Orkidea - Radio Unity 004 - live @ Afterhours.FM - 15-04-09

Afterhours.FM Radio

Powrót do Sety

Orkidea - Radio Unity 004 - live @ Afterhours.FM - 15-04-09

Postprzez sector 15 kwi 2009, 21:53

Obrazek

Tracklist:
01. Liquid Soul - Sweet Things
02. Lank - Let's Roll (Chris Cargo remix)
03. Winterlight - Mirror (Solarstone Subterranean Mix)
04. Vibrasphere - Erosion (Analog Tape Mix)
05. U&K - Ace of Bass
06. Solarstone vs Orkidea - Slowmotion (Lowland remix demo)
07. Dance 2 Trance - Power of American Natives (Marcus Schulz remix)
08. Gareth Emery - Exposure
09. Depeche Mode - Wrong (Thin White Duke Remix)

"Some psy-influences, prog trance, uplifting trance, hypnotic trance, rocking electronic sounds... It's a mixed bag today!"


Narazie linka jeszcze nie mam a sam sciagam z torrenta. Jesli ktos cos bedzie mial to neich wrzuci. Ja jak przeslucham to sie wypowiem. Juz sie nie moge doczekac, az zapuszcze play :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Orkidea - Radio Unity 004

Postprzez sector 16 kwi 2009, 14:39

DOWNLOAD:

http://radioshow.ifolder.ru/11628132
http://letitbit.net/download/66901e8e44 ... 5.rar.html
http://uploadbox.com/files/mup17i2KhR
http://ul.to/m7od9f


I tutaj jeszcze dluzsze info od Orkidei.

April Radio Unity will today (15.04.2009) pick up the tempo slightly after last month’s more atmospheric show. Variety of styles will be presented with progressive house, prog trance, psygressive, uplifting trance and big room electronica all featured. Quite a few exclusive tracks and unreleased goodies will be aired too…

Artists list features some of the biggest names in electronic dance music with the likes of Gareth Emery, Solarstone, Marcus Schulz, Stuart Price and Vibrasphere all treating us aurally while finnish sound of 2009 will be presented by some fresh material from Lowland, U&K and myself.

Join me chatting at Afterhours.fm board during the show or comment on my website, subscribe to my podcast or listen again next week on my site. Hope you’ll enjoy it!


Enjoy
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: DJ Orkidea - Radio Unity 004

Postprzez phantom 16 kwi 2009, 20:40

Bomba! Dzięki za linki i oprawę :).

sector napisał(a):03. Winterlight - Mirror (Solarstone Subterranean Mix)

Prosto z "Electronic Architecture", choć IMO original mix lepszy.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: DJ Orkidea - Radio Unity 004

Postprzez JoseDiablo 17 kwi 2009, 16:54

Poprzedni epizod bardziej mi podszedł, co nie oznacza, że brakuje tutaj dobrych numerów: w pierwszej kolejności wymienić należy zeszłoroczne: Solarstone vs Orkidea - Slowmotion (Lowland remix demo), Vibrasphere - Erosion (Analog Tape Mix), czy remix do nowego kawałka Depeche Mode. Exposure od Emery'ego wpada w uchu, choć nieco odtwórcze jak dla mnie, intro w postaci Sweet Things również może się podobać, choć Sky and Sand (z poprzedniej audycji) nieco mu brakuje - zresztą zupełnie inny klimat (melodia w Sweet Things trochę pachnie mi z początku Synergy - Hello Strings)
Remix/remake Schulza praktycznie każdy już miał okazję słyszeć. Za sprawą Mirror (Solarstone Subterranean Mix) poznałem kolejną pozycję z najnowszej kompilacji Mowatta, której nadal nie przesłuchałem ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Orkidea - Radio Unity 004 - live @ Afterhours.FM - 15-04-09

Postprzez yaper 28 kwi 2009, 16:03

Solidne granie, jednak nie porywa tak jak epizod 003. Nie zniechęcajcie się mimo wszystko, bo każda część 'Radio Unity' trzyma wysoki poziom, co jest rzadkością na tle wielu pustych radioshows.

Początek kapitalny: progtrans z elementami psy czyli 'Sweet Things' zacnie wita nas i zachęca do pozostania na dłużej - jedna z najlepszych pozycji na liście! Dalej jest równo i dreamowo, a jak! Bardzo ciekawy 'Mirror' w mixie Solarstone, uznane 'Erosion', zaskakująco dobre 'Ace of Bass' no i nowy miks od mistrza Lowlanda do 'Slowmotion' :) Końcówka bardzo przyjemna i na większych obrotach: mix Schulza to 'TPoAN' miodny - zakochałem się w tym wałku, nie ma bata! Dalej śliczne 'Exposure' i ciekawa interpretacja wałka Depeche Mode.

Chyba nie muszę Was zachęcać do odsłuchu? :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości