DJ Orkidea - Scandinavia In The Mix 02

Powrót do Sety

DJ Orkidea - Scandinavia In The Mix 02

Postprzez sector 12 gru 2008, 20:29

Obrazek

01. Orkidea: Metaverse [Matti Laamanen remix] (AVA)
02. Union Jack: Two Full Moons & A Trout [Orkidea remix] (Platipus)
03. Union Jack: Papillon [Original mix] (Platipus)
04. Way Out West: Ajare [Orkidea remix] (CD-R)
05. Andy Moor & Orkidea: Yearzero [Unreleased Andy Moor mix] (AVA)
06. Orkidea: Stretching Time [Allende remix] (AVA)
07. Utah Saints: Something Good [J. Scott G. & Anthony Ross remix] (CD-R)
08. Ticon: 1987 (Digital Structures)

Zasys -> http://rapidshare.com/files/168658384/1 ... ix_002.rar

Pora odpoczac od wszystkich szybkich wyspiarskich setow, dlatego dzis zapodaje mix Orkidei, ktory jesli chodzi o moje gusta to wpasowal sie naprawde dobrze. Nawet Yearzero, ktory juz jakby nie bylo ma swoje "lata" wpasowal sie bardzo dobrze w styl calego seta. Sporo kawalkow a w zasadzie remixow nieznanych czy tez niewydanych, wiec nie mozna narzekać na oklepane kawalki.
Ogolnie bardzo fajny, klimatyczny secik, taki akurat do posluchania po imprezie. Dla odprezenia i polezakowania w lozku, po wczorajszych popijawach :D 8-)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: DJ Orkidea - Scandinavia In The Mix 02

Postprzez phantom 12 gru 2008, 20:44

Na innym forum obiecałem, że posłucham. Teraz jestem już tydzień "po" odsłuchu, a nawet kilku, bo set jest - jak na obecne standardy - wyjątkowy. Tracklista nieszablonowa, mało znanych kawałków, dużo niewydanych nagrań, oszczędny w meloprogowe zamulacze. Uwadze polecam przede wszystki cztery pierwsze utwory. Remix "Metaverse" Laamanena jest kapitalny, czekam na wydanie i na powrót do wysokiej formy niegdyś jednego z bardziej obiecujących transowych producentów. A potem? Jest jeszcze lepiej. Dwa remiksy dla Platipus świetnie budują nastrój. Mało teraz takiej muzyki z takim "feelingiem" z lat 90. Nie wiem, czy label wraca do gry, ale oby i to jak najszybciej.

Warto też powiedzieć coś o "1987", kawałku psytransowego duetu ze Szwecji, prosto z ich najnowszego albumu. No właśnie, psy-trance'u tam nie za dużo, ale nagranie jest pełne pozytywnej energii, a goście z Ticon ponoć z albumu na album coraz bardziej odchodząd od psy, widać, podobnie jak Vibrasphere.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: DJ Orkidea - Scandinavia In The Mix 02

Postprzez pickars 16 gru 2008, 20:57

Set jest fantastyczny!! Rozwala skandynawskim (zgodnie z nazwą) klimatem już od pierwszego utworu (tak nawiasem mówiąc Metaverse w remiksie Mattiego Laamanena jest genialne!). Orkidea idealnie trafił w mój profil muzyczny. Naprawdę radzę wysłuchać - nie pożałujecie!
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: DJ Orkidea - Scandinavia In The Mix 02

Postprzez Transi 16 gru 2008, 21:38

Skuszony remixem Laamanena do "Metaverse" ściągnąłem set. I co? Bomba! Szczególnie właśnie ten remix- Gareth niech się schowa :P Mam nadzieję, że Cosmicman się ogarnął i wraca na scenę :) Polecam :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron