Indecent Noise @ Destination Bulgaria 110 (21.12.08)

party107.com

Powrót do Sety

Indecent Noise @ Destination Bulgaria 110 (21.12.08)

Postprzez indecentnoise 23 gru 2008, 19:34

Goscinny set w audycji Katsarova.

01. Terrafusion - Nuclear Dawn [CDR]
02. David Murtagh - Introvert / Extrovert (Ben Gold Remix) [Prehab]
03. Danny Powers - Frequency (Original Mix) [Nu Depth]
04. Paul van Dyk - Get Back (Giuseppe Ottaviani Remix) [Vandit] + Robert Miles - Children (Essentials)
05. John Askew - Spike (Original Mix) [Discover] + Sunblind - Believe (Acapella) [CDR]
06. Indecent Noise pres. Push The Sia - Strange Girl You Lost To World of Cocaine [CDR]
07. Inertia - The System (Original Mix) [Discover]
08. Bryan Kearney - You Will Never Be Forgotten (Original Mix) [Discover]
09. Ben Gold - Life (Original Mix) [Discover]
10. Indecent Noise - Broken Blass Balls (Thr3shold Remix) [Diverted]
11. Paul Webster pres. JPW - Problems (Original Mix) [Fraction]
12. Dick van Nille - Outside (Gary Proud Remix) [CDR]
13. Joy Kitikonti - Joyenergizer (DJ Choose Remix) [Nukleuz]
14. Prodigy - Breathe (DJ Choose Remix) [CDR]

http://depositfiles.com/files/4cv17rzwy
http://uploaded.to/?id=se8s63
http://www.megaupload.com/?d=CA7TF2IT
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Indecent Noise @ Destination Bulgaria 110 (21.12.08)

Postprzez Solo van Small 09 sty 2009, 11:35

niedawno sie skusilem i przesluchalem i nie zaluje :D, bardzo dobry dobor trackow i nienaganny styl sprawiaja ze ten secik podoba mi sie znacznie bardziej od Twojego grudniowego promosa
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Indecent Noise @ Destination Bulgaria 110 (21.12.08)

Postprzez Rapture 10 sty 2009, 15:12

Poczatek taki standardowo UK'owy i energiczny ale nie porywa mnie niestety, nudza mnie takie brzmienia, pierwsze 3 tracki przelecialy mi jak jeden. 4rka juz naprawde fajna, bardzo urozmaicona i jeszcze motyw z Children. Swietny pomysl :) Dwa nastepne rowniez bardzo dobrze, zreszta Strange World - wiadomo klasa sama w sobie. Fajnie Ci wychodza takie bootlegi, ten ze Sia mistrowski! System tez przyjemne ale zeby to tjun roku byl w niektorych? Hmm. Kearney tez wiadomo, ze klasa, mimo ze od tego pana wole przede wszystkich sety w technicznych klimatach to trensiory rowniez niezle mu wychodza. Z pozniejszych utworow przypadl mi jeszcze do gustu twoj track w remixie Thersholda. Reszta tak jakos bez rewelacji i ochow, achow przeleciala.

Podsumowujac - jak zawsze plus dla Ciebie za pomysly z bootlegami, kilka dobrych walkow tez sie trafilo. Mixing rowniez jak najbardziej ok. Denerwuje mnie jedna swoista monotonia w tym secie, niby jest pedzaco i łupiaco, jak powinno byc ale gdyby nie mile udziwnienia w postaci wspomnianych bootlegow to nie dosluchalbym do konca. Moze to i kwestia tego, ze trensy juz nie dla mnie jakos...
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości