Manuel Le Saux - Extrema 196 [20-10-2010]

Powrót do Sety

Manuel Le Saux - Extrema 196 [20-10-2010]

Postprzez demens 24 paź 2010, 17:31

Manuel Le Saux - Extrema 196 [20-10-2010]

TL:
01. Easton - Time Lapse (Original Mix) [Shah-Music Digital]
02. Running Man pres. Fifth Dimension - Another Day in Paradise (Original Mix) [Only One]
03. Sequentia vs Maarten van Bergen - Echoes of Sound (Sequentia Club Mix) [Enhanced]
04. Taleamus - Closed Gates (Running Man's Fifth Dimension Remix) [Digital Insomnia]
05. Juventa - Sundesire (Original Mix) [Harmonic Breeze]
06. Serenade - Out of Control (Original Mix) [Only One]
07. Bryan Kearney - Goosebumps (Sean Tyas Remix) [Subculture]
08. August Villa - Midnight (Manuel Le Saux Remix) [Neuroscience]
09. Armin van Buuren pres. Gaia - Aisha (Aly & Fila Remix) [Armind]

Download:
http://letitbit.net/download/1525508/56 ... m.rar.html

Kolejny epizod audycji, której autorem jak dla mnie najlepszy obecnie selekcjoner upliftowego materiału. W zasadzie jeżeli miałbym wybrać słabszą produkcję to byłoby to Aisha w wersji Aly & Fila, albo im nie wyszło albo po prostu już mi się przejadł ich styl. Początek od Easton bardzo pozytywny, przy takiej melodii gęba sama mi się cieszy. Produkcje od Running Man niezwykle solidne i energetyczne, wręcz "anthemowe". Widzę ogromny potencjał w tym bodaj rosyjskim producencie. Kolejny świetny utwór to produkcja od szesnastolatka z Holandii tworzącego pod pseudonimem Juventa. Co ten koleś wyczynia to trochę mała głowa. Ten bassline i melodia w "Sundesire" po prostu wgniatają w ziemię :roll: Z pewnością obecnie jeden z najbardziej utalentowanych uplifciarzy, tworzy sporo materiału ale jak na razie spadku formy nie widać, oby jak najdłużej. Serenade - Out Of Control ciężko to wyrazić w słowach. Po prostu trzeba przesłuchać :) "Niebiański" - tak, to chyba najlepsze określenie dla tego numeru. Jeden z najlepszych kawałków w tym roku. Kearney w połączeniu z Tyasem również rewelacyjnie, super motyw. Nowy remix Manuela jeszcze niedawno jako ID. Tak jak to zwykle u Manuela tak i tym razem jest dość "twardo", a i energetycznie już bardziej się chyba nie dało. Kapitalny tune :)

Oby więcej takich epizodów!
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości