Bryan Kearney LIVE @ KEARNAGE Dublin, November 2010

Przekot!

Powrót do Sety

Bryan Kearney LIVE @ KEARNAGE Dublin, November 2010

Postprzez Amnes 14 lis 2010, 22:19

Coś dla fanów starego dobrego Kerneja sprzed roku. Materiał z imprezy otwarcia labela ww pana. Wierzcie mi na słowo, że tym razem musiał się przygotować jakoś do seta, bo wypada mega dobrze w odsłuchu! Panowie Prezesi mam nadzieję również nie pogardzą materiałem częściowo tylko techno. To napieradla i tak ma być!

Info od yours truly:


"Alright,

Here is part of my set from the KEARNAGE Recordings Label Launch night in Dublin. It was an amazing night and there will certainly be more to come. There is slight distortion a couple of times throughout the mix so apologies for that but the overall sound is fine.

David Moleon vs The Sabres Of Paradise - Smogrebelch (Bryan Kearney's For Dublin Intro)
I.D - I.D
John Askew Vs Joint Operations Centre vs Swedish House Mafia vs Congorock - Onedalism (Bryan Kearney's Straight To Hell SMASH-UP)
DJ Bootyloop - Booty Stretch
La Roux - In For The Kill (Skream's Lets Get Ravey Remix / Kearney Edit)
Karin Di Ponti - Hypnobounce
David Moleon - Pave Low
Electrochemie LK - Schall (Joint Operations Centre Rework)
Mauro Picotto - Baguette
Mauro Picotto - The Alchemist
Johnny Shaker - Pearl River (Henrik Zuberstein Rework)
Daisychain - Mamasei
Legend B - Lost In Love (Paul Janes Remix)
Bryan Kearney - More To Life
Inertia - The System
Ferry Corsten - Beautiful
Bryan Kearney - Ong Namo (Neptune Project's In Search Of The Mayan Remix)
Nick Sentience vs Motorcycle - As The Rush Electrify's (Bryan Kearney Mash-Up)
Armin Van Buuren - Burned With Desire (Rising Star Remix)

http://www12.zippyshare.com/v/73428446/file.html

Nice one,
Bryan"
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Bryan Kearney LIVE @ KEARNAGE Dublin, November 2010

Postprzez Stelmach 15 lis 2010, 8:43

Wszystko ładnie i pięknie, ale bez większego wrażenia bo 100% zawartości znam na pamięć i przydałoby się więcej świeżych mięsistych numerów. Numery typu Beautiful, The System, More To Life, Burned With Desire (to już wstyd!) wyssałem z mlekiem matki i recytuję z pamięci, obudzony w środku nocy.

Ze staroci do których miło się wraca napomnę doskonałe Mauro Picotto - The Alchemist, In For The Kill i najlepszy z możliwych remixów z zadziornymi dźwiękami do znanego klasyka Legend B - Lost In Love (Paul Janes Remix).
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Bryan Kearney LIVE @ KEARNAGE Dublin, November 2010

Postprzez Tulipan aka Nexus 16 lis 2010, 10:54

set jest brylantowy :) na imprezie skakałbym jak kot po obierkach :D napierdala od bladego świtu az po zmrok :) uwielbiam jego styl i to ze wraca chetnie do klasykow , na czoło wysuwa sie u mnie kawalek
Amnes napisał(a):Legend B - Lost In Love (Paul Janes Remix)
jako powrót do starych dobrych transów których ak na lekarstwo "w tym nudnym jak pizda mieście" brawa za more to life które przypomina mi czasu świetności Bryana kiedy to wstawial jeszzce na forum swoje sety :) całośc bardzo mi sie podoba i na pewno sobie bede czesto tego sluchal :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

cron