Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Powrót do Sety

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez phantom 09 mar 2009, 19:13

yaper napisał(a):No był to niby warm-up, ale sam fakt, że czymś takim częstował słuchaczy jest już dla mnie lekko kontrowersyjny.

Dlaczego? Ja tam akurat wolałbym, aby didżeje i producenci nie słuchali ślepo jednego gatunku, bo potem często kończy się to jednym przewidywalnym schematem. Warto jednak, by ten materiał wykraczający poza jego twórczość potrafił zainteresować, był wyszukany i na poziomie. Spójrz choćby na miksy "Back to Mine" DMC Publishing, na łamach którego pojawiło się sporo uznanych artystów, prezentując muzykę, której normalnie byś od nich nie usłyszał.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez JoseDiablo 10 mar 2009, 8:37

phantom napisał(a):Spójrz choćby na miksy "Back to Mine" DMC Publishing, na łamach którego pojawiło się sporo uznanych artystów, prezentując muzykę, której normalnie byś od nich nie usłyszał.

odchodząc nieco od tematu, rzeczywiście ciekawe są kompilki z tej serii, ja upodobałem sobie szczególnie tę od Nicka Warrena z 1999 r. :)
inna sprawa, że wielu jeszcze nie słyszałem
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Sisiek 10 mar 2009, 13:35

Widze Woods fajnie zagrał :) Resztę sobie pościągam i przesłucham bo na main stage w ogóle nie byłem bo to co wyprawiali Spider Willem, Talla 2XLC, Yves De Ruyter, Bas & Ram, Gielen to głowa mała. W związku z nazwą sceny Classic Stage nie zagrali żadnego nowszego numeru niż 2005 rok :D Coś pięknego :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 10 mar 2009, 14:27

tak czulem ze ta scena bedzie kwintesencją transu, jesli ktos bedzie mial sety to niech da znac, z pewnoscia bylo czego posluchac hehe
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Sisiek 10 mar 2009, 15:46

Zaraz w temacie imprezy napisze co się tam kroiło a kroiło sie tak że głowa mała :D Jak wiecie raczej albo śpie na eventach bądź też pijam piwo :D Ale tutaj nie było zmiłuj bez żadnych piguł ani w sumie alkoholu przez 7 godzin na pełnym oporze pod barierkami (coś dla Oli :D ) !
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Stelmach 10 mar 2009, 22:47

O'Callaghan bardzo przeciętnie, PVD momentami nieźle...to tyle bo na main'ie słuchałem tylko tych dwóch setów. Najlepsze sety imprezy zapodali Talla - przegenialne Shine w nowym remixie, na temat którego na scenie z 5 minut krzyczał Miky Mike ;), dalej Wilson, De Reuter i Patterson.

Ciężko mi to zebrać wszystko w kupę ale wyjazd życia, wspaniała atmosfera, żywiołowość publiki jakiej w Polsce brak i świetna organizacja całego eventu.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Sisiek 10 mar 2009, 22:50

Stelmi dzwonił do mnie Ruud :D i serdecznie Cie pozdrawia :D :D :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Stelmach 10 mar 2009, 23:44

Dlaczego jeszcze nie zalogował się na forum? Atrakcyjnych kolegów do kukuły tu nie brak, na pewno znajdzie bez kłopotów jakiegoś słodziaczka :-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Stelmach 14 mar 2009, 17:22

Przesłuchałem kilka razy wszystkie sety. PVD znudził mi się za drugim razem choć na żywo słuchało się go przyjemnie, krytykowany przezemnie O'Callaghan wrócił do formy. Choć live jego set nie zachwycał, w domowym zaciszu końcówka nieźle mną wytrząsła. O dziwo podoba mi się Jochen Miller - Face Value ;-) Stacker & Detune - Rosary zabójczo dobry; 12. ID ta sama sprawa (specjalnie dla koneserów pianinek); 13. Neal Scarborough - Wiretrap GENIALNE; 14. ID masakra.

Czekam na dalsze poczynania JOC'a może wróci w końcu do formy 2005-2007 kiedy święcił największe sukcesy. Szkoda że nikt nie nagrał setów z Classics Stage oraz Pattersona bo to były dopiero kosy :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez JohnnyKnoxville 16 mar 2009, 13:31

JoseDiablo napisał(a):John O’Callaghan (23:00-00:30)

01. Jochen Miller - Face Value
02. Nitrous Oxide - Show Me
03. Ferry Corsten feat. Betsie Larkin - Made Of Love
04. O'Callaghan & Ottaviani - Our Dimension
05. Mat Zo - Lucky Strike
06. Ummet Ozcan - Timewave Zero
07. Paul Webster - Istanbul
08. John O'Callaghan - Broken
09. Activa - Rise Above (Giuseppe Ottaviani Remix)
10. Tom Colontonio - Sparkover (Sean Tyas remix)
11. Stacker & Detune - Rosary
12. John O'Callaghan & Giuseppe Ottaviani - Liquid Fire
13. Neal Scarborough - Wiretrap
14. ID
15. John O Callaghan and Aly & Fila - Megalithic (Original Mix)


Pozostał już tylko 1 :P Z tego co widac do tej pory po ujawnionych wałkach to album JOCa będzie gniótł i nie potrzebnie się obawialismy o jego jakość \o/ Znanych jest już 5 nowych wałków z nadchodzącego albumu + może jeszcze dołączy tam Big Sky i Our Dimension i puki co to nie licząc tych dwóch to tylko mamty jeden wokal \o/
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Vidia 08 wrz 2009, 16:54

właśnie jestem w trakcie przesłuchiwania setu O'Callaghana (na 70') i musze powiedzieć, że właściwie od samego początku bardzo mi się podoba. Numerem trzecim pozytywnie mnie zaskoczył. Set spójny i technicznie też wydaje się niezły. Na imprezie słysząc taki ładny, czysty trance latałabym gdzieś pod niebem. Tu na razie nie uświadczyłam słabego numeru (no, może jeden gdzieś na początku - nie wiem czyj, bo dotychczas słuchałam bez tracklisty). W słabej jakości słucham, ale bardzo ładnie jest
Sisiek napisał(a): to co wyprawiali Spider Willem, Talla 2XLC, Yves De Ruyter, Bas & Ram, Gielen to głowa mała. W związku z nazwą sceny Classic Stage nie zagrali żadnego nowszego numeru niż 2005 rok Coś pięknego

coś dla mnie:D tam to bym dopiero latała
Edit:
Przesłuchałam całość i jestem niemal zachwycona. Dysponuje ktoś może tym mixem w dobrej jakości?
Musze poszukać jego kolejnych setów, skoro on tak gra:P
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Stelmach 10 wrz 2009, 7:57

Mam w domu set De Ruyter, który wypada posłuchać choćby z uwagi na fenomenalne To The Rhythm i Back To Earth (Rave Mix), jest nagrany o dziwo telefonem lub kamerą ale jakość bardzo znośna więc jak wróce do Polski to wrzucę.

PS. W listopadzie powinna zacząć się podobnie jak rok temu przedsprzedaż biletów na ticketonline i timco. Przypuszczam że dadzą ceny 32-38 EUR (42 EUR normalna cena) więc już teraz proszę o odkładanie kasy i ustalenie warunków kredytowych w bankach, odwołanie wizyt babci, cioci, imienin, nafaszerowanie antybiotykami psa, wynegocjowanie urlopu w robocie na 2010 i pozaliczanie wszystkich egzaminów na studiach... żebym potem nie słyszał że ktoś nie może pojechać z ww. powodów :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Rado 10 wrz 2009, 20:55

Ja zrobię wszystko żeby się pojawić.To takie moje eventowe marzenie, 3.04.2010 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Trance Energy 2009: Jaarbeurs Utrecht, NL - 07-03-2009

Postprzez Stelmach 11 wrz 2009, 21:05

Ja na 2010 mam 2 sztuki marzeń i bankowo się pojawię,
Dance Valley (Holandia)
Bonkers Festival Birmingham (UK)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron