A State Of Trance with Armin van Buuren Episode 385

[01.01.2009]

Powrót do Sety

A State Of Trance with Armin van Buuren Episode 385

Postprzez Boguś 02 sty 2009, 12:40

Obrazek

Tracklist:

01. Bardo State – The Jezebel Spirit (Bart Claessen Intro Mix) [United]
02. Dave Graham feat. Cat Martin - Love Always Fades (Michael De Kooker Remix) [Soundpiercing]
03. Amex - World Doesn't Care (Natlife Care About The World Remix) [Shah-Music]
04. Super8 & Tab feat. Alyna - Delusion (Sun Decade Remix) [Anjunabeats]
05. Armin van Buuren feat. Cathy Burton - Rain (W&W Remix) [Armada]
06. Epos - All Saints Day [Shah-Digital]
07. Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run (4AM Mix) [Aropa]
08. Mat Zo – Equinox
09. John 00 Fleming & Digital Blonde – NIN [J00F]
10. Ferry Corsten feat. Betsie Larkin - Made of Love (Super8 & Tab Remix) [Flashover]
11. Sied van Riel - M.M.E. [Spinnin'] [TUNE OF THE WEEK]
12. Leon Bolier & Galen Behr - Acapulco [2Play]
13. Robert Nickson - Circles [A State Of Trance]
14. Alex M.O.R.P.H - Purple Audio [Vandit Digital]
15. First State - Off The Radar (808 Clash Mix) [In Trance We Trust]
16. Mio feat. Mavoks - Someone Like You (Frase Remix) [Mondo]
17. Avenger - Phoebe
18. John O'Callaghan feat. Jaren - Feel So Surreal [Armada]
19. Sean Tyas - Melbourne [Discover]
20. Sam Sharp - Roundabout (Sander van Doorn Main Mix) [Doorn]
21. Reflekt feat. Deline Bass - Need To Feel Loved (Thrillseekers Remix) [Positiva] [ASOT RADIO CLASSIC]

P.S Kasper pozwolilem sobie zapożyczyć logo :]
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: A State Of Trance with Armin van Buuren Episode 385

Postprzez Boguś 02 sty 2009, 12:41

Dobry epizod wiec mysle ze warto napisac pare slow:

Bardo State – The Jezebel Spirit (Bart Claessen Intro Mix) niezbyt mi to podeszlo ta melodia tez taka nijaka.

Dave Graham feat. Cat Martin - Love Always Fades (Michael De Kooker Remix) ten numer juz znacznie przyjemniejszy dla ucha, szczegolnie jesli chodzi o breakdown :) na plus

Amex - World Doesn't Care (Natlife Care About The World Remix) niby momentami fajne, ale znow momentami nudnawo..

Super8 & Tab feat. Alyna - Delusion (Sun Decade Remix) oryginal jest swietny, za to ta wersja Ronski'ego mi sie nie podoba. Ronski zrobil dwa remixy do tego numeru jeden wlasnie jako grane w tym epizodzie Sun Decade a drugi pod wlasnym nazwiskiem. Oba remixy bardzo mizernie wypadaja na tle swietnego oryginalu. W sumie jakos mnie to nie dziwi, bo juz dawno od Ronski'ego nie slyszalem nic dobrego.

Armin van Buuren feat. Cathy Burton - Rain (W&W Remix) wole oryginal tam chociaz czuc powiem starego trance'u.. a tutaj? ch*j wi co..

Epos - All Saints Day świetny numer od Rogera! Charakterystyczne brzmienie w breakdownie spod aliasu Epos. Mozna odplynac ta melodia ajj :) jakby z jakiegos filmu. Juz czekam na to wydawnictwo :) bardzo bardzo ładnie. Armin wspominal ze nowy numer od Shah'a pod aliasem Epos, ale sprawdzalem na discogs i epos to nie sam Roger, ale rowniez Patrick Shah, wiec nie wiem. Byc moze Pierre zrezygnowal z tego i sam Roger to ogarnia :P W kazdym badz razie polecam kawalek!

Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run (4AM Mix) oryginal dla mnie lepszy. Ten remix niby nie jest zly, bo momentami melodia ladnie plynie, ale jednak brakuje mu czegos. Linia basowa mi niezbyt odpowiada i pewnie m.in przez to numer stracil na swoim pieknie. Najlepszy z tego breakdown tam melodia naprawde sliczna taka jak lubie. Za to po breakdownie te dzwieki to cos okropnego.. bleee jak ja nie lubie w muzyce trance takich dzwiekow!!

Mat Zo – Equinox hmm tak swiatecznie brzmi, a ze jeszcze mamy swiateczny czas to milo i przyjemnie sie slucha :) rowniez nutka na plus :)

John 00 Fleming & Digital Blonde – NIN niepozornie sie rozkreca i w sumie myslalem, ze wyjdzie z tego kupa, ale nawet nie jest takie zle. Ogolnie szalu nie ma, ale tez az tak zle nie jest, da sie posluchac.

Ferry Corsten feat. Betsie Larkin - Made of Love (Super8 & Tab Remix) spodziewalem sie, ze ci panowie wykreca jakis kolejny dobry remix. Nie jest on jednak taki swietny jak ich remix do Amsterdam czy New York City, ale mimo wszystko trzyma poziom. Na pewno duzo lepsza ta wersja niz remix Duderstadt Progressive Mix do Made Of Love. Tamci to dopiero spaskudzili ten piekny numer. Tutaj mamy na poczatku linie basowa bardzo podobna z ich remixu do New York City i tez dosyc dlugo sie rozkreca jak w NYC. Breakdown sliczny typowy dla nich, mozna na chwile poplynac :) Podsumowujac oryginal i tak jest najlepszy z tego wszystkiego ale i Super8 & Tab remix rowniez mi sie bardzo spodobal :) Polecam!

Sied van Riel - M.M.E. tutaj podoba mi sie breakdown jest naprawde ladny taki wzniosly, ale za to to co sie dzieje po nim psuje nastroj wczesniej zbudowany. Tak jakby wzniesc sie wysoko w niebo i za chwile z wielkim hukiem zleciec. Breakdown na tak.. reszta na nie.. moglby ktos wykrecic jakis ladny remix z tego :) , ewentualnie wyciac ten drazniacy dzwiek a bedzie wszystko okej :) chyba ze jeszcze mi sie ta melodia z czasem jakos przetrawi :P

Leon Bolier & Galen Behr - Acapulco ciekawiej by chyba jednak wygladala wspolpraca Galen'a z Hydroidem ewentualnie sam Galen. Pamietajac Galen Behr & Hydroid - Carabella w kapitalnym remixie Galen Behr & Orjan Nilsen wyrywalo z kapci. Acapulco dla mnie jest nijakie.. Nie podoba mi sie!

Robert Nickson - Circles niektore sample jakby zerzniete z jakiegos starszego kawalka tylko nie jestem w stanie sobie teraz tego numeru przypomniec, ale na pewno cos podobnego juz wczesniej slyszalem. Ogolnie Nickson z tym numerem ponizej oczekiwan. Nie podoba mi sie.

Alex M.O.R.P.H - Purple Audio ladny breakdown, gdyby pozniej jeszcze troche bardziej urozmaicic to wszystko, to mysle ze brzmialo by to jeszcze lepiej, a tak jest okej ale bez szału.

First State - Off The Radar (808 Clash Mix) zaglosowalem dzis na ten numer na trance.nu jako Future Favorite. Bardzo mi sie spodobal ten numer. Slyszalem go juz kilka dni wczesniej i naprawde zrobil na mnie niezle wrazenie. Widac chyba jakas wzwyzka formy znow u panow: Ralph Barendse & Sander Van Der Waal a to cieszy :) szczegolnie sa zadowolone z tego moje uszy ^^ Numer od poczatku ladnie sie napedza, nastepnie zwalnia i powoli wylania sie breakdown z piękna melodia jak to nieraz juz mialo miejsce w utworach First State. Breakdown dosyc krotki i za chwile numer zaczyna sie rozpedzac jak TGV :P piekna czysciutenka trance'owa melodia! To powinien byc hymn TE 2009 a nie marny numer od Rank 1. No naprawde z niecierpliwoscia czekam na wydanie tego utworu i juz na poczatku widze, ze to moze byc czolowka 2009 przynajmniej dla mnie :) Gorąco polecam!

Mio feat. Mavoks - Someone Like You (Frase Remix) kolejny dobry numer w tym epizodzie. Frase raczej robi dobre numery i remixy, wiec mysle, ze nie powinno byc powodow do narzekan :) Kolejny dobry breakdown w tej audycji. Takich epizodow az przyjemnie sie slucha i serce sie raduje. Swietna robota Frase! Znow polecam!

Avenger - Phoebe co tu znow wiecej pisac. Kolejna bomba :D Naprawde ten ASOT chyba zostanie na dysku bo naprawde przyjemnie sie slucha. Avenger juz mi sie spodobal za sprawa remixu do Nickson & Kandi - Rewire. Uwielbiam takie numery melodyjne z dawka energii. Kolejna pozycja na ktora bede czekal :)

John O'Callaghan feat. Jaren - Feel So Surreal lubie wokal Jaren :) ogolnie fajna babeczka z niej ^^ Pewnie wielu osobom ten numer nie bedzie sie podobal. Wiele osob tez uwaza ze John podaza w zla strone biorac pod uwage jego wczesniejsze dokonania. Pewnie jest w tym troche racji. Mi mimo wszystko ten numer sie podoba. Fajny i przyjemny dla ucha wiec czegoz chciec wiecej :) Po break'u fajnie sie rozpedza w O'Callaghan'owym stylu. Fajny numer :)

Sean Tyas - Melbourne Pamietam jak Melbourne uslyszalem pierwszy raz u Armina. Wtedy mialem mieszane uczucia, ale mowie mimo wszystko dam szanse temu numerowi, moze bardziej mi sie spodoba i lepiej wkreci. Teraz nie zaluje tej decyzji bo po wielokrotnym przesluchaniu tego utworu wkrecil mi sie i to calkiem niezle. Czesto gosci u mnie na playliscie i powiem szczerze, ze niezle mna miota :D Fajny szybki, energetyczny numer jak to na Tyas'a przystalo, fajny breakdown okraszony dodatkowo przyjemnym piankiem. Dodatkowo jakis chorek. Numer wzbudza mieszane uczucia dla jednych swietny dla innych kiepski, ale wiadomo kwestia gustu. Dla mnie świetny numer! :)

Sam Sharp - Roundabout (Sander van Doorn Main Mix) no niestety ten numer popsul caly epizod. Brzydki i w ogole az sie chce wylaczyc to zaraz w cholere. Na cale szczescie po nim Need To Feel Loved, ktore na nowo utwierdza w przekonaniu, ze to byl dobry epizod :) Samo Need To Feel Loved w remixie The Thrillseekers bardzo fajne i lubie ten kawalek :)

Podsumowujac juz dawno nie slyszalem tak dobrego ASOT-a w wykonaniu Armina jak ten. Nowy rok wiec zaczal sie dobrze. Tylko pytanie czy taki poziom bedzie utrzymany? Wiadomo jak to jest u Armina... Miejmy nadzieje, ze bedzie wiecej tak dobrych epizodow, okraszonych pieknymi produkcjami.
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: A State Of Trance with Armin van Buuren Episode 385

Postprzez Alexandra 02 sty 2009, 18:29

a dlaczego temat jest w setach a nie w audycjach ? :)
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 39
Skąd: Katowice

Re: A State Of Trance with Armin van Buuren Episode 385

Postprzez Boguś 02 sty 2009, 19:07

Poniewaz zostal przeniesiony :P nie bylo komentowania na zywo wczoraj wiec dlatego jest w setach ;)
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: A State Of Trance with Armin van Buuren Episode 385

Postprzez dj3500 02 sty 2009, 19:50

Jak ktoś wrzuca temat o audycji przed nią (lub w jej trakcie), żeby razem posłuchać, to jest w audycjach, inaczej trafia do setów.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: A State Of Trance with Armin van Buuren Episode 385

Postprzez peterhol9 02 sty 2009, 20:21

właśnie przesłuchałem asocika. uważam, że...jest beznadziejny. Zero klimatu, wałki znowu a'la dno. Zupełnie nic poza numerem JOOFa i Need to feel loved nie przyciągnęło mojej uwagi. Oby 2009 rok nie przyniósł takich numerów jak w tym asocie ! Dla rozluźnienia atmosfery wezmę więc odpalę jakiś stary asot (pomiędzy epizodem 002 a oo9) i tam sie poraduję itp itd.

aha...Purple audio morpha, podobnie jak reszta. Nie przykuł moejej uwagi, choć sampel z beatportu zapowiadał coś dobrego
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości