmi znosnie i mozna tego sluchac. Nie mniej jednak nie od dzis wiadomo, ze kawalkow Reakyego nie mozna sluchac za czesto bo szybko sie nudza :) Kawalek nie jest najwyzszych lotow, jednak w secie brzmi przyzwoicie. Peppelino to juz typowe techno, ale ja tutaj wysiadam bo nie dla mnie takie klimaty. Tutaj to juz slysze tylko petle 4x4 i mimo predkosci, wieje nuda z kilometra. Remix Joey V to juz sam nie wiem co to jest. Szczerze mowiac dzisiejszy DETOX do mnie nie przemawia. A szkoda bo tesknie troche za produkcjami od Joeya chocby takimi kosami jak She's A Bitch / Sweetness!

Heatbeat nie sluchalem bo szczerze mowiac, sciagnalem jakos z pol roku temu jakis ich set na zywo i praktycznie tutaj zagrali to samo. Wszystkie swoje produkcje. Jedne lepsze, drugie gorsze. Mimo szystko jednak bez szalu i nie robi to na mnie wrazenia.

Z ciekawosci odpalilem remix Heatbeat do Flashback od Mellego i tez nie specjalnie mnie ujal. Nie przepadam za taka papka. Ni to uk trance ni to trance. Takie melodyjne niewiadomo co.

Ogolnie Sherry zmienil swoj styl przez ostatni rok czy dwa lata. Gra takie rzeczy, ze ciezko go juz przypisac do jednego stylu. Raz minimale, raz techno, trance, uk trance a innym razem jeszcze pocisnie house. Troche tesknie za Wisnia grajacym dobry uk trance z wysp. Nie mniej jednak, jesli ktos od dawna nie sluchal zadnej jego audycji to ta jest calkiem znosna i jest pare fajnych kawalkow.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Mark Sherry - The Outburst Radio Show 149 (2010-03-26)

Postprzez Tulipan aka Nexus 28 mar 2010, 11:15

oooooooo !! ubiegłeś mnie hehe chcialem to wstawiac ale musialem isc do pracy :) zreszta lepiej ze to Ty wstawiles bo nie mialem zamiaru pisac tak dobrej recenzji :) seta slucham od 2 dni i targa mna na wszytskie strony, polecam dwie kosy od Reaky który ciagle trzyma fason. Uwielbiam jego styl. A co do Marka to na imprezach raczej ciska konkretne sety tylko w tych audycjach prezentuje sie dosc spokojnie :) Heatbeat nigdy w sumie nei sluchalem i podoba mi sie ich set. Ja lubie taka komerche :P
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Mark Sherry - The Outburst Radio Show 149 (2010-03-26)

Postprzez Stelmach 29 mar 2010, 10:14

sector napisał(a):Ogolnie Sherry zmienil swoj styl przez ostatni rok czy dwa lata. Gra takie rzeczy, ze ciezko go juz przypisac do jednego stylu. Raz minimale, raz techno, trance, uk trance a innym razem jeszcze pocisnie house. Troche tesknie za Wisnia grajacym dobry uk trance z wysp. Nie mniej jednak, jesli ktos od dawna nie sluchal zadnej jego audycji to ta jest calkiem znosna i jest pare fajnych kawalkow.


Kiedyś nasłuchiwałem Outburstów co tydzień z wielką uwagą, ale że Marek wrzuca wszystko do jednego kotła to jakoś przestały mnie pociągąć. Co by nie mówić natomiast, forma Sherrego na żywo jest bez zmian tak samo wysoka jak kiedyś, a mam wielką nadzieję że już w sobotę zaprezentuje pełnię swoich umiejętności w Holandii :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron