Gabriel and Dresden - Exclusive 2011

31.12.2010 nie ma jak dobre wspomnienia..

Powrót do Sety

Gabriel and Dresden - Exclusive 2011

Postprzez p3ps1 04 sty 2011, 17:14

Jak by nie patrzeć dla niektórych duo legenda. Powracają z noworocznym setem przy niektórych numerach łezka się w oku kreci. Większość produkcji raczej powinna być wszystkim bardzo dobrze znana. Nic odkrywczego nie znajdziemy ;). Moja osoba ma do tych panów wielki sentyment. Tyle ode mnie :D. Co do numeru 2 jest dla mnie perełka wręcz niedoścignionym wzorcem świetnego mashup-u. Gdyby nie gregov & sisiorno info o tym tracku nigdy by do mnie nie dotarło że utwór został przez Josh-a udostępniony na my space (za darmo) :P Pewnie pozostało by mi jedynie katowanie setów z tym genialnym trackiem :D

Gabriel and Dresden - Exclusive 2011 Reunion Mix

TRACKLIST

01. Deadmau5 - Some Chords vs. Gabriel & Dresden - Tracking Treasure Down (Acapella)
02. Gabriel & Dresden - Arcadia vs. Jase From Outta Space - Do What You Want (Acapella)
03. Dresden & Johnston vs. John Debo feat. Mezo - Keep Faith (Morgan Page Remix)
04. Dave Seaman & Josh Gabriel - Vorahnung (Original Mix)
05. Robert Babicz - Dark Flower (Fever Mix) vs. Sarah McLachlan - Fallen (Acapella)
06. Dresden & Johnston feat. Holly Brook - I Know You (Original Mix)
07. Motorcycle - As The Rush Comes (Josh Gabriel Remix)
08. Miike Snow - Silvia (Felix Da Housecat Remix)
09. The Killers - Read My Mind (Gabriel & Dresden Unplugged Mix)

http://hotfile.com/dl/93331546/4d443b5/ ... z.rar.html
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: Gabriel and Dresden - Exclusive 2011

Postprzez Matvel 04 sty 2011, 17:22

p3ps1 napisał(a):Co do numeru 2 jest dla mnie perełka wręcz niedoścignionym wzorcem świetnego mashup-u. Gdyby nie gregov & sisiorno info o tym tracku nigdy by do mnie nie dotarło że utwór został przez Josh-a udostępniony na my space (za darmo) :P


Podziel się :D

Co do seta nie mogę się doczekać aż go usłyszę, ale na razie muszę czekać przez limity na hotfile.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Gabriel and Dresden - Exclusive 2011

Postprzez PaulCane 04 sty 2011, 17:30

@up: limity można ominąć przez strony jak www.hfplg.com i www.rapid8.com (ale czasami nie ma jak linka wygenerować z przyczyn niezależnych i trzeba trochę poczekać), a przynajmniej ja tych dwóch używam czasami :P
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Gabriel and Dresden - Exclusive 2011

Postprzez Matvel 04 sty 2011, 21:09

Robert Babicz - Dark Flower (Fever Mix) vs. Sarah McLachlan - Fallen (Acapella) :jumpy:
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości