Kuba Sojka/Live Act/Polskie Radio Euro/29.08.2009

Powrót do Sety

Kuba Sojka/Live Act/Polskie Radio Euro/29.08.2009

Postprzez cinek 05 paź 2009, 10:01

Kuba Sojka/Live Act/Polskie Radio Euro/29.08.2009

DOWNLOAD

Świetny set (tudzież live act). Kuba zapuścił genialny materiał, który jest w klimacie tego, co sam komponuje. Nie znam jeszcze wszystkich Jego kawałków ale zebrany tu zestaw utworów jest bardzo podobny do tego z czym do tej pory miałem styczność, tak więc być może jest tu więcej materiału własnego od Kuby. Co do stylu to napiszę wedle tego co jest wpisane na myspace czyli dub techno, tech-house, minimal, house, Detroit techno. Dla mnie rewelacja. Myślę, że warto się skusić.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Kuba Sojka/Live Act/Polskie Radio Euro/29.08.2009

Postprzez kiki 07 paź 2009, 21:36

cinek napisał(a):Myślę, że warto się skusić.


popieram! sa to moje klimaty, wiec mysle, ze czesc forumowiczow rowniez powinna sie skusic obadac dzielo mlodego chlopaka!
super sie slucha w domu ale na parkiecie tez pewnie daje czadu (chociaz ten kawalek w polowie seta jest dosc specyficzny i mnie juz pod koniec troche draznil ;/ )ale calosc na wielki plus! jak tylko znajde kabelek to go zgrywam do swojego mini odtwarzacza, by droga na uni nie byla taka nudna i plytka... ;)
bede sledzic kariere a przede wszystkim wystepy tego pana - moze podobnego live acta zapoda we wroclawiu - chetnych sluchaczy/imprezowiczow nie brakuje :) danke szyn za seta \o/
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Kuba Sojka/Live Act/Polskie Radio Euro/29.08.2009

Postprzez Optik 08 paź 2009, 10:18

jak kiki rekomenduje to zasysam i sprawdze cóż to jest
Obrazek
Avatar użytkownika
Optik
 
Wiek: 37
Skąd: Wro

Re: Kuba Sojka/Live Act/Polskie Radio Euro/29.08.2009

Postprzez cinek 16 paź 2009, 23:50

kiki napisał(a):chociaz ten kawalek w polowie seta jest dosc specyficzny i mnie juz pod koniec troche draznil ;/

chodzi o ten numer zaczynający się około 27 minuty? Jeden z 3 ulubionych fragmentów po utworze drugim i przedostatnim :) No i jest tak jak przypuszczałem. Są tu nagrania autorstwa Kuby, a dokładnie wszystkie :o :shock:
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości