Orkidea - Radio Unity 002

18-02-2009

Powrót do Sety

Orkidea - Radio Unity 002

Postprzez JoseDiablo 21 lut 2009, 21:21

Widzę, że Phantom jeszcze nie zdążył założyć tematu, więc go wyręczam, gdyż połknąłem bakcyla :D Comiesięczna nowa audycja Orkidei w radio AH.FM

Tracklista:

01. Sudha feat. Zoe Johnston: Leche (Thomas Schwartz & Fausto Fanizza Vocal Mix)
02. Reflekt: Need To Feel Loved (Adam K & Soha Vocal Mix)
03. 16 Bit Lolitas vs Ladytron vs Sasha: Destroy Every Murder Weapon (Config Mashup)
04. Lil Dirty: Vintage (Gianluca Motta Remix)
05. Sebastien Leger: Majestic (Original Mix)
06. Sander Van Doorn & Rob Williams: Close My Eyes (Club Mix)
07. Rank 1: L.E.D. There Be Light (Special Download Mix)
08. Rosie & The Goldbug: Heartbreak (Gareth Emery remix)
09. Nadia Ali: Love Story (Andy Moor's EcoDub mix)

http://sharebase.to/files/ybH728zaXM.html

http://www.rapidspread.com/file.jsp?id=ugibkwkshh
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Orkidea - Radio Unity 002

Postprzez phantom 22 lut 2009, 0:04

Nie zakładałem tematu, bo w poprzednim nie było wpisów, więc pomyślałem, że po prostu nie ma zainteresowania. Po trackliście myślałem, że w tym miesiącu nie będzie zbyt ciekawie, tym bardziej zdziwiłem się, że Orkidea określił go bodaj bardziej transowym niż ostatnio. Housowy początek jest jednak całkiem dobry, nawet Leger nie przeszkadza, a "Close My Eyes" w tym zestawieniu brzmi, jakby zamiast Williamsa był Karl Hyde z Underworld. "L.E.D..." swobodnie można by sobie darować. Lubię ten kawałek, ale Orkidea ma zdolność do znajdywania prawdziwych perełek, a hymn TE gra teraz przecież niemalże każdy. "Heartbreak" świetnie pasowałoby jako outro.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Orkidea - Radio Unity 002

Postprzez JoseDiablo 22 lut 2009, 12:28

Przyjemny dla ucha epizod - warto posłuchać, choćby dla relaksu. Pierwsze pół godz. podeszło mi bardziej. "Majestic" taki sobie, ale dobrze wkomponowany w całość. "Close My Eyes" in plus
phantom napisał(a):"L.E.D..." swobodnie można by sobie darować. Lubię ten kawałek, ale Orkidea ma zdolność do znajdywania prawdziwych perełek, a hymn TE gra teraz przecież niemalże każdy.

+1 to samo zresztą można powiedzieć o odświeżonej wersji klasyka - Need To Feel Loved (chociaż akurat mnie się podoba) czy kończącym audycję Love Story w ekonomicznym remiksie Moora ;)
phantom napisał(a):zdziwiłem się, że Orkidea określił go bodaj bardziej transowym niż ostatnio

trance'u tu ze świecą szukać - no może oprócz końcówki :)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Orkidea - Radio Unity 002

Postprzez sector 22 lut 2009, 16:42

phantom napisał(a):Nie zakładałem tematu, bo w poprzednim nie było wpisów, więc pomyślałem, że po prostu nie ma zainteresowania.


Oj bylo zainteresowanie. Ja jednak sie nie wpisywalem bo w porownaniu z setami, ktore ja wstawialem na forum tamten epizod podobal mi sie najwyzej 'srednio'. Niestety nie bylo tam dla mnie nic ciekawego.

Ten tez obadam. Mam nadzieje ze wypadnie lepiej. W koncu w Orkidei drzemie ogromny potencjal :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Orkidea - Radio Unity 002

Postprzez Rez 22 lut 2009, 17:39

przyjemny secik, jak dla mnie track numer 3 najlepszy, calkiem ciekawy mushup. o dziwo Close my eyes calkiem niezle wkomponowane. ogolnie rzecz biorac polecam secik co by sobie przesluchac w niedziele rano np:D
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Orkidea - Radio Unity 002

Postprzez sector 28 lut 2009, 12:17

slucham, slucham i nie moge sie nasluchac. Jak dla mnie mistrz. Orkidea zaskakuje mnie z setu na set coraz bardziej. Robi swietne sety. Klimat oraz mistrzowskie dobranie numerow. Wielkie brawa! :yeah: :jumpy:

Licze ze bedzie ktos zapodawal comiesieczne tematy z seciszami :gimmefood: Phantom? Jose? :hug:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Orkidea - Radio Unity 002

Postprzez phantom 28 lut 2009, 12:43

sector napisał(a):Licze ze bedzie ktos zapodawal comiesieczne tematy z seciszami Phantom?

Nie ma sprawy. Audycja jest raz w miesiącu, więc wreszcie będę mógł nadążyć :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Orkidea - Radio Unity 002

Postprzez JoseDiablo 28 lut 2009, 13:27

phantom napisał(a):Audycja jest raz w miesiącu, więc wreszcie będę mógł nadążyć :D.

co prawda to prawda - trudno wszystko ogarnąć :) faktem jest, że comiesięczne audycje - przynajmniej w moim wypadku cieszą się większą popularnością - po pierwsze łatwiej śledzić ich przebieg - po drugie IMO mają więcej do zaoferowania, są bardziej dopracowane, co pewnie nie powinno dziwić
sector napisał(a):Licze ze bedzie ktos zapodawal comiesieczne tematy z seciszami

z pewnoscia cos skrobne od czasu do czasu :D
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Orkidea - Radio Unity 002

Postprzez Mind 13 mar 2009, 23:52

Stojąc w korku w drodze na uczelnię wreszcie udało mi się przesłuchać ten epizod w całości i mam do powiedzenia jedno - Rosie & The Goldbug: Heartbreak (Gareth Emery remix) to dla mnie zdecydowanie najlepszy utwór z całego seta. Już cały dzień nie mogę się od niego uwolnić i chyba potowarzyszy mi jeszcze w najbliższym czasie. Jako remixer Emery odwala kawał dobrej roboty.

Co do reszty - Leche przyjemnie się wkręcające, odkurzone Need to feel loved niezłe, ale brakowało mi w tej wersji dynamiki. Ciągle czekałem na jakieś przyspieszenie, ale się nie doczekałem. Ciekawa interpretacja, jednak ten utwór kojarzę głównie z remixem Helstripa i praktycznie tylko w tej wersji go toleruję. Utwory 4-6 przeleciały nie pozostawiając praktycznie żadnych większych odczuć. Nic specjalnego. L.E.D...potrzebuję jeszcze czasu, żeby się do tego przekonać. Końcówka w postaci Nadii - jak już wspomniano zbędna.

Ogólnie nie mogę powiedzieć, żebym został przez tę audycję powalony, ale słuchać z pewnością będę, chociażby w nadziei, że trafię na jakieś godne uwagi perełki typu Heartbreak :)
"A horny cult leader with breakfast fixation"
Avatar użytkownika
Mind
 
Wiek: 38
Skąd: co skąd?

Re: Orkidea - Radio Unity 002

Postprzez totempotem 31 mar 2009, 17:08

Dziwny ten remix do Reflekt: Need To Feel Loved (Adam K & Soha Vocal Mix) a audycja ogólnie ok :)
po co teraz, skoro mozna potem
totempotem
 


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości