Jurrane - Live at Magnetix

Trance | 2008

Powrót do Sety

Jurrane - Live at Magnetix

Postprzez sector 06 sty 2009, 23:14

Obrazek

Tracklist:
01. ID
02. Lock 'n' Load - Who Else Could it Be
03. Domestic - Bloom On Day
04. ID
05. Pixel vs Wrecked Machines - Mother Funker
06. ID
07. Congress - 40 Miles (John O'Callaghan Bootleg mix)
08. Simon Patterson - Smack
09. Sly One vs Jurrane - Second Summer
10. CRW - I Feel Love

Download: Jurrane - Live @ Magnetix - 2008-08-29.mp3


Na poczatku powiem ze zassalem set z ciekawosci nie patrzac wogole na TL. Bardzo mile sie zaskoczylem i nie zaluje straconego transferu. Nigdy bym sie nie spodziewal ze koles, ktory wydal produkcje w Discover bedzie zapodawal taki material w secie, zwlaszcza granym w klubie. Bez dwoch zdan set mnie pozamiatal. Nie dosc ze proponune nam dosyc mocne Trancowe kawalki, mozna powiedziec ze swego rodzaju hity, crw - i feel love czy zwyciezce zeszlorocznego toty na forum smack to jeszcze wplata w to psy trancowe produkcje na pelnej i mocnej k....ie. Set klimatem poprostu wbija w fotel. Noga sama podskakuje.
Bardzo mi sie spodobalo takie 'mieszanie stylow'. Czesc kawalkow bardzo przypomina mi jeden z moich ulubionych psy trancowych albumow, Nelix - The Same Thing But Different. Szkoda tylko ze nie pociagnal calego seta w takim klimacie. Jednak nie mozna miec wszystkiego jak widac.
Swietny i mroczny, a co najwazniejsze pedzacy set, w sam raz na 'nocna' wyprawde w swiat dobrej muzyki.

Ze wzgledu na mroczny klimat powinien spodobac sie Stelmachowi, oraz Johnnemu za samo to ze jest Jurrane.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Jurrane - Live at Magnetix

Postprzez JohnnyKnoxville 07 sty 2009, 11:09

Odębiałem jak to zobaczyłem Sector !!!!! SlyOne& Jurrane to moje ubiegłoroczne wielkie odkrycie, psy tranceowy klimat ich niektórych produkcji powala na glebe, seciki też były mistrzowskie, tego to aż boje sie słuchać.... :D Jednym słowem wielkie gracje Sector !!!! Jak przesłucham to napewno coś jeszcze tutaj naskrobie....
edit

01. Sly One Vs Jurrane - Second Summer (Dark Mix)
04. John Askew - Fade To Black (Sly One Vs Jurrane Dark Remix) MASAKRATOR łaaaaaaaa
06. ID sobie to przypomne bo znane

Po przesłuchaniu dodam że secik wywalony w niebiosa :D Mam nadzieje że kiedys ktoś dostrzeże tych panów i ściągnie do Polski na jakiś event, Entrance byłby najlepszym miejscem dla nich... Nie wiem czy to coś da, ale napisze maila do MDT, może za rok chociaz wezmą ich pod uwage.... A jak nie to samemu trzeba się za to brać bo są dla mnie nieziemscy....o/
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Jurrane - Live at Magnetix

Postprzez Tulipan aka Nexus 08 sty 2009, 18:52

Fiu Fiu ładne cudenko... slucham od kilku godzin tego secisza, bardzo lubie takie pedzące sety a tu jesczze z dodatkami Psy tranców, piekna sprawa pierwsze slysze o tych gosciach ale graja jak nie z tej ziemi, dobra robota zwlaszcza kawalek nr 2,3 i pędzący niczym szczur po akwedukcie Smack !!
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości