April - Show Stopper (05-09-2011)

Trance & Hard Trance

Powrót do Sety

April - Show Stopper (05-09-2011)

Postprzez Stelmach 12 wrz 2011, 14:24

Moi mili!
Po niebywałych emocjach związanych z meczami Arsenalu w lidze angielskiej i kiepskimi występami Barcy :twisted: wracamy na muzyczny grunt, który po wakacyjnym plażowaniu i słodkim lenistwie pozostaje w lekko nieogarniętym stanie. Na rozgrzewkę proponuję Wam zapoznać się z przemiłym dla ucha secikiem z ręki jednego z najbardziej obiecujących aktualnych producentów muzyki trance z Wysp.

April w swojej bogatej producenckiej twórczości, nie tylko wypuścił w 2009 r. 'Mad Glow' - zdecydowanie jeden z czołowych track'ów ostatnich lat, ale także zasłynął z delikatnych nawiązań do oldschoolowej trance'owej nuty z lat '90 czego najlepszym przykładem mogą być kawałki 'April - Jim Jamage' (conieco wspólnego z Chicane, klasyką upliftu?) czy 'April - Radiate' (plagiat czy nie, ale wybitnie słyszę tu wpływ 4 Strings). Ten drugi, w niespotykanym w ówczesnej muzyce stanie, wybitnie przemawia mi do wyobraźni swoim melodyjnym smakiem. Od strony muzycznych podobieństw polecam Wam również zwrócić uwagę na April - Plaything, którego konotacji z przeszłością na razie nie udało mi się doszukać i April - You're in My World Now, które wyraźnie zalatuje mi starym Dumonde.

Całość, jak przystało na wyspiarski trance, to konstrukcja szybka, sprawna, dynamiczna i wysoce nasączona wzniosłą i melodyjną euforystyką.

April - Show Stopper (05-09-2011)

01. April - Different World
02. April - One of Us
03. April - Jim Jamage
04. April - Confession
05. April & Technikal - Mad Glow
06. April - You're Something Else
07. April - Radiate
08. April - Spoilsport
09. April - If You're Lucky
10. April - Plaything
11. April - I'm in Love
12. April - You're in My World Now

pobieralnia: http://soundcloud.com/pink-records-uk/showstopper-april

A na deser kunszt i smak hard trance'owej maestrii - Mad Glow!
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: April - Show Stopper (05-09-2011)

Postprzez Tulipan aka Nexus 26 wrz 2011, 13:18

Tak tak tak ! April ma swietnie produkcje i za kazdym razem gdy jest mowa o Mad Glow to bije sie w piersi ze nie od razu spodobal mi sie ten fantastyczny euforyczny kawałek \o/ Jak tylko wroce z delegacji obowiazkowo zrzucam ten set na swoj dysk i zaczynam napierdalac salta \o/
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron