Technikal Classics Exclusive Mix

Hard Trance

Powrót do Sety

Technikal Classics Exclusive Mix

Postprzez TrancEye 06 paź 2011, 17:20

Wczoraj mialem przyjemnosc posluchania i sciagniecia tego niesamowitego seta Od jakiegos juz czasu jestem wielkim fanem brzmienia Technikal'a Tego typu muzyka (szybka, energiczna i melodyjna) inspiruje mnie caly czas do stworzenia kolejnego aliasu, by produkowac tego typu muzyke

Ten set to potezna dawka energii

POLECAM :!: :!: :!:

I did this mix originally in 2008, of all my tracks which had the biggest impact from my Technikal career at that point. It was done as a free giveaway for joining my Dontstayin page. I found it in my mix archives so thought I'd pop it up here!


01 - Masif DJs - Silence (Technikal Remix)
02 - Technikal & Marc French - Mad & Confused
03 - Darren Styles - Save Me (Technikal Remix)
04 - Steve Hill vs Technikal - Weekend (Party Time)
05 - Phil York & Dark By Design - Chasing Angels (Technikal Remix)
06 - Katpeople - Freefalling (Rob Tissera & Technikal Remix)
07 - Steve Hill vs Technikal - Free At Last
08 - Darren Styles - Getting Better (Technikal Remix)
09 - Masif DJs - No Good (Steve Hill vs Technikal Remix)
10 - Gaz West & Technikal - Mission Accomplished
11 - Technikal presents Carl Nicholson - System Shock
12 - Stu Allan - A Feeling (Technikal Remix)
13 - HTUK - Loveshy (Phil York & Technikal Remix)
14 - Technikal presents Pierre Pienaar - Global Panic
15 - Bliss Inc - Faith (Technikal Remix)
16 - Technikal - Summassault

Odsluch/download:
http://soundcloud.com/technikalmusic/fr ... l-classics -
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Technikal Classics Exclusive Mix

Postprzez Stelmach 07 paź 2011, 17:59

Przyjemne granie od Technikala, szkoda tylko że z produkcji do 2008 r., gdyż akurat z ostatnich trzech lat pochodzą jego najlepsze numery. U mnie The Best Of secika... to zdecydowanie "Weekend" potwierdzające wyśmienitą formę Steve Hilla, którym Alf narobił kupę tracków i nawiązujący to typowego old-schoolowego brzmienia hard trance. Wersja 2010 (poniżej) jest wyborna i często do niej powracam, jak i do wydawnictw spod znaku Masif sprzed 2009 roku. Czego zabrakło - myślę, że Cube:Hard feat. Jennifer Bolton - Show Me A Sign (Technikal Remix) - doskonały track 2007 r. Kiepsko też wypadł moim zdaniem remix do Darrena Styles - Save Me - z mojej strony preferuję vocal hardcore w oryginale. Warto też odnotować, że dzięki Katpeople - Freefalling (Rob Tissera & Technikal Remix) w 2009 r. duet londyńczyków MDA & Spherical stworzyli remix wydany w Tidy, który powszechnie uważa się za najlepszą wersję tego klasyka. Co do kolejnego wielkiego numeru Hilla - Free At Last wolę z lekka acid'ową wersję Matta Gardnera. Suma sumarum, warto sobie odświeżyć pamięć starymi trackami Technikala, bo skoro Alf wydaje po 40 kawałków rocznie to często coś umyka ;-)




A z nowości, bardziej spod aliansu Technikore polecam nie tak dawny guest mix u Kutskiego --> viewtopic.php?f=111&t=3644
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Technikal Classics Exclusive Mix

Postprzez Sagi 05 lis 2011, 11:07

sciagniete, zobaczymy ile tu jest dobrej klasyki
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Technikal Classics Exclusive Mix

Postprzez ant 06 lis 2011, 17:48

też właśnie zacząłem słuchać, całkiem przyjemny remix Technikala na początek :)
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron